Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 22.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes szegfűszeg és borókabogyó olajat tartalmaz és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Érzékeny fogakra tervezve. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

tundying

2021. február 17.

Rózsaszín géles állag, jól habzik, tisztít, kevés is elég belőle, ezért viszonylag sokáig elég.
Volt egy kedvenc fahéjas fogkrémem , amit már sajnos nem lehet kapni, bíztam benne, hogy ez hasonló lehet, de sajnos nem.
Íze kellemes, de meg sem közelíti a kedvencemet, így igazából csak egy átlagos fogkrém. Nekem nem érzékeny a fogam, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy ezen a téren segít-e bármit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Bonzee

2020. október 20.

Nagyon szeretem, mindig jókedvem lesz tőle fogmosás után. Vidám íze van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Nagyon szeretem, mindig jókedvem lesz tőle fogmosás után. Vidám íze van! :)

Krikike

2020. október 16.

Az Elmexet és a Sesodynet cseréltem le erre próba képen az ára miatt, és nem csalódtam. Ő is elmulasztotta az érzékenységem (pedig felváltva használom a Herbálossal, és amíg a drága fogkémek csak addig használtak, amíg azokkal mostam a fogam, addig ez teljesen meg is szüntette az érzékenységet) Plusz pont, hogy ettől nem öklendezem reggelente. Nekem jól habzik (elektromossal mosok), és az ízét is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

zdoreebaba

2020. szeptember 23.

A Sensodyne termékek azért ezt az érzékeny fogakra való Signal terméket kenterbe verik. Alapvetően szerettem használni. Leginkább reggelente használram többször. Az érzékenységet nem teljes mértékben szüntette meg, de jól tisztított a keletkező lepedékektől és fényessé tette a fogaimat. Állagában valóban géles, mégis kitűnő a habosodási képessége. Nekem az ízével kapcsolatosan semmi gondom nem volt, sem a borókat, sem a szegfűszeget nem éreztem benne. Anbyi biztos, hogy egynek elment. Nem rossz termék, de érzékeny fogakra nálama Sensodyne a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

wildrose

2020. szeptember 6.

Én a szegfűszeget és a borókát nem érzem, de ettől függetlenül nagyon kellemes ízű, kicsit gélesebb állagú fogkrém. Jól habzik és jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 6.

nemethdorcy

2020. június 25.

Elsőre kicsit fura íze volt, de 1-2 használat után megszoktam. Jól tisztított, jól habzott. Én is a KM box-ban jutottam hozzá. Egynek elment igazából, de semmi különlegeset nem nyújtott, ami miatt újravenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Virvatuli

2020. május 18.

Egész életemben hányingerem volt az agyonmentolozott, sokszor vegyszerízű fogkrémektől (mármint konkrétan, nem átvitt értelemben), úgyhogy nekem nagy rácsodálkozás volt ez a cucc. Megértem, hogy megosztó és szokatlan lehet az íze, de én imádom, és mióta használom, sokkal kevesebb problémám van fogínyvérzéssel meg egyéb kellemetlenségekkel, ráadásul az ára is baráti. Jó, hogy a nagy márkák is próbálkoznak természetes(ebb) összetételű fogkrémekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 18.

Picieri

2020. április 24.

Hát ez vmi borzasztó, ritkán pontozok le vmit, de egyszerűen számomra használhatatlan. Himalaya-t szoktam használni, azt imádom, ez a km boxban volt. Nem habzik, nincs utána friss lehelet, olyan mintha 2-3percig feleslegesen tettem volna bármit is a fogkefémmel. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Sziszikee58

2020. április 22.

Az íze elsőnek picit fura, többszöri használat után viszont már kellemes. Nagyon alaposan tisztít, ezért ugyan minimálisan, de én fehérebbnek látom tőle a fogaimat.
Nagyon jól is habzik, fele annyi elég belőle egy fogmosáskor, mint más fogkrémekből.
Ár-érték arányban teljesen jó, biztosan újraveszem! Számomra az eddigi legjobb Signal fogkrém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Sziporka88

2020. április 17.

Se nem jó, se nem rossz. Tisztít, de nem tartós a hatása, az íze kellemes, de nem tartós. Box-ban volt, de magamnak nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate