Shiseido

Ár:   8630 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9590 Ft

Illatcsalád: virágos-fás

Összetétel: rózsa, narancs, frézia, gardénia, ibolya, jácint, pacsuli

Ár: 9590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Shiseido Zen ❣️fújós
Ár: 1800 , Eladó: Csokri
Állapot: 5ml frissen fújt , Helyszín: Budapest Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Shiseido Zen kupak
Ár: 1000 Ft postával , Eladó: csakmoni
Állapot: 50 és 100 ml-es üvegre jó, Helyszín: --, fizetés: --

Milva07

2020. augusztus 7.

Egy mondatban: örök szerelem. Bővebben: nagyon illünk egymáshoz , nekem olyan, mintha a második bőröm lenne- titokzatos, kicsit maszkulin, de egyben furfangos/ravasz csábító is...Ha elképzelünk egy japán kertet, pont ilyen:szabályos,megtervezett,a legapróbb részletekig megkomponált.És mégis, ha a kertben sétálgatsz, soha nem tudhatod, mi vár rád a következő kanyar után...Pont ilyen a Zen is.Azt hiszed kiismerhető,kiszámítható.Tévedés: mindig valami újat tud adni.Függ évszaktól,kedvtől,napszaktól.Egyszóval:megunhatatlan. Évek óta használom, mondhatni az "illatvédjegyem", mégis, ha kicsit helyettesítem mással , majd újra visszatérek, hosszú ideig megint fogva tart, újra felfedezem az összetettségét. Nem tudom megunni, talán, mert már az emlékek is együtt jönnek az illattal. Rajtam a legtartósabb parfümjeim egyike. És mi jut eszembe erről az illatról? Íme:

" Mindenem megvan:
Talpam alatt hosszú út,
szívemben szabadság.."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

" Mindenem megvan:
Talpam alatt hosszú út,
szívemben szabadság.."

Lillko1984

2020. augusztus 7.

Te jószagú ég!Hol volt ez eddig?Miért kerültük el egymàst?Mégha a kezembe is fogtam egy parfümériában,visszatettem ,mert másra repültem rà.
Van valaki,akit követek az Instàn és az Ő storyjában volt megemlítve ez az illat.Gyorsan felkúsztam ide is elolvasni a véleményeket és adhoc,mindenfèle szaglás nélkül rendeltem egyet. Milyen jól tettem☝️🙏Csak néhàny napja használom és a sokadik arcát mutatja az illat.Érdekes,hogy néha megcsap egy kis maszkulin illat de gyorsan át is adja a helyét egy napsütötte tengerparti illatnak.Nem vagyok az illatokhoz hűséges olyan èrtelemben,sok fajtàt hasznàlok.Vannak alap illataim,amik ezer éve mindig vannak a fiókban,ez is felkerül a listámra.Nekem nem szigorú,nem üzletasszonyos.Sokkal inkább valami fehèr vászonruhàs ,mezitlab sétálás a homokban jut eszembe róla.Az üveg zseniàlis,egyszerűségében nagyszerü.A ZENt nekem nem hozza,vagyis eddig nem gondolkodtam rajta mi hozná.Nekem ez egy tiszta,de rafkós illat.Köszi a sok vèleményt,ez most bejött❤❤🌈🌈🌈🌈🌈

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Cimii

2020. augusztus 7.

Én mikor ezt viselem, igazi “sikeres nőnek” érzem magam!:D furcsán hangzik, de nekem ez az illat tényleg ezt a benyomást kelti, magyarán: magabiztosságot, jó kisugárzást sejtet. Nagyon szeretem, tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

szevelyn12

2020. július 30.

Tartós, kellemes illat. Nem agresszív, mégis érződik még a nap végén is. Évek óta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Kamea

2020. július 8.

1 ml mintát kaptam belőle egy vásárlásom mellé. Egyáltalán nem tudok parfümöket elemezni, de ennél az illatnál ismét hatalmukba kerítettek az érzelmek. Utoljára a Lancome Idole parfümjénél éreztem ugyanezt.
Kifújva számomra fás-fűszeres illat, ami kellő komolyságot, nemes eleganciát és tartást áraszt, de semmiképpen nem rideg. És igen, szerintem is maszkulin, ugyanakkor mégis nőies. Talán ez a bonyolult kiszámíthatatlanság teszi igazán izgalmassá.
Leszáradva aztán már csak a nyugodt letisztultság érzete marad, amiből visszaköszön némi virágillat. Meglepően tartós, 6-8 óra elteltével is érezhető a bőrömön.
A hűvösebb évszakokban tudnám magamon elképzelni. Olyannyira tetszik, hogy szerintem, őszre be is szerzek magamnak belőle egy üveggel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

Timo6

2020. május 20.

