Shay & Blue

Ár:   16 800-29 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   16 800-29 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Szicíliában terem a legjobb zöldcitrom – ez a Sicilian Limes alapja. A parfüm olyan hatású, mint egy ütős margarita koktél friss lime-mal, hűtött koktélpohárban szervírozva. Fanyar finomság, sós tengeri levegő, karakteres – szinte szikár, fougere-szerű – hangulat.

Fejillat: tengeri só, zöldcitrom

Szívillat: rozmaring

Alapillat: cédrusfa, moha

Myrtle

2021. április 17.

Hát ez zseniális! :) Friss citrom és zsenge tárkony, mert szerintem ez nem rozmaring, kérem szépen. Citrusos illathoz képest meglepően harsány, tartós és ahogyan Pomme is írta, amikor már szinte elfelejtenéd, ismét újraéled a bőrödön. Az eddig próbált Shay&Blue parfümök közül ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

pomme

2018. április 9.

Imádat ez a parfüm, kicsit kesernyés, igazi élethű lime egy icipici fával és egy csipet zöldfűszerrel megbolondítva. Azért mondom, hogy zöldfűszer, mert elvileg rozmaring, de a rozmaring ennél sokkal-sokkal brutálisabb, szerintem nem arra hasonlít. Hogy mire, azt nem tudom :D Valami friss zöldre, ami a lime-os koktélban úszik. Igazából, ha nem írták volna az illatjegyek közé, azt mondanám, hogy a lime héja, nem is külön fűszer. Még talán ez van a legközelebb :)
Szuper friss, olyan, amitől kipattan az ember szeme kora reggel és egyből vidámabban lát mindent. Uniszex illat, de nem kanszagú, bárki viselheti teljes nyugalommal. Amit nem értek benne, az az, hogy ha kicsit kimelegszem, vagy víz éri a parfümöt, akkor feléled, mint a Watermelons. Újra nagyon friss lesz és erőteljes. Nem tudom, hogy csinálják az ilyen leszáradásból feltámadó parfümöket, de nagyon tetszik :) Az ára kicsit borsos, de mivel nem egy sok összetevős illat, így tudom keverni pl. az Ives Rocher Noix de Coco-val, ami ugye egy sima kókusz illat, hát együtt mesések! Mint egy nyári koktél vagy süti egy lehelletnyi fűszerrel (szerencsére nem az elcsépelt levendula). Édes lesz, vaníliás-kókuszos, friss, reszelt lime héjjal, csorog a nyálam tőle :D Úgy látszik ez a citrusos vonal jól megy a Shay&Blue-nak, a Blood Oranges-t imádom még ennyire (meg a Salt Caramel-t, de az más kategória ).
Korlátozott mennyiségben adok ki belőle fújóst, ha valaki kipróbálná.

Update: már értem, miért jut eszembe róla a koktél. Só is van benne, csak nekem nem tűnt fel elsőre. Simán lehetett volna virgin margarita a neve (mert szerencsére a tequila lemaradt) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Korlátozott mennyiségben adok ki belőle fújóst, ha valaki kipróbálná.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol, Coumarin, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol