Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NadjaBlue, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

Hosszantartó, vízálló szemceruza.

myvettsoprano

2017. március 23.

Életem egyik legjobb szemceruzája. Automata, a végén satirozóval. Nekem jól felvihető, tartós. Az előttem szóló véleményt nem értem, én már a harmadikat használom, mindegyik szuper volt. Sajnálom, hogy nincs Magyarországon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 23.

NadjaBlue

2015. augusztus 27.

Nagyon kemény végű, erősen kell nyomnom, ha szeretném, hogy látszódjon. Gyakorlatilag nem tudom használni, mert fáj felvitelkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate