Septona

Ár:   €4   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. február 5.

Ár:   €4
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

despoina

2015. január 30.

Hajra és testre használom.
Kellemes babaillata van olyan mint a baba hintőpor. Színtelen, picit nehezen habizik visszont nem szárítja a bőrt.
Hajon sokkal jobban habzik, de lágyabb a habja mondjuk mint egy női samponnak. Jól tisztít, nem hagy maga után illatot.
Mindennapos használatban a bőrt nem szárítja, nagyon finom puhává varázsolja.
Jók az összetevői főleg ez volt az indok amiért megvásároltam.
Kell belőle többszőr is pumpálni hogy az egész testre elég legyen.
Én 2.80-ért vásároltam akciósan mert új termék bevezető árral, de az eredeti ára 4 euró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Hajra és testre használom.
Mindennapos használatban a bőrt nem szárítja, nagyon finom puhává varázsolja.
Jók az összetevői főleg ez volt az indok amiért megvásároltam.
Kell belőle többszőr is pumpálni hogy az egész testre elég legyen.

Hidratálók: Peg-90, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.