Shay & Blue

Ár:   44 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   44 600 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Soho-ban működő, neves Blacks Club felkérése készült parfüm. Kerek, gazdag és karakteres alkotás a brit dekadencia jegyében. Angol bőr, mahagóni és parázsló kandalló. Méhviasszal kezelt antik bútorok, ódon könyvek és tüzes brandy…

Fejillat: bőr

Szívillat: cognac

Alapillat: mahagóni, méhviasz, tüzifa

Shay & Blue Blacks Club Leather fújós
Ár: lásd leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel valamint utalás után postán maradó, foxpost

pomme

2020. május 28.

Ha sikkes angol lord szeretnél lenni szuperhűvös és menő bőrrel, egy kis szivar- és kandallótüzes füsttel a háttérben, akkor szívből ajánlom. A konyakot én nem érzem, csak fa, füst, és bőr, amit ott van, de őszintén szólva, sokkal rosszabbra és erőszakosabbra számítottam. Élménynek első osztályú, még Férj is ezt mondta, pedig utál minden ilyen kísérletezős-hangulatteremtős parfümöt. Elegáns, merev, derékszöges derekú illat, de hiába nem tudnánk hordani, mindketten megállapodtunk, hogy ez azért tényleg egy életérzés és nagyon "adja", de nem hordanánk. Ha hasonlítani kellene (élményben) egy parfümhöz, akkor Dzongkhát mondanám. Azt sem hordanám sosem, de érzésnek tökéletes <3 Megtartom a kis mintámat és néha elandalgok majd ebben a szexi angol exkluzivitásban.

Update: Nagyon finom édes (ez a konyak?), picit bőrös picit füstös illattá szelídül papírcsíkon 2 nap után, ilyenkor már simán női parfümnek is elmegy és még hordanám is, de a 2 nap bőrön nem kivitelezhető :) Mondjuk most pont olyan semmilyen idő van (tavasz), megpróbálom majd valami extrémebb időben, hátha gyorsabban alakul. Kicsit a Zara Tobacco Rich Warm Addictive-re hasonlít, csak sokkal jobb, mert van benne bőr meg füst :)

Update2: oké, erre ráb*sztam, muszáj lesz beszereznem egyet. Bőrre most fújtam először és IMÁDOM <3. Először kicsit túl sok a jóból, de kb. 10 perc alatt összeáll az, ami szeretne lenni, és az szinte tökéletes. Bőr (de nem a savanyú fajtából, mint a Bottega), füst (de nem cigi, nem füstölő), és melléjük pont elegendő édesség, amitől csajos(abb) lesz. A konyakot csak nagyon kivételes esetekben szeretem, itt is inkább a whisky (jó kis földes, de még nem az istállós-Scotch) felé hajlik, mint a csajos kommersz édes rettenetek felé, amit konyaknak csúfolnak. Meg kifelejtettem a méhviaszt a képletből, ami tényleg ott van és át is jön, meg gyönyörűen illik az egészhez. Simán jó fiúknak, meg ilyen elvetemült lányoknak is. Megy a Poirot-kollekciómba, mert ennél angolosabb és ennél 30/40-es évekbeli illatot magamnak sem kutyulhattam volna jobbat. Illetve még majd "összeházasítom" a Galliano EDP dupe-ommal, ott még lehetnek csodák :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Eugenol, Citronellol, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Cinnamate, Cinnamal