Shay & Blue

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Charbonnel et Walker készít egy különleges, tipikusan brit édességet, a tengerisós karamell trüffeleket (Sea Salt Caramel Truffles). A manufaktúra olyan hírnévnek örvend, hogy az angol királyi udvart is ők látják el. A Shay & Blue velük karöltve készítette a desszert alapján a Salt Caramel parfümöt, mely mára igazi kultusznak örvend. Karamell, gazdag bourbon vanília, tengeri só, tonkabab és szantálfa…

KERESEM! Shay & Blue Salt Caramel
Ár: Megbeszéljük! 🙂 , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Új, újszerű, használt üveges maradék , Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Shay & Blue Salt Caramel luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 Ft
Ár: 1800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Melpa

2019. november 28.

Egy nagyon kedves Krémmániás leányzó jóvoltából ki tudom próbálni, és hát le vagyok nyűgözve. A süti illat mögött ott van valami nagyon is elegáns. Sütibolt előtt állok a nagy hidegben, kilép egy nagyon elegáns hölgy az ajtón, akinek a parfümje keveredik a cukrászda kiszökő meleg illatával. Ezt mondja nekem ez a parfüm 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

szilva82

2019. november 2.

Nagyon kíváncsi voltam rá, és a drága Cloudberrytől/Katától/kaptam kóstolót belőle.
Két esetben tudom elképzelni, hogy ezt viseljen. Itthon, összebújós hideg, filmezős estéken. Másodszor pedig stílusosan ha moziba megyek. Az illat hozza a nevét, bár én még a popcorn szót a sós karamell mögé bigyesztettem volna.
Ez a parfüm olyan felesleges.....A Bath and body shopnak annyi ilyen vagy ehhez hasonló illata van töredék áron....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Phoenix19

2019. október 25.

Émelygősen vajas popcorn illat. Az a fajta, aminek már az illatától is jól lehet lakni. Túlzott telítettséget okoz. Amint megszagoltam, elnézést...felfordult a gyomrom. Nem értem, hogy egy parfüm, hogy lehet ennyire direkt módon ételszagú. Ez annyira közönséges. Popcornt árusító bódéból árad ilyen szag. Ráadásul egyszerre sós és nagyon édes, ragacsos karamell. Őszintén szólva én megenni sem akarnám. Igazából szerintem a só rontja el, jó helyen van a só a konyhában, nem kellene a parfümöket is besózni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 25.

nassbetyar

2019. október 17.

Rajongok a sós karamellás édességekért, de ezzel a parfümmel nem tudtam mit kezdeni. Valamiért az orrom csak pár pillanatig érzékeli azt a tengeri sós karamellás édesség felhőt, amit végig szeretnék érezni. Leszáradás során előkerül valami férfi pacsulihoz hasonló borzalom, lehet a szantálfa ennyire gáz ebben az illatkompozícióban- nem tudom, de onnantól kezdve azt érzem folyamatosan, levakarhatatlanul. Sajnálom, hogy nem lettünk jóban, nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Pajzs

2019. október 5.

Karamellás pattogatott kukorica, szájpadlásra tapadó sós karamella, amit addig kell rágni, amíg el nem fárad az ember állkapcsa, és akkor: lágyan szétolvad, persze a fogak közül is kell küzdeni valahogy a maradékot, de kit érdekel; majálisok, pörgős szoknyák, műanyag pónik, ragacsos ujjacskák.
Olyan szőrmés!
(2019. január 7.)

Karamellás fagyi és tengerben tapicskolás Portobellón egy szeles őszön Edinburgh-ban.
Azt hiszem, ezért tetszik ennyire. Kicsit összeszorul a szívem miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Olyan szőrmés!
(2019. január 7.)

Azt hiszem, ezért tetszik ennyire. Kicsit összeszorul a szívem miatta.

Melinda8

2019. július 13.

Imádom a sós karamellt és ezt az illatot is. Édes és sós :-) és brutál tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Imádom a sós karamellt és ezt az illatot is. Édes és sós :-) és brutál tartós.

