Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 22.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes szegfűszeg és borókabogyó olajat tartalmaz és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Érzékeny fogakra tervezve. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

dlrexqs

2020. február 16.

Kifejezetten kellemes íze van, szerettem fogat mosni vele. Elektromos fogkefével használtam, így kellően habzott, sima fogkefés fogmosásról nem tudok nyilatkozni. A tisztító hatásával is meg voltam elégedve. Veszek még, ha találok, de sajnos kevés helyen kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Blackxentric

2020. január 2.

Nekem nem jött be ez a fogkrém. Az íze nem tetszik és nem tisztított eléggé. Vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Makk Zsuzsó

2019. december 24.

Én nem nagyon érzem sem a szegfűszeget, sem a borókát, viszont elektromos fogkefével használva erősen habzik. Nincs vele gond, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Saranhuone

2019. november 25.

Áhh imádom ezt az ízt! Úgy érzem, nekem találták ki ezt a fogkrémet, mert a mentolosakat ki nem állhatom, a szegfűszeg meg a gyengém. A tisztító hatása szerintem teljesen okés. Még van itthon a gyógynövényes tesója, azt is elhasználom de utána tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

bernadettu

2019. november 18.

2019. november: ez is elkezdte szárítani a számat, így muszáj egy másik fogkrémmel váltogatnom, nem borzalmas, de nem vennék belőle többet.

2019. szeptember 26.:Nagyon örültem, hogy nem a kókuszos verzió került a KM boxba, maga a fogkrém tényleg szokatlan, hogy halvány rózsaszín és alig habzik, ettől függetlenül jól tisztít.
Ennél a verziónál is éreztem a szájszárazságot fogmosás után, de nem olyan rossz mint a kókuszos esetében.
Az íze is tetszik, hogy nem erőteljes, de egyelőre elég nekem ez az egy tubus is.
Ha valaki szeretné kipróbálni, szerintem érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Ha valaki szeretné kipróbálni, szerintem érdemes.

Fujituli

2019. október 6.

Imádom az ízét, megőrülök érte. Betartja, amit ígér, minden rendben van vele. A legjobb benne az, hogy a vékonyka csomagolás ellenére is kitart kb 4 hétig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem, szerintem nagyon szuper kis fogkrém. Halvány rózsaszín és szegfűszeges. Én nagyon szeretek mindent, ami nem annyira mentolos, így nagyon üdítő volt számomra a használata. A férjemnek is nagyon tetszett. Néha fogom csak újravenni, mivel én inkább Sensodyne párti vagyok, de örülök, hogy kipróbálhattam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

fanncsix

2019. július 5.

Elsőként a kókuszosat próbáltam, az nálam eléggé leszerepelt, de ez nagyon bejön. Íz tekintetében teljesen másra számítottam, kellemes csalódás ért, jól tisztít és nem szárítja a száma mint a kókuszos társa. Egészen biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Viki9727

2019. június 12.

KM boxban volt. Először fura volt az íze, de a második használatnál már megszoktam. Kellemes visszafogott, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Sophia00

2019. június 2.

Nekem bevált, elsőre kicsit fura az íze, de 2-3 használat után megszerettem. Jól tisztit, friss érzetet nyújt elég sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate