Sergio Tacchini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejillat: ananász, vízi liliom, bergamott, lótusz

Szívillat: jázmin, gyöngyvirág

Alap: szantálfa, ámbra, pézsma, vanília

Swenja

2019. november 11.

Különleges,tiszta illat egy kis fricskával,sajnos nem volt szerelem első második stb. használatra,igy elajándékoztam.Viszont a tartósságához különlegességéhez nem fér kétség.Egy érett nő illata inkább,mint egy fiatalé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

googles

2017. július 26.

Most jutott eszembe, milyen kiraly illat volt ez. A doglottsegrol (lenti szerencsetlen vetelek) rogton eszembe is jutott, hogy tenyleg konnyen megromlott ez a parfum. Emlekszem, akarhanyszor a dm-ben fujtam a teszterbol, mar mindnek buggyant szaga volt.

Eredetileg es nem romlott allapotaban ez egy feher, tiszta, kremes illat, picit frissbe hajlo. Nagyjabol olyan, mint egy enyhen friss Cacharel Noa, vagy Azzaro Twin egy kis sportos beutessel (tenisz ;-) ).

Na most mar aludni kellene, ez igy nem allapot! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

Na most mar aludni kellene, ez igy nem allapot! :)

karakumsivatag

2017. február 23.

Az előző kommentekből úgy látom, hogy ennél a parfümnél a szavatosság rövidebb a megszokottnál. Sajnos, amit én kaptam, az is romlott, pedig eredeti celofános a csomagolása. Próbálom kihámozni a keserű mellékillatból az eredeti illatot. Valami olyasmi lehet, mint az Oriflame Midsummer, amit nagyon szeretek Nekem sosem szoktak megromlani a parfümök.Van, hogy megváltozik az illata, de sosem lesz keserű és kellemetlen, kivéve a Midsummert, ami nálam nagyon hamar keserűvé vált.
Ahogy nézem az összetevőik is hasonlóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

Ahogy nézem az összetevőik is hasonlóak.

sztinke

2016. szeptember 9.

Hú, nagyon szerettem ezt az illatot! A középiskola végén-egyetem elején használtam, akkoriban abszolút illett hozzám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

ursus

2014. december 31.

Ó de jó volt!!! :)
Bár a tartóssága gyér, nagyon rafinált illat. Kár, hogy nálam mindegyik hamar megbuggyant.
Újravenném ennyi idős fejjel ;)

UD: Megvettem. És döglött!!! Minnyá sírok :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 31.

Ó de jó volt!!! :)
Újravenném ennyi idős fejjel ;)

UD: Megvettem. És döglött!!! Minnyá sírok :(

PetraRéka

2014. augusztus 11.

IMÁDTAM!Az előbb gondolkoztam épp,hogy volt egy nagyon kedvenc parfümöm és eszembe jutott a neve.(Ez az ugyebár.)Holnap talán meg is veszem. ;) 5 csillag mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Aaaudrey

2013. november 18.

Főiskolás éveim alatt (már 10 éve kb) ezt használtam a legtöbbet, sokszor újravettem, nagyon szerettem! Aztán egy idő után már nem éreztem annyira magaménak vagy csak meguntam, és lecseréltem. Emlékszem akkoriban sokan megjegyezték milyen jó illatom van, megkérdezeték mit használok (fiúk lányok is). Ha találkozom vele, lehet megszaglászom megint. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

d.krisztina

2013. május 24.

Ebből több üveggel elfogyasztottam. :) Hétköznapra viselhető illat. Én nem éreztem olyan nagyon tartósnak,közepesnek mondanám. Ma már kissé elavult lehet,olyan retro hangulatú. Azért kipróbálnám,hogy hogy hat most,milyen érzéseket kelt,mennyire tetszik másoknak és nekem. Ha valaki látja bárhol,szóljon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

kata25

2013. február 18.

Megboldogult lánykorom egyik kedvence:-) finom virágos és tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Megboldogult lánykorom egyik kedvence:-) finom virágos és tartós

bergamott

2012. július 10.

Ilyen volt az első parfümöm és teljesen odáig voltam érte. Gyorsan megnéztem és kapható! Fel is vettem a kívánság listámra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Lyral, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone