Shiseido

Ár:   8630 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9590 Ft

Illatcsalád: virágos-fás

Összetétel: rózsa, narancs, frézia, gardénia, ibolya, jácint, pacsuli

Ár: 9590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Üvegében ❗ Shiseido Zen edp
Ár: 14.900 vagy fújós , Eladó: Csokri
Állapot: Leírás szerint , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Shiseido Zen 10 ml friss fújós
Ár: 3200 , Eladó: Shelly
Állapot: frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: +foxi

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

széva

2021. május 20.

Valahogy ez az illat eddig kimaradt nekem. Most is csak kipróbáltam, de várakozáson felül érintett meg. Annyira kellemes boldog illat . Valamiért a chanel chace vive jut eszembe ha szagolom. Lehet még valamikor közelebbről is összejövünk... finom elegáns, nem hinném, hogy bárkit is zavarna. Ami biztos nem táskába dobós ,akár önvédelmi fegyvernek is használható piszok nehéz az üvege. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 20.

csylvie

2021. március 1.

A világon semmi köze a Coco M-hoz (rajtam). Szerencsére. Ez egyedi, sportos, mégis romantikus, tud elegáns is lenni, és friss is.
Az az illat, amit te viselsz, és nem ő téged.
És abszolút átjön a ZEN...engem legalábbis nyugtat. Ha hasonlítanom kellene, akkor gyerekkoromból a barna flakonos Gabi fürdető jut eszembe és talán ezért is ZEN...gyerekkor, gondtalanság...boldogság...
Ha kiérzek belőle valamit, az talán a frézia a legvégén meg a pacsuli, de mesteri kombóban. Tartóssága rendben. Meghajlok előtte, csodaszép, ám nőnek kell lenni hozzá!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

Az az illat, amit te viselsz, és nem ő téged.

floracska6

2021. február 28.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam a Zen-t mert mind itt mind a Notionon csupa 5-ös értékelést kapott. Szerencsére nemrég rátaláltam az egyik Müllerben úgyhogy volt lehetőségem végre megillatolni.
Hmm egy nagyon szép, optimista-vidám, tavaszi illat ő, nagyon illik rá a neve 'Zen', egy olyan nőnek tudom elképzelni aki egyensúlyban van önmagával és a világgal. Sok helyen olvastam olyan véleményeket, hogy a céltudatos, ceruzaszoknyás manager nők illata, nekem valahogy pont nem ez ugrik be róla. Inkább romantikus, meleg illatnak tartom és visszafogottabb típusú hölgyeken tudom elképzelni.
Határozottan tetszik, de nem fogott meg annyira, hogy rögtön be akarjam szerezni. De ha új illatra vágyom még kipróbálom majd, listán a helye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Luller

2021. február 23.

2021-február:
Írtam régebben, hogy vannak ennél nagyobb kedvenceim is. Most ezt a mondatomat update-elem : Top3 ban van, igazából mindig az egyik legnagyobb kedvencem lesz! Nagyon sok illatot szeretek, jelenleg 40 fölött van a parfümjeim száma. Mind különböző. De a Shiseido megint köztük van és marad is. :) Van most használatban egy 30mls és már megvettem az utánpótlást 50mlben. Nagyon szeretem, hogy bármikor bárhová viselhető, nőies, nagyon kellemes és kellően tartós. Friss, tiszta, bájos illat.
Sokan vonnak párhuzamot a CM és közte, van benne valami, de azért ez egy teljesen más illat szerintem. Jellegében tud csak hasonlítani rá, de a CM ennél harsányabb mégis nekem valahogy kevesebb. Nem intenzitásra, hanem érzetre... Amúgy a CM ből csak az Intense verziót vettem meg és fogom is majd pótolni, ha elfogy, mert azt sokkal közelebb érzem magamhoz, mint a sima CMet. Az Intense illathoz A Zennek már annyi köze sincs, mint az elődjének.
Nem veszem őket egy kalap alá. Míg Zenem mindig lesz, Chanelből a CM Intense, a No5 és a Noir van most nekem. Legközelebb az Allure Sensuellt és a sima Cocot szeretném majd beszerezni :) Ezt az illatot mindenkinek ajánlom, aki szereti a friss, egyáltalán nem tolakodó, de tartós, nőies illatot.
Imádom! <3

Update: Nincs mit változtatni, egyszerűen bővítem annyival, hogy MÉG MINDIG IMÁDOM! Vannak nagyobb kedvenceim, de bármikor, bárhol szívesen viselem és szívesen bővíteném újra a kollekciómat vele! Idővel meg is teszem 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

2021-február:
Imádom! <3

Yeticica

2021. január 28.

