Signal

Ár:   419 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Signal Deep Fresh Lime Mint fluoriddal dúsított külső géllel a fogak védelméért és Active Clean Szájvízzel, mely a száj minden szegletét alaposan tisztítja a hosszan tartó frissességért.

wildrose

2017. december 2.

Limezöld gél, citrusos-mentolos íz, jól habzik, jól tisztít. Nem kiemelkedő, de kellemes volt használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

Theodora

2017. október 17.

Imádtam ezt a fogkrémet! Annyira jó íze van, jól tisztít és nagyon olcsó is, max 400 forint, azt hiszem. Biztosan veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

sszoyom

2016. június 12.

Egész jó, tetszik a lime. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Egész jó, tetszik a lime. :)

szandiinagy

2016. január 22.

Egész jól tisztít, és kellemes az íze. A sima mentolos társa picit jobb, ennek 4*ot szánok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

zdoreebaba

2014. március 1.

Emlékszem, amikor még kisgyerek voltam és a tévé folyamatosan ennek a fogkrémnek a reklámját sugározta. Az egyik barátnőmmel elhatároztuk, hogy mindenáron hozzájutunk ehhez a mi szavunkkal élve: "szájvízfogkrémhez".
Szüleinket addig nem hagytuk békén, amíg meg nem vették. Szerencsére sikerült őket rávennünk és mindketten kipróbáltuk. Már nagyon kíváncsiak voltunk, hogy milyen. És ennek már vagy 6 éve... Igazából én nagyon megszerettem ezt a fogpasztát. Más az állaga a számba véve és az íze is valami frenetikusan jó. Precízen eltávolítja a lepedéket és finom szájízt kölcsönöz. Barátnőm még anno a másikat próbálta ki, neki is nagyon bevált. Azóta újra kipróbáltam és nem okozott továbbra sem csalódást. Örök emlék marad ez a fogkrém, és amíg lehet kapni, mindig fogok venni egyet-egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

vikcsi

2014. január 6.

Nekem kifejezetten tetszik az íze, de nem érzem, hogy annyira tisztítana, ezért csak 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

gyovai890

2013. október 16.

Ezt az íze miatt nem tudom elviselni! Nekem hányingerem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Ezt az íze miatt nem tudom elviselni! Nekem hányingerem van tőle.

little.shana

2013. május 28.

Az íze és az illata annyira jó. :) Nyaralásokra viszem, de néha itthon is kedvem van hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Csak ezzel a fajtával tudok már fogat mosni a régebbi más fajta fogkrémek nem jönnek be:/ Ez a tökéletes fogkrém.:) Fogmosásra alkalmas.:D Íze finom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

whyteangel

2013. április 2.

Enyhén citromos íze van, ezért nagyon tetszik, az árát tekintve nem tudom, mert nem én vásároltam, de jobb, mint az előző volt. Azért vonok le mégis 1 csillagot, mert lehetne egy kicsit mentolosabb, nem érzem elég frissnek a számat, hiába mosom a fogamat hosszabb ideig. De aki nem szereti a túl mentolos fogkrémeket, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.