Silky

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. január 23.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Silky baby vastag babatörlőkendő aloe vera tartalmának köszönhetően gyengéden ápolja és tökéletesen tisztítja a baba érzékeny bőrét. A baba egész testének áttörlésére használható.

pH-semleges, alkohol mentes

Ella

2018. augusztus 2.

Mi is nagyon szerettük, egy ideje nem látom az Auchanban. Anno rokonoktól kaptuk, akkor jöttem rá, hogy jó kis törlőkendő. Nedves, nagy és olcsó. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

cirmimi

2015. december 21.

A kislányom születése óta csak ezt használjuk és nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert hihetetlenül profi kis törlőkendő. Van fehér csomagolásban is, az sem rossz, de mi a képen látható lilát használjuk, ami szerintem a törlőkendők királynője.:)) Az én kis nagyon-nagyon érzékeny bőrű Tündérkémnek gyönyörű a bőre tőle, pont annyira nedves amennyire annak kell lennie, nagyon könnyű vele "dolgozni", finom az illata és az árával együtt is tökéletes, ahogy van. Semmilyen más törlőkendőre nem vagyok hajlandó lecserélni, még ha azt a másikat ingyen adnák sem. Csúcs szuper cucc.:)) Még az öt csillag is kevés neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

kalmaniki

2015. augusztus 18.

Meglepően jó törlőkendő! Elég nedves, kellemes az illata, nem kicsik a kendők, csak sajnos vékonyak, így 3-4 darabra szükség van egy pelenkázás alkalmával nálunk. Az ára nagyon kedvező és 72 db van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

kispajkos

2014. február 28.

Jó minőségű törlőkendő jó áron. Kislányomnál használtuk, nem irritálta a bőrét, finom az illata, elég vastagok a lapok, megfelelő a nedvessége is. Szerintem nagyon jó termék, 275 Ft volt és ráadásul magyar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

Tory666

2014. január 11.

Használtam egy ideig a kislányomnál, szerettem, mert 300 ft és a minősége vetekszik bármelyikkel, eléggé nedves, az illata is jó, az összetevők pedig a jobbak közé tartoznak! Eddig félve használtam, mert azt gondoltam, hogy ennyi pénzért tele van mindenféle káros anyaggal, de ezután szerintem ismét venni fogom. A fehér színű is finom illatú, az is szuper. Jah, és Magyar Termék Nagydíjas lett 2013-ban :) Bár azt nem tudom mi alapján díjaznak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Vitaminok: Panthenol