Shay & Blue

Ár:   £145   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   £145
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: bergamott, neroli

Szívjegyek: kakaó, kókusz

Alapjegyek: pézsma, agarfa (oud)

kvin

2019. április 6.

Elvileg unisex, de rajtam ez egyértelműen férfi illat. De annak sem tetszik annyira.
Valahogy nekem nem áll össze, az illatjegyek önálló kis darabként csücsülnek a bőrömön és különböző távolságból integetnek egymásnak. Egyik sem igazán domináns, - ami önmagában nem lenne akkora baj, ha összeérne egy egésszé - de annyira nem, hogy felismerném őket egyáltalán, rajtam egy karakter nélküli katyvasz, nem mondanám meg, hogy egy minőségi luxusparfüm.
(másik nemen tesztelve határozottan egyben volt, megvolt mindaz, ami magamon hiányzott)
Biztos, hogy nem az illattal magával, vagy a mintával van a baj, csak őket nem rám tervezték. A két másik próbált Shay&Blue illat sem működött valami jól rajtam, így ezt a bőrkémiám márka-inkompatibilitásának tudom be.
Újabb niche-háztól "menekültem meg".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Újabb niche-háztól "menekültem meg".

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Limonene, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Farnesol, Geraniol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.