Shay & Blue

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Charbonnel et Walker készít egy különleges, tipikusan brit édességet, a tengerisós karamell trüffeleket (Sea Salt Caramel Truffles). A manufaktúra olyan hírnévnek örvend, hogy az angol királyi udvart is ők látják el. A Shay & Blue velük karöltve készítette a desszert alapján a Salt Caramel parfümöt, mely mára igazi kultusznak örvend. Karamell, gazdag bourbon vanília, tengeri só, tonkabab és szantálfa…

KERESEM! Shay & Blue Salt Caramel
Ár: Megegyezés szerint. , Eladó: cufilili
Állapot: Üvegében., Helyszín: --, fizetés: --
ÜVEGÉBEN IS - Shay & Blue Salt Caramel
Ár: Üvegében: 11.000Ft; vagy 2.600 Ft (5 ml); 4.000 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: Üvegében vagy 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

Masnuci

2020. július 31.

Előre elnézést kérek mindenkitől, aki szereti, de én ettől büdösebb parfümmel még nem találkoztam, pedig én aztán mindent kipróbálok. Rajtam annyira műédesség olyan émelyítő művanília szag hogy komoly rosszullétet okozott, ráadásul alig lemosható, erősen ragaszkodik a bőrhöz. Nagyon nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 31.

force

2020. június 1.

10 ml-s fújóst vettem belőle itt, kb. fél évvel ezelőtt. A napokban sajnos elfogyott. Szerintem elképesztően finom illata van. Én inkább égett cukrot érzek ki belőle, mint sós karamellt. A tartóssága és a hatósugara kegyetlenül jó. Csak azért nem veszek most belőle nagyobb kiszerelést, mert más parfümök is felkeltették az érdeklődésemet. Egészen biztosan kipróbálok majd még más Shay and Blue terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Anett0721

2020. február 12.

Rajtam szinte egy az egyben D&G The only one. Na jó, vajasabb. De ugyanúgy harsányan, élesen édes. Finom, imádom az ilyen jellegű illatokat, viszont az only one megvan, így már őt nem valószínű, hogy beszerezném. Rajtam tényleg nagyon-nagyon hasonló. Sót magamon minimálisan sem érzek ki. Szép alkotás azoknak, akik rajonganak az édes-gourmand parfümökért!

Egyetlen dolog miatt levonok egy csillagot: rajtam nem tartós, 2 óra és teljesen bőrközeli lesz. Csak csuklóra tapasztott orral lehet érezni. Én szeretem, ha egy parfümnek van hatósugara legalább a mellettem állóig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

silence

2019. december 22.

Az itt olvasott vélemények alapján rendeltem a Neroliból egy 30 ml-es kiszerelést.
Imádom a cukros, édes gourmand illatokat és általában a sós illatok is nagyon szépen viselkednek a bőrömön, úgy gondoltam, nem foghatok nagyon mellé..... nem is csalódtam!
Kifújáskor azonnal magával ragadott! BUMMM! Bombaként robbant szét a csuklómon a karamellás popcorn szinte tökéletes illat-hasonmása....!
Igen, sokan írták itt, hogy nem akarnak “kaja illatúak” lenni, engem mégis iszonyatosan vonz ez az édesség és csuklómra tapasztott orral közlekedek ezután egész nap....
A kezdeti popcorn illat folyamatosan puhul, elég gyorsan bőrközelivé válik, és tűnik el a kezdeti “vajas” érzet. Viszont beugrik helyette egy csomó nyalánkság, legfőképp, amire gondolni tudtam: olyan, mint a sózott földimogyoró nyakon öntve folyékony vajkaramellel.
Ááá! Ez nem ér! Egyfolytában édességet ennék, amikor ezt viselem!!!
Idővel, pár óra elteltével előbújik egy kis “pasis” beütés is, de ez tényleg csak nagyon halványan, és bármennyire is unisex illatnak van bekategorizálva, én mégis inkább női illatnak tudom elképzelni.
Édes-krémes, sós-karamellás, szantálos-tonkás, bekuckózós téli finomság az otthon melegében töltött lazulós napokra. (kimozdulva itthonról már nem fújnám, de ez már más kérdés)
Tartóssága kb. 6 óra, a végén már csak egészen bőrközelben érezni.
Én nem érzem kimagasló újdonságnak ezt a parfümöt, mert kb. 12 évvel ezelőtt a CSP gourmand illatait legalább ekkora nasi-illatként használtam nagy lelkesedéssel, de ő is ugyanolyan jól esően kényeztet a hideg téli napokon, mint annak idején pl. az CSP Amour de Cacao... ezért jár neki az 5-ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Ááá! Ez nem ér! Egyfolytában édességet ennék, amikor ezt viselem!!!
Tartóssága kb. 6 óra, a végén már csak egészen bőrközelben érezni.

