Shiseido

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   13 600 Ft
Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   Müller, Douglas

Ezek a selymes por szemhéjfestékek tiszta, súlytalan, gyűrődésmentes színt kölcsönöznek 12 órán keresztül.

8 változatban kapható

Ár: 10.000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

despoina

2020. október 31.

Szintén a 02 Palatinum Street Metals paletta vásároltam meg, Rékához hasonlóan. Én akciósan 24€ jutottam hozzá (48€ eredeti ára). Nagyon könnyű a csomagolása de ennek köszönhetően egy végtelenül gagyi műanyagtokba lett belerakva a paletta igy még egy szivacsos mini ecset sincs hozzácsomagolva.
Maga a festék közepesen csillámos az állagú ami ad egy enyhe ragyogást. Porol amit nem vártam volna. A színeket közepesnek mondanám, amiből egy teljesen átlagos sminket lehet kihozni. Szerintem az árához képest rendkívül keveset tud ez a paletta, maga a márkanév ami eladja. Szerintem ilyen árban sokkal jobb szemhéjfestékeket lehet vásárolni (Guerlain, Chanel, Armani) jobb minőségben, érdekesebb színekkel és igényesebb kialakítással. Az összetevői szépek ezért jár egy pont.
Nálam korrektoros alapra felhelyezve egy fél napot bír ki majd fokozatosan a redőben gyűlik össsze, de nem pereg le. Catrice 5€ palettája hasonló minőségben.
4* mivel sokkal többet várta, volna

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

4* mivel sokkal többet várta, volna

réka

2020. október 15.

A Palatinum Street Metals 2 elnevezésű paletta van meg. Szeretem, sokat használom, de újra venni nem fogom.. A színek nagyon szépek, de nem túl pigmentáltak, nagyon visszafogott sminkhez alkalmas, Rajtam 4-5 órát bír, aztán valahogyan eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.