Simple

Ár:   £5   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b_dorka, Módosítva: 2013. november 4.

Ár:   £5
Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

12 órás hidratálást nyújt a bőrnek.

kdorci

2017. április 29.

Egy külföldi bloggernél láttam, hogy ő nagyon szereti. Aztán megláttam, hogy milyen olcsó :) Én ebay-ről rendeltem. Kicsit izgultam, mert ilyen krémeket nem szokásom ott venni, de meg vagyok vele elégedve. Nem tartalmaz semmi káros anyagot, illatanyagot semmit. Legalább is tudomásom szerint. :D Egészen jól hidratál. Nem mondom azt, hogy nem lehetne gy picit jobb, de egy mindennapi krémnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1