Shay & Blue

Ár:   14 600 Ft és 26 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2020. december 14.

Ár:   14 600 Ft és 26 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Charbonnel et Walker készít egy különleges, tipikusan brit édességet, a tengerisós karamell trüffeleket (Sea Salt Caramel Truffles). A manufaktúra olyan hírnévnek örvend, hogy az angol királyi udvart is ők látják el. A Shay & Blue velük karöltve készítette a desszert alapján a Salt Caramel parfümöt, mely mára igazi kultusznak örvend. Karamell, gazdag bourbon vanília, tengeri só, tonkabab és szantálfa…

Ár: 2.500 Ft (5 ml); 3.800 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Shay & Blue Salt Caramel fújós
Ár: 1900 Ft , Eladó: lizavetta
Állapot: 5 ml-es fújós, Helyszín: -, fizetés: előreutalás után postán maradó (+900 ft)

Burgundy.Dahlia

2021. május 11.

Nekem sajnos nincs meg az illat, barátnőmnél szagoltam. Az első pár percben nem értettem, miért van karamellás popcorn illata, de aztán WOW. Ahogy szelídült, és kibontakozott az illat, úgy lett édes, krémes, de mégsem kajaszagú, amit nagyon kevés gourmand illat tud. Kár, hogy ilyen borsos az ára, bár mindennapi illatnak nem tudom elképzelni, ahhoz túl harsány, de alkalmakra nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

kepviselofank

2021. január 7.

Uhhh, de jó! Nekem teljesen mozi-illatú egy kis hozzáadott édességgel. Azt vettem észre, hogy sós illatok valahogy nagyon kompatibilisek a bőrömmel, vele is ez a helyzet, úgyhogy én igenis szeretnék vajas pattogatott kukorica illatú lenni. <3 (A tartósságát nem érzem annyira kimagaslónak, én örülnék, ha tovább lehetnék ebben az illatfelhőben, de nem tudok nem 5*-ot adni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Amea

2020. december 24.

Émelyítő vajas cukros popcorn illat. Nekem ez túl sok, rátelepedős és fojtóan édes, hideg vizet akarok inni tőle a friss levegőn.
Csalódás, pedig én hűvös, zord időben kedvelem a gourmand karamellás illatokat, pl Lira (Xerjoff) vagy az olcsó de komfortos Dalal (Al-Rehab). Ezzel viszont nem lettünk barátok. El kell ismernem, hogy tartós, de sajnos azzal együtt kíméletlen darab. Nem szeretném, ha valaki ebbe burkolózva ülne mellém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 24.

Magdibaba84

2020. október 12.

Összetevők alapján szeretnem kellene, de valamiért nem működik rajtam...Beszereztem, de adom is el, egy az egybe popcorn illata van egy kis cukorral, és elég intenzíven. Kaptam mellé Black Tulip mintát, na, az viszont szenzációs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Masnuci

2020. július 31.

Előre elnézést kérek mindenkitől, aki szereti, de én ettől büdösebb parfümmel még nem találkoztam, pedig én aztán mindent kipróbálok. Rajtam annyira műédesség olyan émelyítő művanília szag hogy komoly rosszullétet okozott, ráadásul alig lemosható, erősen ragaszkodik a bőrhöz. Nagyon nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 31.

force

2020. június 1.

10 ml-s fújóst vettem belőle itt, kb. fél évvel ezelőtt. A napokban sajnos elfogyott. Szerintem elképesztően finom illata van. Én inkább égett cukrot érzek ki belőle, mint sós karamellt. A tartóssága és a hatósugara kegyetlenül jó. Csak azért nem veszek most belőle nagyobb kiszerelést, mert más parfümök is felkeltették az érdeklődésemet. Egészen biztosan kipróbálok majd még más Shay and Blue terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Anett0721

2020. február 12.