Asianlover

2019. május 13.

Vannak azok az illatok, amik teljesen más arcukat mutatják papírra fújva, mint bőrön. Hála Istennek a Salt Caramel is ezek közé tartozik! :)
Teszter papíron egy az egyben karamellás popcorn, erősen, édesen, napokig lineárisan illatozva. Nekem - sajnos vagy nem - a popcorn illatról két dolog ugrik be, az egyik a mozi, a másik a kisállat kereskedések jellegzetes száraz, fűrészporos szaga. Ezek után mélyen el is gondolkoztam, szeretnék-e két lábon járó multiplex vagy hörcsög kategóriában indulni, de miután ma magamra fújtam egy másik szörnyű illatot, gondoltam, ennél sokkal rosszabb már nem lehet, jöjjön ez a bőrpróba.
Láss csodát, 36 fokon andalító vajkaramellára olvadt rajtam az illat, éppen csak a megfelelő mennyiségű száraz sóval. Csodálatos! Mehet az 5 csillag! (És a tanulság, hogy ezentúl a papíron kellemetlen illatokat is mindenképpen "próbáljam fel".)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

oaxaca

2019. május 8.

Kis mintám van belőle (egyelőre) és ez az egyik legjobb parfüm amit mostanában kipróbáltam. Mondjuk elfogult vagyok, mert egyszerűen imádom a sós parfümöket. Sajnos ebben csak 1-2 órán át van jelen a só, utána karamellás-tejszínes illat. Számomra meglepő, hogy unisex én nőinek nevezném inkább. Bár ugye férfi bőrön általában máshogy viselkednek a parfümök, úgyhogy lehet nincsen igazam ☺️ Azt hiszem be kell szereznem egy üveggel belőle. Jajj kis pénztárcám mit művelek veled mostanság 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

mariann33

2019. május 5.

Amíg meg nem ismertem,bele sem gondolván,azt hittem ez egy nyári illat.
Majd amikor alkalmam nyílt megismerni nagyot csodálkoztam,mert egy igazi téli gourmand illatot éreztem.Ami még meglepett,hogy tetszenie kellene,ám van valami,egész pontosan a só,amitől nyilván másabb mint a többi hasonló kürtőskalács illat,viszont számomra pont ettől nem jó..sajnos nálam ez a gasztronómiában sem nyerő,az édes és a sós kombója,ebben az illatban is üti egymást,nincs összhangban az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Amíg meg nem ismertem,bele sem gondolván,azt hittem ez egy nyári illat.

Kisangyalcsillag

2019. április 14.

Szeretem a ház illatait. Régóta olvasok róla is, de valamiért eddig még nem próbáltam. Napokban étkezett meg Orsitól a cuki kis fújósom, amit ezúton is köszönök. 😊 Kíváncsian szagoltam meg a kis fuffancsot. Jééé, ez tök olyan mint a Black Opium. Felfújtam. Tényleg az eleje sós karamell.... érdekes illat. Aztán a só husss... elillan és marad a tömény, édes karamell. Nagggyon gourmand , nagyon édes, de annak ellenére, hogy nem a kedvenceim az édes illatok, ez mégis tetszik, de mégsem parfümként magamon. 😂😂Nnaa, ezt most jól megmondtam, mi? 😂😂 Valaki írta, hogy nem akar popcorn szagú lenni, -na valami ilyesmire gondolok én is. Ahányszor megszagoltam a csuklómat azonnal a nasik jutottak eszembe. Más gourmand illatnál nem feltétlenül az ehető dolgok jutnak eszembe. (A Black Tulip a kedvencem a kategóriában)
Nagyon tartós, egy fújás legalább 8 óra. Szerintem inkább téli illat.
Nem hiszem hogy ezt valaha fogom használni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Nagyon tartós, egy fújás legalább 8 óra. Szerintem inkább téli illat.
Nem hiszem hogy ezt valaha fogom használni magamon.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol