Shiseido

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Dezodorok

Egy frissítő dezodor a Shiseido innovatív Scent Neutralizing System hatóanyagaival, melyek hatékonyan kontrollálják az izzadást és a kellemetlen illatokat, és órákon keresztül biztonságot nyújtanak. Gyorsan szárad, lágy és frissítő érzetet hagy maga után.

juditkaa70

2018. január 14.

Kicsit olyan púderes illatnak érzem,de nagyon sokszor szoktam megvásárolni, felváltva a Biotherm deo sprayevel. Ez a kettő márka nálam favorit,na meg a Clarins golyós deója is. A kellemetlen szagok kialakulását megakadályozza,hosszú órára friss illatot nyújt a hónalj alatt. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Felületaktív anyag és tartósítószer.