Éppen a párnámba sirdogálok csendesen.
Ugyanis évekig a szignatura illatom volt, imádtam.
Nemregiben elkezdtem visszakanyarodni a régi kedvenceimhez, és teljesen fellelkesultem, hogy ujra lesz a kis gardrobomban Zen is! (Le is ütöttem itt egy üveges példányt, hiszen csak úgy jó a parfüm, ha üvegében van ;)
Aztán kezembe akadt egy fufu alján lötyögő pár ml, gyorsan fel is fújtam ha már ilyen csodásan sütött a nap. És jött a hidegzuhany. A kislányom szerint macskap8si, a fiúk szerint szimplán pasiszag.
A legkisebbem nem nyilatkozott, ugyanis ő még nem beszél 😄
Nekem tetszik, kicsit máshogy élt emlekeimben az illat, de tény, hogy maszkulinabb, mint ahogy az orromban őriztem az illatát.... Fura, mert az imádott coco mad-el is igy jártam 2 éve alikor újra vettem hosszú kihagyás után. Tök pasisnak érzem..
Én változtam? A bőröm? Az orrom? Az illat?
Minden esetre csodás friss illat, ráadásul tartós is, de mivel megfogadtam , hogy csak az igaz szerelmek maradhatnak velem, nem jöhet/mennie kell. Hezitalok a 4 és 5 csillag között....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Éppen a párnámba sirdogálok csendesen.
Ugyanis évekig a szignatura illatom volt, imádtam.
A legkisebbem nem nyilatkozott, ugyanis ő még nem beszél 😄
Én változtam? A bőröm? Az orrom? Az illat?

BTimi81

2021. január 28.

Nagyon elegáns, kidolgozott, igényes illat. Cseppet a Coco Mademoiselle-re hasonlít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

adelea

2021. január 25.

Tizenévesen kaptam az első üvegemet belőle, már akkor is szerettem, de ez akkor annyiban is maradt. 8 évvel később újra rátaláltam, és imádom! Azt hiszem, nekem kellett ez a 8 év ahoz, hogy felnőjjek hozzá. Számomra egy előkelő illat, ami megfelelő komolyságú mégis izgalmas. Nagyon örülök, hogy nem merült feledésbe, és most újra egymásra találtunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

Torpece

2020. november 26.

Egyszerűen nem értem, miért nem találkoztam vele eddig? Fantasztikusan finom fás- tisztaság-gyümölcsös-virágosság tűpontos kombinációja a ZEN! Az egyensúly, a béke, komfort, mjnden ami a jó közérzethez kell. Nem katyvasz, ez egy nagyon pontosan eltalált fantasztikum. Valóban hasonlít a Chanel Chance illathoz, ezért vállaltam be vakon megvenni a legnagyobb üveges kiszerelést. Telitalálat, soha többet nélküle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 26.

Frityikum

2020. október 27.

Tegnap próbáltam Müllerben. Egyáltalán nem az én illatom, de azért írok véleményt, mert ilyen hihetetlenül tartós csak a számomra nagy Ő, a Givenchy Extravagnce volt, amit 10 évig használtam, de sajnos megszűnt. Tegnap 9-kor fújtam magamra a Zent, aztán autóba be, autóból ki játékot játszottunk a hatalmas szélben, jártuk a boltokat. Néha néha megcsapott a kellemes illata. Aztán este fürdés, alvás, és most, másnap reggel a csuklómon még mindig érezhető nyomokban. Sajna az illatvilága kellemes ugyan, de nem én vagyok, de azért 5 csillag, mert ilyen megbízhatóan még semmi nem illatozott rajtam. Aki egy kellemes parfümöt keres, amit elég reggel használni, és még este is érződik, nos, ő ne keressen tovább :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Kamea

2020. augusztus 27.

2020. 08. 27. Aztán még ezen a nyáron megvettem. Azóta használtam is. Már az a véleményem, hogy nyáron is viselhető. Még jobban megszerettem. Szerintem, sokáig maradni fog!

2020. 07. 08. 1 ml mintát kaptam belőle egy vásárlásom mellé. Egyáltalán nem tudok parfümöket elemezni, de ennél az illatnál ismét hatalmukba kerítettek az érzelmek. Utoljára a Lancome Idole parfümjénél éreztem ugyanezt.
Kifújva számomra fás-fűszeres illat, ami kellő komolyságot, nemes eleganciát és tartást áraszt, de semmiképpen nem rideg. És igen, szerintem is maszkulin, ugyanakkor mégis nőies. Talán ez a bonyolult kiszámíthatatlanság teszi igazán izgalmassá.
Leszáradva aztán már csak a nyugodt letisztultság érzete marad, amiből visszaköszön némi virágillat. Meglepően tartós, 6-8 óra elteltével is érezhető a bőrömön.
A hűvösebb évszakokban tudnám magamon elképzelni. Olyannyira tetszik, hogy szerintem, őszre be is szerzek magamnak belőle egy üveggel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Antioxidánsok: BHT