Shay & Blue

Ár:   13 900 Ft és 24 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   13 900 Ft és 24 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Virágos-gyümölcsös illat hölgyeknek és uraknak.

Fejjegyek: áfonya, narancs

Szívjegyek: narancsvirág, magnólia

Alapjegyek: pézsma, kasmír fa

Shay & Blue Blueberry Musk luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 FT
Ár: 1800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

Phoenix19

2020. január 23.

A neve....nem is értem....se áfonya, se mósusz, még ha nagyon beképzelem sem. Nem is édes, mint ahogy itt írják. Ha a jellegét akarom meghatározni, az alapján amit én érzek, uram bocsá', ez a niche Bright Crystal. Ugyanaz a tusfürdő jellegű, nagyon finom kánikula illat. De hát ugye kinek mi az édes. Ha ez valakinek édes, akkor szagoljon Scandalt, Sí-t, Black Opium-ot, nem sorolom, ez nekem messze van az édes illat kategóriától. Totál citrusos, friss, tusfürdős. A Neroliban szagoltam először, még meg is néztem ez biztos az? Valami pézsmás bogyós gyümölcsöt vártam és félve szagoltam, a Mure et musc a rémálmom, azt hittem valami olyasmi lesz, valami bökős pézsma, fanyar áfonyával. Kellemes csalódás. Nagyon finom, mintha most fürödtem volna egy egzotikus illatú tusfürdővel. Nagyon birom az ilyen "friss, üde, tiszta és illatos vagyok" parfümöket. Szerencsére rajtam tartós, ha nem fújok utána is érzem még délután is. Nem egy nagy szám, de én szeretem az ilyen friss illatokat is, nagyon jól tud esni a nehezebb illatokhoz szokott orromnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 23.

TallodiZsofi

2019. augusztus 29.

Ma rá került a sor. Egy pici mintám van belőle. Amikor kinyitottam fanyar gyümölcsös illat csapott meg, 30 fokban tökéletes. Csak a kis pálcikával tettem a nyakamra vagy 3 mártásnyit, meg a csuklómra. Megszagolva összeillünk, aztán 10 perc eltelt, és semmi. Gondoltam, biztos kevés ez a mennyiség. Mostmár a fiolából öntöttem, hátha. 20 perc max. fél óra, és eltűnt. Próbának jó volt, de nem lesz megvevős. Sajnálom, mert bíztam benne, az összetevők alapján.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Verona5

2019. augusztus 24.

Mintát kaptam belőle. Egyszerű illat, talán túlságosan is az, nincs nagyon túlbonyolítva, azt adja, amit a neve ígér: áfonyabogyó kis virágillattal bő mósuszágyon, mindez a végig érezhető modern szintetikus háttérzajjal. És tényleg van benne szörpösség. Nem fogsz vele zavarni másokat, de azért jobb, ha keresel ennél klasszabb illatot, van belőlük bőven!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

pomme

2019. július 24.

Ma érkezett a pici mintám, örülök, hogy kipróbáltam. Ez inkább a Salt Caramel vonal, én férfiakon nem tudom elképzelni. Az elején olyan igazi hubba bubba rágós bogyóillat, nagyon lédús, édes, én nem is nagyon érzek mást. Ahogy szárad, előjön egy nagyon minimális pézsma (lehete több is), meg valami pöttynyi virág, ha megerőltetem magam. Sajnos ha lehet, még kevésbé tartós, mint a Blood Oranges. Nem rossz, ha ajándékba kapnám, örülnék neki nagyon, de teljes áron kicsit drágának érzem, mert kb fél óráig bírja rajtam. Meg hát boríthattak volna bele egy kicsit több pézsmát, mert ez így nagyon egysíkú.

Update: jól van, hülye vagyok, ez kivételesen csak lányoknak készült. Viszont le is kell húznom kicsit, mert most még annyi tartóssága sincs, mint az elején gondoltam. Újabban kb fél óra az egész :( Üvegből szagolva egyébként finom pézsmás, de felkenve ebből semmi sem érződik, csak a Hubba-bubba rágós bogyóáradat. Én részemről kigyümölcsöztem magam a nyáron az Escadás koktélokkal, szóval most nem vágyom se édesre, se gyümölcsre, de ha megint 30 fok lesz, előkapom egy utolsó tesztelés erejéig. De teljes áron ez nagyon nem adja.

Up2: csak megvettem, hiába locsolnivalóan gyenge és "tartóstalan", ilyen parfümöm még nincs, és úgy voltam vele, hogyha már rendelek tőlük egy nagyobb pakkot, akkor ez már csak elfér. Úgyhogy rendületlenül locsolom, mert nagyon szeretem, így 30 fokban nem hiányzik az extra pézsma sem, úgy kerek, ahogy van. Valószínűleg nem télen kellett volna tesztelnem eredetileg. 3 csillagnál akkor sem kap többet, mert nem olcsó, és a márkának rengeteg nagyon tartós és intenzív parfümje van, szóval akár ezt is csinálhatták volna kicsit koncentráltabbnak, vagy mi erre a mondás. Maga az illat amúgy 4.5/5 (kizárólag nyáron).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

laracroft

2019. április 17.

Áfonyás-gyümölcsös, édes kis semmiség. Finomnak finom, nincs túlbonyolítva, az egyszer biztos. Tartóssága nem az igazi, 4-6 óra, hatósugara is visszafogott. Biztosan nem zavaró, de nekem kicsit jellegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

pagangoddess

2018. augusztus 30.

Mintám van belőle, de korábban már a Neroli Parfümériában is illatoltam. Kellemes, édes kis semmilyen illat, nem a tartóssága miatt fogom szeretni, elillan mint a kora őszi szellő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Donna

2018. február 22.

Csere útján kaptam, és nagyon örülök neki, pedig "látatlanban" választottam. Rajtam eléggé gyümölcsös ahogy a fiam mondja "anya szörpillatod van." A kezdeti gyümölcs fröccs később szelídül. Ezt használom minden nap, reggel komfortosan fújom magamra nem egy harsány darab. Azért 4 csillag mert az ötödik csak a különlegeseknek jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol