Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

vfejes

2015. július 13.

Régen volt sokszor ilyenem. Szerettem mind az illatát, hatását. Egyedül attól szenvedtem, hogy rohadt sokára száradt meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Maniac

2014. április 8.

Nagyon régen használtam el belőle vagy kettőt, úgy emlékszem, hogy jó volt a hatása, de inkább az illatát szerettem, ami édes-púderes-nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 8.

jns.melinda

2013. április 26.

Szerettem, a jelenleg futó, csomagolás viszont nagyon rossz. Illata, hatása jó volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

twanni72

2012. március 29.

kár volt lecserélni a régi változatot erre; sem az illat, sem a dezodoráló hatás nem olyan jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 29.

annapanni

2011. november 15.

Az eredeti silk deo-t bevonták, az volt nálam az abszolút ötcsillagos. Ez is tetszik, jó illata van, de egy idő után nem érzem azt a nagy dezodoráló hatást. Kicsit macerás, hogy mindig meg kell rendelni valakinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

Judiit

2011. július 17.

Az egyik kedvencem. Bár most a sok piros pötty elvette tőle a kedvem. Finom púderes az illata, több órán át tart az izzadásgátló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 17.

noxibaba

2011. március 31.

Jó illata van és sokáig megmarad. Nyáron érdemes használni, akkor más is érezheti ezt az illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

nemesanita

2011. február 24.

Kellemes babaillat.Régen használtam,amíg Soft&Silky néven "futott".De nekem ez az új illat nem jött be.Miért változatnak mindig az összetevőkön?Haladni kell a korral?Régebben sok jó termék volt az oriflame-nél is,de mindent megújítanak.De még ha jobb lenne utána a termék!Jajjh!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 24.

Kakasné Keszei Anikó

Korcsoport: >54
2010. október 30.

Kedvencem

Nagyon szeretem ezt a deot. nagyon finom illata van és egész nap kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2010. október 30.

Kedvencem

Nagyon szeretem ezt a deot. nagyon finom illata van és egész nap kitart.

Hidratálók: Glycerin, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Keratin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.