Rajtam szinte egy az egyben D&G The only one. Na jó, vajasabb. De ugyanúgy harsányan, élesen édes. Finom, imádom az ilyen jellegű illatokat, viszont az only one megvan, így már őt nem valószínű, hogy beszerezném. Rajtam tényleg nagyon-nagyon hasonló. Sót magamon minimálisan sem érzek ki. Szép alkotás azoknak, akik rajonganak az édes-gourmand parfümökért!

Egyetlen dolog miatt levonok egy csillagot: rajtam nem tartós, 2 óra és teljesen bőrközeli lesz. Csak csuklóra tapasztott orral lehet érezni. Én szeretem, ha egy parfümnek van hatósugara legalább a mellettem állóig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

silence

2019. december 22.

Az itt olvasott vélemények alapján rendeltem a Neroliból egy 30 ml-es kiszerelést.
Imádom a cukros, édes gourmand illatokat és általában a sós illatok is nagyon szépen viselkednek a bőrömön, úgy gondoltam, nem foghatok nagyon mellé..... nem is csalódtam!
Kifújáskor azonnal magával ragadott! BUMMM! Bombaként robbant szét a csuklómon a karamellás popcorn szinte tökéletes illat-hasonmása....!
Igen, sokan írták itt, hogy nem akarnak “kaja illatúak” lenni, engem mégis iszonyatosan vonz ez az édesség és csuklómra tapasztott orral közlekedek ezután egész nap....
A kezdeti popcorn illat folyamatosan puhul, elég gyorsan bőrközelivé válik, és tűnik el a kezdeti “vajas” érzet. Viszont beugrik helyette egy csomó nyalánkság, legfőképp, amire gondolni tudtam: olyan, mint a sózott földimogyoró nyakon öntve folyékony vajkaramellel.
Ááá! Ez nem ér! Egyfolytában édességet ennék, amikor ezt viselem!!!
Idővel, pár óra elteltével előbújik egy kis “pasis” beütés is, de ez tényleg csak nagyon halványan, és bármennyire is unisex illatnak van bekategorizálva, én mégis inkább női illatnak tudom elképzelni.
Édes-krémes, sós-karamellás, szantálos-tonkás, bekuckózós téli finomság az otthon melegében töltött lazulós napokra. (kimozdulva itthonról már nem fújnám, de ez már más kérdés)
Tartóssága kb. 6 óra, a végén már csak egészen bőrközelben érezni.
Én nem érzem kimagasló újdonságnak ezt a parfümöt, mert kb. 12 évvel ezelőtt a CSP gourmand illatait legalább ekkora nasi-illatként használtam nagy lelkesedéssel, de ő is ugyanolyan jól esően kényeztet a hideg téli napokon, mint annak idején pl. az CSP Amour de Cacao... ezért jár neki az 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Ááá! Ez nem ér! Egyfolytában édességet ennék, amikor ezt viselem!!!
Tartóssága kb. 6 óra, a végén már csak egészen bőrközelben érezni.

Melpa

2019. november 28.

Egy nagyon kedves Krémmániás leányzó jóvoltából ki tudom próbálni, és hát le vagyok nyűgözve. A süti illat mögött ott van valami nagyon is elegáns. Sütibolt előtt állok a nagy hidegben, kilép egy nagyon elegáns hölgy az ajtón, akinek a parfümje keveredik a cukrászda kiszökő meleg illatával. Ezt mondja nekem ez a parfüm 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

szilva82

2019. november 2.

Nagyon kíváncsi voltam rá, és a drága Cloudberrytől/Katától/kaptam kóstolót belőle.
Két esetben tudom elképzelni, hogy ezt viseljen. Itthon, összebújós hideg, filmezős estéken. Másodszor pedig stílusosan ha moziba megyek. Az illat hozza a nevét, bár én még a popcorn szót a sós karamell mögé bigyesztettem volna.
Ez a parfüm olyan felesleges.....A Bath and body shopnak annyi ilyen vagy ehhez hasonló illata van töredék áron....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol