Shiseido

Ár:   8630 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9590 Ft

Illatcsalád: virágos-fás

Összetétel: rózsa, narancs, frézia, gardénia, ibolya, jácint, pacsuli

Ár: 9590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3500.- postával , Eladó: ildinyo
Állapot: Frissen fújt 10ml, Helyszín: Bp. 13 ker, fizetés: Postán maradóra küldöm
Shiseido Zen ❣️fújós
Ár: 1800 , Eladó: Csokri
Állapot: 5ml frissen fújt , Helyszín: Budapest Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
doraspill

2019. július 22.

Règen tetszett, ès most ujra is akartam vàsàrolni, mert emlèkszem hogy akkor nagyon meggyozo volt szàmomra, aztàn ujra magamra fujtam, hogy biztos legyek a dolgomban ès akkor jott a meglepetès...nem jon be, fanyar az "utoize", nem lett szerelem, pedig èn nagyon akartam, tobb napon keresztul probàltam magamra, de nem, sajnàlom... màr nem èn vagyok :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Koliboli

2019. május 24.

Nagyon kellemes, erőteljes illat, de valamiért nem illett hozzám, úgy éreztem, hogy a parfüm visel engem, nem fordítva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Jules

2019. március 28.

Épp annyira maszkulin rajtam, ami nekem imponál, mert ilyet kerestem. Valamit, ami alternatívát jelent a manapság oly népszerű geil illatokkal szemben, és kicsit talán pasis, vagy uniszexes. A megszokott (sokáig szagolgatós-mérlegelős) parfümvásárlásaimhoz képest spontánabb vásárlás volt, de egyáltalán nem bántam meg, nagyon szeretem magamon, eggyé válunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Renike77

2019. január 12.

Egy újabb kedvenc, egy újabb ikon! Pacsulibomba a javából, hűvös, virágos, ultranőcis, elegáns! Nem véletlenül tartja magát ennyi ideje. Nem édes és ez nem is baj. Nem is értem, miért jött divatba az, hogy ami jó, az csak édes lehet.
Ez a parfüm erre tökéletesen rácáfol.
Tapasztalatom szerint tetszik az embereknek, és gyakran megkérdezik, milyen illatot viselek, amikor a Zen van rajtam.
A legnagyobb márkákkal felveszi a versenyt tartósságban és eleganciában is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Ez a parfüm erre tökéletesen rácáfol.
A legnagyobb márkákkal felveszi a versenyt tartósságban és eleganciában is.

Phoenix19

2018. december 27.

Ez a parfüm nem mindig ugyanazt az arcát mutatta nekem. Régen friss, energikus, fiatalos, hűvös, tusfürdős illatnak éreztem. Mostanában viszont rettentő hivatalosnak érzem, mint egy nagyon kimért, szigorú, nagy tekintélyű főnökasszony, akitől minden dolgozó tart. El tudom képzelni mindennapi illatnak is, de azt is, hogy alkalomhoz viselik. Szerencsére nem emlékeztet a sokak által említett Coco Kisasszonyra, sokkal inkább érzek hasonlóságot a Coco Noir pacsuliságával és a 2012-es Miss Dior-ral. Rajtam egy cseppet sem válik férfiassá, viszont nagyon markáns és karakteres. Ez az egyik legjobb pacsulis illat szerintem. Jó tartóssággal rendelkezik. Hűvösebb időben karcol, inkább nyárra való. Távolságtartó, hűvösen elegáns, nagyon igényes illat. Egy olyan nő illata, akit komolyan kell venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Liacska85

2018. október 23.

Alkalomra használom. Elsőre nem volt szerelem, de annyian dicsérték rajtam, hogy megszerettem. Mára nélkülözhetetlen, ikonikus női illat, amit még egy nap után is érzek magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

csakmoni

2018. október 22.

2016.dec. Mostanában a parfümjeim a szerepjátékom részei.
Ő a munkahelyi énem. Nagyon megszerettem, és ha ezt fújom, energikusnak, összeszedettnek, kommunikatívnak és kissé távolságtartónak érzem magam. Vagyis magamra öltöm a tökéletes munkaerő álcáját.
Rajtam kicsit sem nőies, és sajnos nem is túl tartós, bár a sálamon érzem még másnap is, magamon nem.
2018.jan. Ez a parfüm tanított meg arra, hogy nem az a lényeg, mennyire tetszik egy illat, hanem az, hogy érzem magam, ha rajtam van. Olyan sok illatba szerettem bele az elmúlt években (és most is néha), de eddig csak háromnál éreztem azt, hogy nem a hangulatomtól függ, jólesik-e magamon. Pedig ebben van is valami, ami nem tetszik, valami savanyú, és mégis majdnem minden nap ezt kívánom. Még úgy is, hogy alig érzem magamon.

2018. okt. Amíg meleg volt, nem szerettem, nagyon erőteljes, fűszeres volt, zavart. Arra gondoltam, lehet, hogy búcsúzunk, ez a "szerelem" is véget ért? Szerencsére ma a hűvös időben megint azt a kellemesen friss oldalát mutatja, amit szívesen érzek. marad még, azt hiszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

2016.dec. Mostanában a parfümjeim a szerepjátékom részei.

jazmera

2018. szeptember 18.

Érdekes, de a fejillat alig változik, száradás után is megmarad kissé dohányos, de nagyon mély, elegáns illatnak. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

GHettie

2018. szeptember 9.

Nekem sajnos nem az igazi, nekem túl mély, erős, karakteres, de rosszat nem tudok mondani róla, mert értem, mit szeretnek rajta sokan. Reggel időnként utána nyúlok, de lassan fogy... talán a télen jobban fogom szeretni, addig 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Gismo

2018. szeptember 7.

Imádom ezt az illatot, nem egy most divatos nagyon édes, márcos illat. Talán azért lett nagy kedvencem mert valóban hasonlít Chanel CM-jéhez, ami szintén nagy szerelem, bár a tartóssága messze nem olyan :( Tartóssága miatt vonok le egy pontot, egyébként csodálatos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Antioxidánsok: BHT