Shea Moisture

Ár:   $6.99   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   $6.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok

Szulfátmentes, gyengéd sampon ricinusolajjal és organikus sheavajjal, rendszeresen festett, egyenesített, hőkezelt, vagy göndör/hullámos hajra. Erősíti és újraépíti a hajat.

RED PALM OIL & COCOA BUTTER HI-SLIP DETANGLING SHAMPOO
Ár: 3000ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvátel és posta

Milebi

2021. február 24.

Ugyanazt tudom írni, mint a maszkjáról: Sajnos nekem nem vált be. B2-es göndörségű, vékonyszálú, magas porozitású a hajam és borzasztó lett tőle és a maszkjától. Teljesen kiszárította és ragacsossá tette. Azért a három csillag, mert a nővérem is kipróbálta, neki inkább alacsony porozitású a haja és erősebb, dúsabb, mint az enyém és neki bevált. Akinek vékonyabb, lágyabb a haja semmiképp se vegye meg, mert nagyon nehéz, tele van olajjal és vajjal, ami a mi hajunknak nem tesz jót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

mig

2021. február 19.

Imadom ezt a sampont! Eddig CGM cuccok kozul ez valt be a legjobban, balzsambol es fixalobol meg keresem A Tokeletest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Anna-

2020. november 30.

Középhosszú, vékonyszálú, évek során szétszőkített hajam van :) nagyon bejött ez a sampon, tetszik hogy mindenmentes, és ami lényeges volt számomra, hogy rögtön samponozás után is selymesebb volt a hajam, mint más samponok használatával. Nem irritált, nem csinált semmi rosszat. Én kb 2 naponta mosom a hajam, így volt elég a fél literes kiszerelés kb 2,5 hónapig, szóval abszolút megéri az árát. Ha lesz rá lehetőségem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

roro

2020. november 13.

Tetszik, nagyon is. Érzékeny a fejbőrön, ez nem irritált egyáltalán, sőt! Vékonyszálú, világos, festetlen göndör hajam van 3b típusú. Egyáltalán nem szárít, a hozzá való balzsammal együtt használom és így az amúgy elképesztően gubancos hajamat így kifésülni is könnyebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

domanybeatrix

2020. január 15.

Göndör, száraz hajam van, a fejbőröm pedig korpásodásra hajlamos.
Elvileg ez a sampon nagyon jó nekem, de sajnos hosszú távon mégsem vált be. Csak a korpásodás visszatérése volt vele a bajom, egyébként meg voltam vele elégedve. Az illatával nekem semmi bajom sem volt, és engem az sem érdekelt, hogy barna a színe.
Ajánlottam a barátomnak is használatra, de a színe miatt nem akarta kipróbálni, aztán amikor mégis rászánta magát, nagyon tetszett neki! Lehet, hogy újravesszük, de csak miatta. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Göndör, száraz hajam van, a fejbőröm pedig korpásodásra hajlamos.

oaxaca

2019. május 30.

Hihetetlen az a márka, eddigi 3 próbálkozásom mind újravevős volt, többek között ez is. Hihetetlen selymes, puha és fényes lett tőle a hajam. A fejbőrömmel gondok vannak, de ez még arra is jó (ezt amúgy reméltem, mert a ricinus olaj és az almaecetet is ajánlják rá) Bár eredetileg göndör hajúaknak gyárt a márka, az én vékonyszálú egyenes hajamra is nagyon bejönnek. Az árukat is elfogadhatónak tartom, 500 ml-es kiszerelés 10£ akciósan. Az illata nekem tetszik, bár más oldalakon is panaszkodtak rá, ilyen édes kókuszos-vaníliás-kakaós süti illat, egy nap alatt (sajnos) már ki is megy a hajból az illata ha ez valakit eltántorítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

murczinodett

2018. július 5.

olyan illata (nekem szaga) van, mint régen annak az orvosságnak, amitől gyerekként irtóztam, asszem az volt a neve, hogy mukopront...na olyan az illata. Szulfátmentes, de ennek ellenére elég jól habzik, de nem szárítja ki a hajat és nem is kócolja.Szerintem nagyon kedvező az ára és kiváncsi leszek, hog hosszútávon mit fog tenni a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Niacin

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.