Mikor először a Douglasban szagoltam, akkor már tudtam hogy ez szerelem. Kiskoromban anyukám mindig ugyanolyan tusfürdővel fürdetett-aminek a nevét sajnos nem tudom- de ennek a tusfürdőnek az illatát kapta meg ez a parfüm. Nagyon jó viselni. Tényleg megnyugtat és egész nap végigkísér. Lehet csak a múltbeli élmények teszik, de számomra ő a tökéletes illat. Csak dicséretet kapok ha viselem. Tartóssága is megfelelő. Tisztaság és nyugalom, ezzel a két szóval tudnám jellemezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

audreyenn

2020. május 16.

Mától nekem is van egy ilyen..:)
Nagyon finom illat, friss, erős, nagyvilági. Nem feltűnő, de nem lehet nem észrevenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Mától nekem is van egy ilyen..:)

stylo

2020. május 3.

Drogerias vasarlas melle kaptam mintat. Par napja fujkalom. Van egy bizonyos hangulat, amit annyira keresek egy parfumben, es csak olyan kevesszer elheto at. Erdekes, es aki hozzaerto, tuti kirohog, de par francia parfummarka tudja bennem ezt a kulonos etzest felkelteni. Valami arisztokratikus, vmi felsobbrendu, vmi kifinomult, tavolsagtarto, de kozben erotikaval atitatott es vonzo. Ez a zen teljesen hetkoznapi, komfortos, nem kiemelkedo, de attol meg jo. Az elso 5 masodpercben mindig felkapom a fejem, h nocsak nocsak, csak nem???!!!! Aztan kiderul h nem bizony. Sajnos. Elsilanyul, elillan, oda a varazs. Az erejet is elvesziti eleg gyorsan. Szerintem nem tudnam felismerni ha vkin ereznem. Ettol meg kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Timi8

2020. április 19.

Mára már állandò "ùjraveszem-eladom" darabommá vált... Jelenleg épp van belőle és pròbálok megülni a popsimon, nem eladni, nagyon megbecsülni ès ami a legfontosabb: HASZNÁLNI. Mert egyébként szökőévente 1x-2x fùjom csak... Egyike azon (kevés!!!) illatomnak ami komoly, nem édes, mégis tetszik. DE!!! mégsem használom. Annyira kemény, betörhetetlen... Nem simul rám. És bár azt azért nem érzem, h.elnyomna, de kb.önállò életet él rajtam az illat és ettől olyan furának, idegennek érzem. Igen, talàn ez lenne a jò szò rá velem kapcsolatban: karakteridegen. :/
Amikre hasonlìt: Chanel Coco Mademoiselle edp, Burberry My Burberry Black, Yves Rocher So Elixir...
Akinek ez az illattìpusa, mindenképp szerezze be ezt (akár a felsorort hasonlòakkal egyetemben), nem fog csalòdni! Maximális elegancia, extra minőség, tartòsság, karakteresség jellemzi. Ez egy okos, karizmatikus, megnyerő üzletasszony-illat. Természetesen ettől függetlenül bárki más is viselheti kedve, ìzlèse szerint. Mutatòs, igènyes, tartòs, időtàllò darab. Szerintem ősszel és tavasszal a legjobb.

Ja, azt még szeretnèm hozzátenni, hogy györörű, mutatòs az üvege, a nagy kiszerelèssel kb.ölni lehetne. Csìpem az ilyen masszìv, robusztus darabokat. A névválasztás viszont nekem nem tetszik, egyáltalán nem hozza ez az illat magát zen-t... (mint ahogy a Dior Dolce Vita-ja sem az ami...számomra). Ettől függetlenül meghajlok a kreátor előtt és dìcsérem a keze (értesd: orra) munkáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

banyadék

2020. április 18.

Tetszik is meg nem is... Elég erőteljes illat, egész nap jelen van, viszont nem érzem magaménak. Koliboli jól megfogalmazta, pont ugyanúgy érzem én is, mikor rajtam van. Hasonló érzés volt viselni az Yves Rocher So Elixírjét és számomra legjobban rá hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: BHT