Silanus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Imola5, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Bőrnyugtató és gyulladásgátló hatású kamillavirág-kivonatot tartalmaz. Rendszeres használata ápolja a bőrt.

trudie

2012. december 22.

Én lábhintőpornak használom, teljesen oké és olcsó, az illata is diszkrét, sajnos nem nagyon kapni már sehol, pedig jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract