Signal

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: signalmagyarorszag, Módosítva: 2021. április 26.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák

7. Friss leheletet biztosít
  8. A fogak között is tisztít

agnesbagi

2022. január 6.

Én is tesztelésre nyertem. Tetszik benne, hogy nem annyira szárító érzésű, mint sok más szájvíz. A tisztító hatását különösebben nem érzem még, de lehet, hogy éppen azért, mert nincs ez a nagyon erős szárító mentolos íze, hanem enyhébb a szokásos szájvizeknél.
A mosdókagylómon többszöri használat után egy kis olajos réteget hagy, de nem nagyon zavaró, egyszerű fürdőszobatisztítóval könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

Kinekapappne

2021. december 30.

Tesztelésre kaptam. Csípte a nyálkahártyámat minden alkalommal, és nagyon erősen beindult a nyáltermelésem tőle. Íze elviselhető, a lepedékképződést jól gátolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

zdoreebaba

2021. december 16.

Rendben van ez a termék. Végre egy kis újdonságra vágytam szájápolók terén, így találtam rá a Dm online shopban. Egyből lecsaptam rá. Nagy előnye, hogy nincs benne alkohol, így nem marja az ember száját. Szuper vele az öblögetés, a gargarizálás. Még egy kicsit a torokfájást is segíti, továbbá a nyelvemrn lévő aftát is kinyírta, persze ehhez a pálinka is nagy részben hozzájárult. Egy negatívum, hogy lehetne egy icipicit hatékonyabb és tarthatna tovább az íze a szájban. Bár a funkcióját betölti: tisztítja, fertőtleníti a szájüreget és mindezt kíméletesen, alkoholmentes formában. Az árát egy kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Chloeandhercat

2021. december 12.

Tesztelésre kaptam, meg vagyok vele elégedve. Nem csíp, nincs benne alkohol. Igazából olyan nagyon extra hatást nem tapasztaltam, de más szájvízeknél sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 12.

oszdaniella

2021. október 25.

Tesztelésre kaptam én is krémmánián. Nagyon jó, hogy nincs benne alkohol. Jó az íze, kellemes, frissítő. Fehérítő hatását is észrevettem mióta használom. Egyetlen negatívuma talán az, hogy nagyon maximum 1 hónapra elegendő és nem biztos, hogy megvenném teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 25.

dina1463

2021. október 10.

Én is krémmániás tesztelőként jutottam hozzá, anyukámmal együtt használtuk el, és mindketten nagyon szerettük, különösen pozitív hogy nincs benne alkohol, ezáltal nem szárította ki a szánkat, más szájvízzel kapcsolatban ugyanis volt ilyen jellegű negatív tapasztalat, kellően hatékony is, érezni a hatását amikor használom, összességében szupi :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 10.

Cicc1234

2021. október 8.

Szintén tesztelésre kaptam: az íze nagyon kellemes, én nem nagyon szeretem a marósan mentolos termékeket. A tisztaságérzés nekem megvan, és tetszik, hogy ez a termékcsalád figyel a természetes, újrahasznosítós témákra - bár a legjobb az lenne, ha ez lenne az új normális. :) Összességében elégedett vagyok vele, de szájvízhez képest kicsit drágállnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

lexi_toth

2021. október 7.

Én is itt krémmánián kaptam tesztelésre. Pozitívum: frissebb volt a leheletem, nem szárított, tisztábbnak éreztem a fogaim és nyelvem is. Hátrány: nekem sajnos kicsit csípett. Plusz pont, hogy pontos adagolást írnak és a kupakon található 10-20-30ml-s beosztás is. Reggeli és esti használat ajánlott, így 25 napra elegendő. A pontos adagolás miatt könnyebb tervezni is vele a havi költségvetésbe. Fogok venni még, kiváncsi vagyok a hosszabb távú hatásaira is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

KaradyAnn

2021. október 1.

Tesztelésre kaptam én is itt a Krémmánián. Ezelőtt Listerine-t használtam, amiből hiába vettem a gyengéd formulát, az alkoholmenteset kivétel nélkül szétszárították a számat és csíptek. Ilyen szájvízhasználati élmények után kellemes tapasztalat volt, hogy ezt kicsit sem találtam csípősnek. Aki a brutál mentolos szájvizet kedveli, annak nem ajánlom. Frissnek friss, de gyengédebb. A hátoldalán van egy kis instrukció, hogy mennyit és meddig öblögessünk. Ami pedig különösen szuper, hogy a kupakon van jelölés 10, 20 és 30 ml-ekről, így az adagolás is egyszerűbb és komfortosabb is volt nekem a kupakból használni mint az üveget meghúzni :P Napi 1, időnként 2 alkalommal használva egy hónapig volt kb elég. Tisztábbnak érzem napközben a fogaimat, ha ezt használom. Megvettem mellé a fogkrémjét is, azzal együtt is működött rendben. Ezt fogom újravenni, nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Telihold

Korcsoport: >54
2021. október 1.

Kipróbálásra kaptam, magamtól nem biztos, hogy ezt választottam volna a drogériában. Reggelente használom, fogmosás után. Kicsit "csíp", de nem kellemetlen, és valóban friss lehelletet biztosít, ahogy ígéri. Hosszú távú hatásairól még nem tudok beszámolni, de ha az ínyt óvja, és lassabb lesz majd napközben a lepedék lerakódása, akkor már nem használom hiába. Egyelőre négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 1.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.