Shay & Blue

Ár:   16 800-29 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   16 800-29 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Watermelons parfümöt a friss vetiver-alapú illatok ihlették. Görögdinnyével és zöld mandarinnal indít, a frissesség kortárs, 21-századi megfogalmazásaként. Ezután megjelenik a zöld tea és a lágy, finomhangolt vetiver, ami „tapintható” mélységet ad a lédús, légies élménynek.

Fejillat: dinnye, mandarin

Szívillat: mézvirág, tea, zöldes levelek

Alapillat: vetiver

Kedi81

2018. május 4.

Sikerült a márka több termékét is kipróbálnom,kis fújósokban-ezúton is köszönet érte Orsinak!!!:-)
Mivel a Salt Caramel örök kedvenc,a Black Tulip is nagyon tetszik,így kíváncsi voltam a többire is....Ő is nagyon kis különleges illat,tényleg igazi,nyálcsorgatóan finom görögdinnye,tökéletes nyári illatom lehetne,friss,de mégis zamatos,gyümölcsös,imádnám,de kb.10 percig érzem magamon,és azért nem egy olcsó illatról beszélünk,ennél azért kicsit többet vártam volna tőle....:-(
Ötletes illatnak tartom,de a tartósság miatt haragszok,így sajnálom,de nálam csak 3 csillagot érdemel:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

pomme

2018. március 25.

Az elején pont ugyanolyan gyönyörű és "élő" illat, mint a Blood Oranges-ben a narancs. Igazi friss, lédús görögdinnye, meg a zöld héja frissen vágva. Imádnám, ha nem lenne benne egy aszalt gyümölcsös vonal (lehet, hogy nem az, de nekem ez jut róla eszembe (vetiver lesz az...), és utálom az aszalt gyümölcsöket. Meg a zöldségeket is. Most komolyan, ki és miért tenne ilyet, ha ehet frisset is?). Ami a legmeglepőbb, hogy fürdéskor nem omlik össze alapjegyeire rajtam (mint minden más), hanem újra előjön a friss dinnye. :O Nekem ez teljesen új, nyáron majd újra tesztelem, mert ha viselés közben frissülne, az nagyon jó lenne. Elátkozott banyaként ha bármilyen parfümöt víz ér a csuklómon, az teljesen összeesik, karcos, földes, "nyanyáspacsulishamutálas" lesz rajtam. Oké, valószínűleg a desztillált tengervíz is ludas ebben, ami a csapból folyik. Van neki egy műanyagos-fémes mellékszaga (na meg íze, rendesen, mintha olvasztott műanyagot innál vízzel keverve...). De itt élek, ehhez kell alkalmazkodni. Aki szidja a magyar csapvizet, az inkább menjen világot látni, mert nem az a jellemző, ami "otthon" van. Nem gondolnám egyébként túl fiúsnak sem, Férj teljesen tolerálja, bár annyira nem szereti, mint az említett Blood Oranges-t, amit rá nem jellemző módon kis híján ellopott tőlem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

melwin

2017. szeptember 21.

A legjobb görögdinnyés illat, amit idáig próbáltam. Lédús, érett görögdinnye, szomjoltó egy forró nyári napon. Rajtam a szillázs és a tartósság is jól vizsgázott. Leszáradás után szépen érződik a vetiver, amit szintén imádok. Ajánlom gyümölcs rajongóknak ezt a frissességet. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 21.

bobekecske

2015. december 2.

Izgalmas, valóban görögdinnyés, és lineáris szerintem is - bár őszintén megvallva szerintem egy görögdinnye illat ne is nagyon bontakozzon tovább semmivé, pont azt várnám tőle, hogy maradjon görögdinnyés. Mélységeket nem találnék, de nem is keresnék: ez egy könnyű, vidám, nyári futó kaland. Nem bánnám, ha lenne belőle, de nem venném meg magamnak.
Érdemes lenne nyáron kipróbálni, mennyire tartós - én eddig csak ecsetelgetve próbáltam, de ez az illat típus nem ezt a módszert kívánja.
Lehet, hogy nem túl erős hatósugarú, bár nem is biztos, hogy akarnám állandóan érezni magamon, lehet, túl émelyítővé válna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

babyface

2015. szeptember 1.

még sose éreztem ennyire élethű görögdinnye illatot egy parfümben sem ez abszolút kiemeli más illatok közül. lineáris illat, szépen viszi ezt az ózonos-aquás jelleget, de sajnos a tartóssága nem az erőssége nyáron akár testpermetnek is lehetne használni annyira gyenge... a tapintható mélységről még jóindulattal sem beszélhetünk. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Anise Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol