Signal

Ár:   988 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 869 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: paunemonika, az összetevőket feltöltötte: heni.86, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 869 Ft

A Signal eddigi legösszetettebb formulája 8-féle hatásával segít a fogorvosok által megállapított gyakori problémák kezelésében.

1. véd a fogszuvasodás ellen
  6. friss leheletet biztosít
  7. segít védeni a fogkőképződés ellen
  8. felveszi a harcot a baktériumokkal

Ár: 869 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
heni.86

2014. december 10.

Én meg vagyok vele elégedve,tényleg több óráig véd a lepedékképződés ellen,mióta ezt használom már az ínyem sem vérzik szeretem a lájtos ízét,hogy nem az a full mentol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

antonelly

2014. május 17.

Fura íze van, nincs meg a fogmosás utáni kellemes friss lehelet, mintha nem is mostam volna fogat. Igazából semmi hatását nem éreztem. Ennél még egy Amondent fogkrém is többet ér :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 17.

Dalmaa_

2013. július 29.

Egy tubust elhasználtam belőle. Az illata valamint az íze nem túl kellemes, egyáltalán nem tetszett, és azt a friss, mentolos leheletet sem adja meg fogmosás után. Miután elfogyott nem vettem újra, nem is fogom. A White Now fényévekkel lealázza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!