Shay & Blue

Ár:   16 800 Ft és 29 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   16 800 Ft és 29 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

2016 legjobb nyári illata díj – STELLA Telegraph Magazine

Egy kifejezetten elragadó, fiatalos cseresznyevirág kompozíció. Könnyed, gyümölcsös, mégis kifinomult. A finom szirmok mellé bergamott, feketeribiszke, írisz, cseresznye és cseresznyefa társul. Üde, tiszta parfüm kifejezetten a nyári napokra.

Valódi virágokból, gyümölcsökből, fűszerekből készült.

Fejillat: bergamott, cseresznyevirág, mandarin
Szívillat: cseresznye, feketeribiszke, füge, mézvirág
Alapillat: fás jegyek, írisz

Shay & Blue - English Cherry Blossom luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 Ft
Ár: 1800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 10000 Ft (+ pk) , Eladó: clara12
Állapot: 30 ml 1 fújás hiánnyal, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel / előre utalás + foxpost, MP

clara12

2021. február 20.

Kifejezetten nőies parfüm, magamtól nem mondtam volna uniszexnek, a leszáradáskor érezhető fás jegyek miatt sem mondanám maszkulinnak. Kifújáskor egy pici citrusosságot érzek benne, de utána hamar átveszi a főszerepet a cseresznyevirágok illata, frissen édeskés, rajtam nem lett fanyar. Könnyed, inkább tavaszra-nyárra való

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

melike_0817

2020. június 14.

Rajtam nagyon fanyar lett az illat, amit nem kedvelek túlzottan. Jellegében sem volt számomra szerethető, talán mert az ettől édesebb illatokat kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

NovakneViki

2019. április 28.

Ez az illat rajtam egy kabaré. Kifújáskor érzem a kellemes illatát, elszámolok háromig és semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Kisangyalcsillag

2019. március 18.

Ez egy nagyon klassz tavaszi, nyári illat. 5millisem van belőle, pár napja tesztelgetem és egyre jobban tetszik. Citrusos, nekem fanyar, egyáltalán nem édes. Folyton a csuklómon lógok. Leszáradása kissé maszkulin, de én nem bánom, imádom az unisex illatokat.
Azt hiszem megvan az egyik tavaszi, nyári illatom. ❤
Most nézem a Nerolin, hogy nem is unisex, hanem női. 😮😮Meggyőződésem volt h unisex. Mondjuk, hogy a gyártó melyik nemnek ajánlja, az csak egy dolog. 😊😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Azt hiszem megvan az egyik tavaszi, nyári illatom. ❤

eveartstar

2018. május 16.

Upp:
Nincs ebbe semmi fiús, ja mej já vojt íjva hogy uniszex?!
Jeméjem öjök favojit majad nyájja ez a jötty.

Nagyon szép összetett illat, ami inkább cseresznyés meggyes, de nem gumicukrosan, hanem elegáns melegen....kb. 1 óráig! 30ml 17000.- Ennyi pénzért ekkora tartóssággal, ez max csak egy luxus testpermet, nem parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

Upp:
Nincs ebbe semmi fiús, ja mej já vojt íjva hogy uniszex?!
Jeméjem öjök favojit majad nyájja ez a jötty.

pomme

2018. március 25.

Friss tavaszi illat, szerintem sokkal inkább nőies, mint férfias. Persze férfiak is hordhatják, mert igazából nem édes és nem túl gyümölcsös. Az én bőrömön főleg a bergamot és fás jegyek érződnek, néha (ha épp olyanja van :D) akkor ott van a cseresznyevirág is, de én cseresznyét egyáltalán nem érzek. Gondolom bőrkémiától függ, mi lesz erőteljesebb, rajtam a "fiús" oldala jön elő, de nem bánom. Ha nagyon hiányzik a cserkó belőle, akkor keverem a Cherry in the Air-rel, sokkal frissebb, tavasziasabb lesz. Nekem valamiért a Cherry in the Air őszi illat. :D Valóban nem túl tartós, de sajnos ez általában jellemző a Shay & Blue parfümökre, úgyhogy nem is számítottam rá. Összességében egy pozitív kis tavaszi szösszenet, nem váltja meg a világot, de egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

RekaV

2017. február 8.

A Neroliban ajánlották az illatot, és úgymond meg kell védenem, mert képtelenség, hogy ez a csodálatos illat csak 2 csillaggal szerepeljen egy vélemény miatt :)

Szóval... Ú meg Á!!! Elképesztően könnyed, mégis iszonyatosan nőies, fiatal, bájos, finom. Általában a friss illatok rajongója vagyok, de a cseresznyevirág ad neki egy nem túl tolakodó virágos/gyümölcsös pluszt. Rajtam tartós, nem illan el.

Szerintem ez lesz nálam 2017 tavasz/nyár favoritja! Hozzáteszem, a parfümház többi illata is fantasztikus, a dinnyés és a nadragulyás is csodás, nehéz választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Benzyl Cinnamate, Eugenol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol