Simple

Ár:   £3   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: rekacska24, az összetevőket feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   £3
Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Újgenerációs arclemosó micellás technológiával, ásványi anyagokkal és növényi kivonatokkal. Nem hagy nyomot maga után. Használat után a bőr frissebb, tisztább, ápoltabb.

Nem tartalmaz mesterséges illatanyagot vagy színezéket, illetve felesleges összetevőket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. március 20.

Én egy horvátországi dm-ben szereztem be, rögtön 3 tubussal is (nem bántam meg). :)
Ez a tubusos kiszerelés nem a legjobb: nehezen nyílik a kupak, alig lehet kinyomni a terméket. Én egy régi arclemosóm pumpás kiszerelésébe töltöttem át, alapos öblítés, és alkoholos fertőtlenítés után; így már teljesen szuper.
Az INCI-je gyönyörű, semmilyen illata sincs. Állagra tényleg géles, nem habzik egyáltalán, az én kombitált arcbőröm egyáltalán nem húzúdik utána, mégis tiszta érzetett biztosít. Második lemosóként használom, micivíz és olajos lemosó után is minden maradék szennyeződést eltávolít.
Nem nagyon van hozzá hasonló a piacon, nem tudom mihez hasonlítani, a kedvenc lemosóm evör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. március 20.

marcsi963

2021. január 28.

Törökországi kirándulásom során csaptam le rá. Hyram videóiban hallottam róla, és nagyon szeretem, nem csalódtam. Nem csíp, megfelelően tisztít, napi két használat mellett 3-4 hónapra elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

iifenopy

2020. január 8.

Egy szó: kedvenc. Lelőhely: Nagy Britannia. Kár hogy itt nem lehet kapni, de ha tudok mindig veszek és napi használat mellett vagy egy évig kitart. Száraz arcon sem szárít túlságosan és mivel habosodó formula nem kell hozzá vatta karika, ami ugye káros a környezetre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Pantolactone, Saccharide Isomerate