Melpa

2019. november 28.

Egy nagyon kedves Krémmániás leányzó jóvoltából ki tudom próbálni, és hát le vagyok nyűgözve. A süti illat mögött ott van valami nagyon is elegáns. Sütibolt előtt állok a nagy hidegben, kilép egy nagyon elegáns hölgy az ajtón, akinek a parfümje keveredik a cukrászda kiszökő meleg illatával. Ezt mondja nekem ez a parfüm 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

szilva82

2019. november 2.

Nagyon kíváncsi voltam rá, és a drága Cloudberrytől/Katától/kaptam kóstolót belőle.
Két esetben tudom elképzelni, hogy ezt viseljen. Itthon, összebújós hideg, filmezős estéken. Másodszor pedig stílusosan ha moziba megyek. Az illat hozza a nevét, bár én még a popcorn szót a sós karamell mögé bigyesztettem volna.
Ez a parfüm olyan felesleges.....A Bath and body shopnak annyi ilyen vagy ehhez hasonló illata van töredék áron....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Phoenix19

2019. október 25.

Émelygősen vajas popcorn illat. Az a fajta, aminek már az illatától is jól lehet lakni. Túlzott telítettséget okoz. Amint megszagoltam, elnézést...felfordult a gyomrom. Nem értem, hogy egy parfüm, hogy lehet ennyire direkt módon ételszagú. Ez annyira közönséges. Popcornt árusító bódéból árad ilyen szag. Ráadásul egyszerre sós és nagyon édes, ragacsos karamell. Őszintén szólva én megenni sem akarnám. Igazából szerintem a só rontja el, jó helyen van a só a konyhában, nem kellene a parfümöket is besózni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

nassbetyar

2019. október 17.

Rajongok a sós karamellás édességekért, de ezzel a parfümmel nem tudtam mit kezdeni. Valamiért az orrom csak pár pillanatig érzékeli azt a tengeri sós karamellás édesség felhőt, amit végig szeretnék érezni. Leszáradás során előkerül valami férfi pacsulihoz hasonló borzalom, lehet a szantálfa ennyire gáz ebben az illatkompozícióban- nem tudom, de onnantól kezdve azt érzem folyamatosan, levakarhatatlanul. Sajnálom, hogy nem lettünk jóban, nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Pajzs

2019. október 5.

Karamellás pattogatott kukorica, szájpadlásra tapadó sós karamella, amit addig kell rágni, amíg el nem fárad az ember állkapcsa, és akkor: lágyan szétolvad, persze a fogak közül is kell küzdeni valahogy a maradékot, de kit érdekel; majálisok, pörgős szoknyák, műanyag pónik, ragacsos ujjacskák.
Olyan szőrmés!
(2019. január 7.)

Karamellás fagyi és tengerben tapicskolás Portobellón egy szeles őszön Edinburgh-ban.
Azt hiszem, ezért tetszik ennyire. Kicsit összeszorul a szívem miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Olyan szőrmés!
(2019. január 7.)

Azt hiszem, ezért tetszik ennyire. Kicsit összeszorul a szívem miatta.

Melinda8

2019. július 13.

Imádom a sós karamellt és ezt az illatot is. Édes és sós :-) és brutál tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Imádom a sós karamellt és ezt az illatot is. Édes és sós :-) és brutál tartós.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol