Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb

Signal  Deep Fresh fluoriddal dúsított külső géllel a fogak védelméért és Active Clean Szájvízzel, mely a száj minden szegletét alaposan tisztítja a hosszan tartó frissességért.

Zsuci23

2019. november 30.

Kedvencem de tényleg változtattak rajta, újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Kedvencem de tényleg változtattak rajta, újra vevős.

Esztuci

2019. március 19.

A családban gyakran vesszük ezt újra, mindenki nagyon szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

A családban gyakran vesszük ezt újra, mindenki nagyon szereti.

fpanni

2018. szeptember 19.

Kedvenc fogkrémem volt már nagyon régóta...a mostani "újításig" mióta retro csomagolást kapott, az eddigi áttetsző részt megváltoztatták és már szerintem nem is olyan erős az íze a szájvíz részben. Sajnálom nagyon, imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Anyezz

2017. november 9.

A férjem ki nem állhatja, de én nagyon szeretem, sokáig friss és tiszta érzetű utána az ember szája:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

kviktoria

2017. október 20.

Jól tisztít, friss érzést biztosít. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Jól tisztít, friss érzést biztosít. Nagyon szeretem.

lovecreams

2017. október 5.

Amit ígér, azt betartja. Jól tisztít, sokáig tartó frissességet ad és jó az íze!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Az arahoz kepest jo minoseget nyujt.Nem allitom,hogy a legszuperebb fogkrem,de megteszi.Alapjaba vebe szeretem ezt a fogkremet,kicsit csipos ize van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

rocknrose

2017. május 27.

Nekem nagyon bejön, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Nekem nagyon bejön, újra fogom venni.

zdoreebaba

2016. november 20.

Szeretem ezt a fogkrémet. Mindig jó áron kapható, friss leheletet biztosít. Tiszta, ápolt lesz tőle a fogazat. Egészen hosszan tartó friss leheletet biztosít. A közepében az a sötét szájvíz egy kicsit erősebbé teszi, de pont ez tetszik benne. Nagy favorit, amiből újra és újra vásárolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Rika90001

2016. október 19.

Nem éreztem azt az igazi frisseséget amit egy fogkrém után vár az ember. Nagy csalódás. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.