Signal

Ár:   449 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 22.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes zsálya és kakukkfű olajat tartalmaz, segít ellenállóvá tenni az ínyt és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

vszilvi94

2019. október 20.

Jó az íze és az állaga is, jól habzik, fogínyvérzést eddig nem okozott. Amíg ez így is marad, valószínűleg ezt a fogkrémet fogjuk itthon használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Nessy

2019. augusztus 19.

Gyógynövényes ízű, világos zöld gusztusos zselé. Nagyon szépen tisztít, erősen habzik, érzékenységet, vérzést nem okozott. Megkockáztatom, hogy egy picit fehérit is, így általánosságban egy szuper fogkrém (lenne), jó áron. Sajnos a benne lévő SLS kellemetlenül kiszárítja a számat, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Volver

2019. július 25.

Már sokadik tubussal veszem, mióta kipróbáltam csak ezt használom. Nagyon jó, friss íze van és tisztábbnak érzem a fogaim tőle mint más fogkrémekkel.
A termékcsalád többi tagja sem rossz (a fekete szenest kivéve, ami borzalom szerintem), de ez a nyerő!
Egy utópisztikus világban csatos lenne a kupakja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Egy utópisztikus világban csatos lenne a kupakja. :)

Lady26

2019. április 11.

Szépek az összetevők, jól tisztít és még a fogaim is fehérebbek! Sokkal jobb mint 1-2 drágább fogkrém. Egy ideje válogatós lettem fogkrém téren is..ennél tutira maradok 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Liara0826

2019. április 1.

Sokat olvastam a zsályáról, gyógyteaként ittam is és sokat segített a mandula problémámon. Tudtam hogy gyulladás csökkentő, nyugtató, így gondoltam ha fogrkémbe is van az nem lehet mellé lövés. Nem mellesleg jó a csomagolás, jó az íze és olcsó is, főleg hogy én akciósan vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

HDorina

2019. március 20.

A fogkrémek közül eddig soha nem válogattam, mindig a legolcsóbbat választottam. De ennek már a csomagolása és a természetessége is megfogott. Frissítő íze van és fogmosás után is érezhető a jóleső íz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

handig

2018. november 5.

Imádom! A kókuszos testvéréből már elfogyott egy tubus, de szerintem ez annál sokkal jobb! Nagyon jó íze van, olyan mentolosan gyógynövényes. Nagyon tisztának frissnek, és jó ízűnek érzem utána a számat. Biztosan újra fogom még venni jó párszor és alig várom hogy kipróbáljam a harmadik fajtát ebből a termékcsaládból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

nagyheni92

2018. október 29.

Ezaz első ebből az új szériából és nagyon jól tisztít! Erős! Ezt úgy értem, hogy az első pár használat után teljesen kiszáradt belülről a szám és fogmosás után azonnal innom kellett vizet! De hihetetlenül tisztít, jól habzik! Tuti 1x újra vevős lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.