Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 22.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes szegfűszeg és borókabogyó olajat tartalmaz és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Érzékeny fogakra tervezve. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

Viki9727

2019. június 12.

KM boxban volt. Először fura volt az íze, de a második használatnál már megszoktam. Kellemes visszafogott, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Sophia00

2019. június 2.

Nekem bevált, elsőre kicsit fura az íze, de 2-3 használat után megszerettem. Jól tisztit, friss érzetet nyújt elég sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

krisztinagyorgy3

2019. május 31.

Sziasztok! Pár hónapja bukkantam rájuk. A kókusz ízesítésűt próbáltam először. Nagyon kellemes, nem az a tolakodó mentolos egyik sem, mégis friss érzést kelt és megakadályozza a lepedékek lerakódását a fogakon. Sokszor újra vettem már, ezután is úgy lesz 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

hippiesaur

2019. május 27.

Elsőre a chai teára emlékeztetett az íze, nagyon bejön. Az összetevői is jók, én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Melanieee

2019. május 25.

Különleges élmény..nekem tetszik:) A szegfűszeg jóban érződik és végre fogmosás utáni kávézásnál nem is veszem észre, hogy fogat mostam korábban.
Az hiszem kipróbálom a többi új terméküket is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Az hiszem kipróbálom a többi új terméküket is.

Azalea

2019. április 27.

Nekem nem jött be az a fogkrém. Úgy érzem nem tisztìt rendesen és furcsa savanykàs utóìzt hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

random

2019. április 17.

sok fogkrémet kipróbáltam már, igazából ez is egy a sok közül. a fogérzékenységgel kapcsolatban nincs különösebb változás, mondjuk nekem eleve nem durva. arra számítottam, hogy ez nem mentolos, de ebben is kiérzem sajnos... legalább nem olyan erős, el tudom használni. csak emiatt nem veszem újra, mert olyat keresek, ami nem mentolos. de amúgy nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Liara0826

2019. április 1.

Olcsó és vannak természetes összetevői, ez nagyon megtetszett benne. Jó íze van, élvezet vele fogat monsi. A hatásáról annyira nem tudok beszélni, olyan régóta nem használom és nem is túl érzékenyek a fogaim, de ennyiért egyszer érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

HDorina

2019. március 20.

A fogkrémek közül eddig soha nem válogattam, mindig a legolcsóbbat választottam. De ennek már a csomagolása és a természetessége is megfogott. Érzékeny fogakra ajánlják és amikor vettem a bölcsességfogam eléggé fájt, de nagyon kellemes volt vele fogat mosni. Mintha picit enyhítette is volna a fájdalmat a szegfűszeg olajnak köszönhetően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

mafalda

2019. március 10.

Jobban bejött mint a kókuszos verzió, klassz illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Jobban bejött mint a kókuszos verzió, klassz illata van.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate