Shay & Blue

Ár:   16 800 Ft és 29 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   16 800 Ft és 29 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Lépj be a sötétség birodalmába. Ritka fekete málna erdei gyümölcsökkel és mélysötét fákkal. ’Le Rouge et Le Noir’ – leheletnyi vörös gyümölcs keveredik a domináns feketékkel. Olyan akár egy gazdag, bordó vörösbor a tölgyfa illatával.

Fejillat: erdei gyümölcsök, málna

Szívillat: írisz

Alapillat: fás jegyek, oud

KERESEM! Shay & Blue Framboise Noire minta
Ár: Keresem , Eladó: HmM
Állapot: Minta, Helyszín: Budapest - VI. Kerület, fizetés: Személyes átvétel/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

yudiger

2020. június 19.

Nekem ez egy gyönyörű, símogató, málnás, füstös, nagyon elegáns illat. Egyenlőre csak mintám van belőle, de tervezem a teljes üveg megvásárlását. :)
Az én bőrömön tartós. Ez az első Shay & Blue illat, amit kipróbáltam, de felkeltette az érdeklődésemet a különlegessége, ezért
egészen biztos, hogy ki fogok próbálni többet is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

egészen biztos, hogy ki fogok próbálni többet is belőle.

pagangoddess

2018. szeptember 22.

Végre egy Shay & Blue illat, amelyre 5 csillit adhatok^^ Mintát szereztem belőle,rajtam a fás jegyek és az oud dominálnak, amelyeket ,kifejezettem szeretek és végre nem egy bőrközeli illattal van dolgom, ezt érzem rendesen, ahogy azt kell! Beruháznék egy teljes üvegre is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

pomme

2017. október 24.

Hát ez nem lett szerelem :( Reménykedtem, hogy a málna nem lesz benne túl erős, és inkább az erdeigyümölcsös részbe beolvad, de nem.... Oud az nagyon nem kellene bele, bőven elég a többi fás rész. Így egyrészt nagyon fiús lesz (bocsánat, tudom, hogy az oud nőknek is való, de nem nálam), másrészt van neki egy gyógyszeres mellékszaga, ami szerintem a málna. Vannak jó pillanatai, de sajnos a kesernyés-savanyú (oud-málna) gyerek-köptetőszagtól nem tudok elvonatkoztatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Benzyl Cinnamate, Eugenol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol