Shay & Blue

Ár:   16 800 Ft-29 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 24.

Ár:   16 800 Ft-29 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Szokatlan és újszerű – mégis imádnivaló – kombináció. Friss, meglepően vizes hatású uborkával indít a parfüm, mely nosztalgikus ábránddá alakul, ahogy aztán kibontakozik a mandulavirágos-mimózás-vaníliavirágos szív. A végső púderes mandulafelhő csak fokozza a puhaságot. Lágy, költői darab.

Fejillat: uborka

Szívillat: mandulavirág, mimóza, vaníliavirág

Alapillat: mandula

Ár: 4900 Ft (+foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal

necra

2020. június 18.

Sokáig szemeztem vele és sajnos nem vettem meg. A gyártása megszűnt, ezért mindenhol vadászom eredeti üvegében. Pici mintám van belőle, tegnap magamra fújtam és mondta a párom, hogy amikor elmentem, még sokáig érezni lehetett az illatom. Rajtam sárgadinnye és a fenséges fajtából. Könnyed, nyárias, rajtam mégis brutál tartós. Ha valakinek van egy üvegecskéje, szívesen megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Asianlover

2019. április 23.

Kellemes kis friss illatka, az eleje nagyon finom friss uborkás. Sajnos hamar ez is olyan kis puha virágos tisztaságillatba vált. Nagyon hasonlít Marc Jacobs Cucumber Splash illatára, alig megkülönböztethető a kettő pár perc elteltével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Parfuwoman

2018. június 7.

Tegnap próbáltam ki a Neroliban,mivel most ez a ház van porondon,szép lassan minden illatukat megszagolom. Valóban érezni erőteljesen az uborkát a fejillatban,s én is sajnáltam ,hogy nem maradt tovább. Egyébként ez egy nagyon könnyed ,zöld ,kellemes kis parfi.Tisztaság és aquás jegyek áradnak belőle . Nekem túl egyszerű ,túl könnyed,van 1-2 ilyesmi nyárra,de azok pl nerolitól vagy a narancsvirágtól kapnak egy kis pikantériát. Összességében a nagyon könnyed illatokat csak nyáron szeretem ,s ha nem lenne több akkor valószínűleg elcsábítana. Tartóssága 7 óra simán ,tavasszal még több is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

BitterSweet

2018. január 23.

Bíztam benne, hogy rajtam is a friss, uborkás vonulat fog játszani, mert egy kellemes, rohangálós parfümre vágytam nyárra, ami nem ordít 100 méterről. Még csak azt sem volt elvárás, hogy bírja a 8-10òrát. (Nem is bír, max 3-at)

Számomra ez az az illat, ami parfümként totálisan értelmezhetetlen. Fura, savanyú mandula szag. Nem mondanám még csak azt sem,hogy egynek elmegy. Sajnos hatalmas csalódás 😑

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Svetlana

2017. július 17.

Első kifújásra uborka és uborka-nyersen, héjastul mindenhogy. időt kell hagyni neki. Kis idő múltán vizes,aquás, friss tisztaságillat. Mandula, vanília rajtam nyomokban sem (sajnos). Nyárra igazi frissítő illat, unisex.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

GeorginaH

2016. december 4.

Bűnbeesésem áldozata Ő.
Rá esett a választásom minap,
bár nem volt könnyű döntés.
/Salt Caramel illatnál leírtam már a véleményemet/
Visszatérve: miért ő? hisz konkrétan szezonja sincsen.. Tavasz-nyár az ő szezonja.
Viszont:
Számomra, ez egy igazi energiabomba,
Lágy-puha, nőcis utózöngéssel.
Pont ilyet kerestem munahelyi illatnak.
Komoly energiát, frissítést ad a reggeleimnek
és nappaljaimnak.
Tartóssága kb. 3-4 óra, de ennél nagyobb bajom ne legyen, max. újra fújom.
Nálam ez most nagy szerelem.
Visszafogott, mégis szokatlan-nem tucat illat.

Jól kihasználható, ezért választottam.
Ez a jelen, a jövő meg a sós karamell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 4.

Bűnbeesésem áldozata Ő.
Rá esett a választásom minap,
bár nem volt könnyű döntés.
/Salt Caramel illatnál leírtam már a véleményemet/
Viszont:
Számomra, ez egy igazi energiabomba,
Lágy-puha, nőcis utózöngéssel.
Pont ilyet kerestem munahelyi illatnak.
Komoly energiát, frissítést ad a reggeleimnek
és nappaljaimnak.
Tartóssága kb. 3-4 óra, de ennél nagyobb bajom ne legyen, max. újra fújom.
Nálam ez most nagy szerelem.
Visszafogott, mégis szokatlan-nem tucat illat.

Jól kihasználható, ezért választottam.
Ez a jelen, a jövő meg a sós karamell.

judit0310

2016. szeptember 16.

...én meg pont NEM tudnám semmihez sem hasonlítani!
Üde,szokatlan mármár meghökkentő illat,imádnivaló uborkával...
Anno bementem a Neroliba...mondtam a fiúnak mutasson valami újdonságot...ő volt az egyik...orrbavágott (a jó értelemben)...
földöntúli-éteri-friss bizsergés...A világ szép lesz tőle, 10 centivel a föld felett lebegek...rosszkedv ellen kötelező darab! Nagy kedvenc nyáron!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 16.

...én meg pont NEM tudnám semmihez sem hasonlítani!
Üde,szokatlan mármár meghökkentő illat,imádnivaló uborkával...

HDR

2016. április 28.

Tökéletesen úgy szárad a bőrömön ahogyan az a fenti leírásban szerepel.
Nekem mondjuk a kifújáskori uborkás frissessége tetszik a legjobban és örülnék neki,ha ez így is maradna. Nagyon krémes pihe-puha illattá szárad. Kicsit hasonlít a Tomi Baby Colour mosószerre. :)
Alkalmanként szívesen használnám, de ezt a fajta állandó krémességet unom, így minden napra nem tudnám használni. Tavaszra tökéletes egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Tökéletesen úgy szárad a bőrömön ahogyan az a fenti leírásban szerepel.

bobekecske

2015. december 2.

Számomra elsősorban a mandulavirág (nem a gourmand marcipános mandula) és az uborka illatjegyek dominálnak - pont ahogy reméltem.
Nagyon pha, friss tisztaságillat, amit legtöbben szerintem tavasszal és nyáron viselnének, de szerintem minden évszakban kellemes és szépen működik az ózonos jellege miatt.
Hétköznapi, nem tolakodó, ugyanakkor elég izgalmas.
Az Elizabeth Arden Green Tea Cucumber verziójánál kevésbé citrusos és friss, a L'Artisan Jour de Fete-jénél pedig frissebb, gyümölcsösebb. A Watermelons-nál jóval kevésbé gyömülcsös-ózonos-zöld. Jellegében picit emlékeztet a Kenzo L'au Par Kenzo-jára, persze nem az illatjegyek miatt, hanem inkább a késő 90-es évek parfümvilágára, egy modernebb interpretációjára.
Tartósságáról még nem tudok beszámolni, de az a típusú illat, amit szerintem könnyen, sokszor és szívesen viselnék, ezért tervezek beszerezni belőle egy üveggel.
Ez az illat szerintem sokkal jobban érvényesül porlasztón keresztül fújva, mint bőrre felkenegetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Hétköznapi, nem tolakodó, ugyanakkor elég izgalmas.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate, Geraniol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol