Shiseido

Ár:   8630 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9590 Ft

Illatcsalád: virágos-fás

Összetétel: rózsa, narancs, frézia, gardénia, ibolya, jácint, pacsuli

Ár: 9590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Shiseido Zen ❣️fújós
Ár: 1800 , Eladó: Csokri
Állapot: 5ml frissen fújt , Helyszín: Budapest Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Shiseido Zen kupak
Ár: 1000 Ft postával , Eladó: csakmoni
Állapot: 50 és 100 ml-es üvegre jó, Helyszín: --, fizetés: --
Verona5

2020. január 9.

Nem is értem, hogy miért adták neki Shiseido-ék ezt a nevet. Véleményem szerint semmi köze a ZEN-hez, vagy csak én nem értem. Az elképzelt zen érzést számomra a Magie Noir adja. A sárga kocka csak egy közepes mai illat, meglehetősen feltűnő csíkhúzós, a bőrömön enyhén szólva nem mutat túl jól. Nagyon mai divat, nagyon nyomulós érzetű, meg persze nagyon pacsulis. Zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 9.

Csillu88

2019. december 6.

Hideg, főnökasszonyos illat. Kell hozzá egy ceruzaszoknyás+magassarkú 👠 kombó.
Nagyon tetszik egyébként, de én csak a tavaszi-nyári időszakban tudom elképzelni magamon.
Egy kisvmintám van belőle.. Ismerkedünk 🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Hideg, főnökasszonyos illat. Kell hozzá egy ceruzaszoknyás+magassarkú 👠 kombó.
Egy kisvmintám van belőle.. Ismerkedünk 🤗

delima

2019. november 13.

Én is azok közé tartozom, akik régen használták, és mostanában újból elővetteék. Most, ha lehet, még inkább bejön, mint régen. Számomra ez a határozott, dolgozós, munka-énem illata, ami egyedi, nem tucat, nem ábrándos, nem puha, hanem karakteres, kicsit éles, figyelemfelhívó, elegáns. Tartós, jól illik hozzám, megerősít, kiegészít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

Terkabarka

2019. szeptember 30.

Nagyon régen vettem meg, most újra a szemem elé került. Érdekes, mert amikor anno megvettem igazi szerelem volt, aztán 1-2 éve amikor magamra fújtam, túl soknak, erősnek éreztem, most meg megint szerelem. Valószínűleg nekem ez egy hűvösebb időre való illat.
Maga az illat nagyon karakteres, hűvös és fűszeres, ha jobban belegondolok, kissé valóban maszkulin, de magamtól sosem jutott volna eszembe róla a férfias jelző.
Abszolút szerthető, különleges illat, felüdülés a sok édes egyenparfüm után

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Abszolút szerthető, különleges illat, felüdülés a sok édes egyenparfüm után

simbenz

2019. szeptember 28.

Mademoiselle-hasonmásnak mondják, hát nem tudom, rajtam ez sokkal jobb. Sokáig küzdöttem vele, hogy mi is legyen a kapcsolatunk státusza. Az üvegében maga a tökéletesség, van is itthon egy mintám, amit szagolgathatok, ha olyan a hangulatom, de saját magamon...annyira maszkulin, hogy házon kívülre már nem is merem fújni. Furcsán hangzik, de Ő a maszkulin énem, a bennem élő férfi kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

doraspill

2019. július 22.

Règen tetszett, ès most ujra is akartam vàsàrolni, mert emlèkszem hogy akkor nagyon meggyozo volt szàmomra, aztàn ujra magamra fujtam, hogy biztos legyek a dolgomban ès akkor jott a meglepetès...nem jon be, fanyar az "utoize", nem lett szerelem, pedig èn nagyon akartam, tobb napon keresztul probàltam magamra, de nem, sajnàlom... màr nem èn vagyok :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Koliboli

2019. május 24.

Nagyon kellemes, erőteljes illat, de valamiért nem illett hozzám, úgy éreztem, hogy a parfüm visel engem, nem fordítva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Jules

2019. március 28.

Épp annyira maszkulin rajtam, ami nekem imponál, mert ilyet kerestem. Valamit, ami alternatívát jelent a manapság oly népszerű geil illatokkal szemben, és kicsit talán pasis, vagy uniszexes. A megszokott (sokáig szagolgatós-mérlegelős) parfümvásárlásaimhoz képest spontánabb vásárlás volt, de egyáltalán nem bántam meg, nagyon szeretem magamon, eggyé válunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Renike77

2019. január 12.

Egy újabb kedvenc, egy újabb ikon! Pacsulibomba a javából, hűvös, virágos, ultranőcis, elegáns! Nem véletlenül tartja magát ennyi ideje. Nem édes és ez nem is baj. Nem is értem, miért jött divatba az, hogy ami jó, az csak édes lehet.
Ez a parfüm erre tökéletesen rácáfol.
Tapasztalatom szerint tetszik az embereknek, és gyakran megkérdezik, milyen illatot viselek, amikor a Zen van rajtam.
A legnagyobb márkákkal felveszi a versenyt tartósságban és eleganciában is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Ez a parfüm erre tökéletesen rácáfol.
A legnagyobb márkákkal felveszi a versenyt tartósságban és eleganciában is.

Phoenix19

2018. december 27.

Ez a parfüm nem mindig ugyanazt az arcát mutatta nekem. Régen friss, energikus, fiatalos, hűvös, tusfürdős illatnak éreztem. Mostanában viszont rettentő hivatalosnak érzem, mint egy nagyon kimért, szigorú, nagy tekintélyű főnökasszony, akitől minden dolgozó tart. El tudom képzelni mindennapi illatnak is, de azt is, hogy alkalomhoz viselik. Szerencsére nem emlékeztet a sokak által említett Coco Kisasszonyra, sokkal inkább érzek hasonlóságot a Coco Noir pacsuliságával és a 2012-es Miss Dior-ral. Rajtam egy cseppet sem válik férfiassá, viszont nagyon markáns és karakteres. Ez az egyik legjobb pacsulis illat szerintem. Jó tartóssággal rendelkezik. Hűvösebb időben karcol, inkább nyárra való. Távolságtartó, hűvösen elegáns, nagyon igényes illat. Egy olyan nő illata, akit komolyan kell venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Antioxidánsok: BHT