Signal

Ár:   350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő hatással.

heiserfanni

2022. március 21.

Egynek elment, de nem hagyott mély nyomot bennem. Jók az összetevők, szépen oldódik, tiszta érzetet adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

zsoxcore

2019. július 14.

Akciósan bukkantam rá a Rossmann-ban korábban. Talán 200 Ft sem volt, így tettem vele egy próbát. Számomra nem nagyon vált be. Nagyon szódabikarbónásnak éreztem, valamint nem habzott elég jól, nem volt eléggé mentolos és nem éreztem azt, hogy igazán tisztítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

nanderi

2019. május 6.

Őt szívesen kihagytam volna az életemből. Túl mentolos volt az íze és a hatását nem igazán láttam, pedig sikáltam rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

nyuszo

2019. január 18.

Az íze kellemes, a fehérítő hatása elhanyagolható, az ára meglehetősen baráti...
Én mást használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Én mást használok.

Viwi0524

2018. szeptember 5.

Hát mit is mondjak?😆 borzalom 😲

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Hát mit is mondjak?😆 borzalom 😲

sziluetta

2018. szeptember 5.

A csomagolás alapján egy zselés állagú fogkrémre számítottam. Helyette egy szimpla fogkrém állagú cuccot kaptam, ami amúgy semmi különösebbet nem fehérít, ellenben szárítja a szám és nekem nagyon mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

HNReni

2018. augusztus 17.

Nem rég vettem, leginkább az alacsony ára miatt. Szerintem nem tisztít annyira, mint amilyen más márkájú fogkrémet eddig használtam. Nekem nem vált be. Fehérítő hatását sem vettem észre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

dunaimano

2018. január 11.

Ez is egy alapdarab lett, de ahogy a gyógynövényes párja, úgy ez is színezi a fogkefét. Szerintem rendesen hangzik, kellemes íze van, bár nem fehérít. Az ára nagy előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

xfxff349

2017. december 4.

Az ára nagyon kedvező, de szerintem nem tisztít elég alaposan és szépen. Mindegy, hogy milyen típusú fogkefével mosok fogat, ha ezt a fogkrémet használom, akkor valahogy mindig marad a fogakon egy réteg lepedék, ami érezhetően ott marad. Valóban sokat kell rányomni, nekem se habzik fel rendesen. Fehérítő hatása egyáltalán nincsen. Szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

dizabella01

2017. október 21.

Nem habzik eléggé, sokat kell nyomjak a fogkefére, ha azt akarom, hogy alaposan megtisztítsam a fogaim. Nem használom előszeretettel, fehérítő hatása nagyon minimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.