Sisley

Ár:   20 450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 13.

Ár:   20 450 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ajakápolók

Rendkívül intenzív, regeneráló hatású ajakbalzsam. Gazdag természetes növényi kivonatokban(illipevaj és kokumvaj) , melyeket tápláló és bőrnyugtató hatásukról ismerünk. A szabadgyökök ellen hatásos E-vitamin révén azonnal lágyítja a káros külső környezeti hatásoktól kiszáradt, kicserepesedett ajkakat, táplálja a bőrt és tartós védelmet nyújt. Rendszeres használat esetén az alaposan hidratált ajkak szebbek, puhábbak és teltebbek lesznek. Könnyen felszívódó gazdag textúra, hosszantartó fénylő réteget képez, mely nem ragad s ezzel rendkívül kellemes érzést ad.

SATIN

2021. január 18.

Szépen hidratálja a száraz ajkakat. Főleg az őszi-téli időszakban javasolt a használata. Én más időszakban is használtam, csak vékony rétegben. Illatanyagmentes, és nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég. Kicsit ragad. Az ára sok, de leértékelve szerintem megéri beruházni rá. Az egyik legjobb ajakápoló balzsam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

Tarzicia

2020. november 9.

Frissítem és kiegészítem az egy évvel korábbi véleményemet.
Évek óta ezt az ajakápolót használom, talán már a negyedik tégelynél járhatok, és gondolkodás nélkül veszem mindig újra.
Ez egy csodaszer.
Minden szó igaz, ami itt az adatlapon a termékleírásban szerepel, meg tudom erősíteni. Ez a legintenzívebben tápláló ajakbalzsam amit ismerek, és a nevéhez hűen tényleg nagyon komfortos érzést ad.
Sárgás színű balzsam, tapintásra kemény, (emiatt nagyon lassan is fogy) a szájra felkenve viszont azonnal megolvad, és nagyon jól eloszlatható. Csillog, mint egy szájfény, de érzésre sokkal testesebb, és egyáltalán nem ragad. Folyamatosan hidratál, egy védőréteget képez, és soha nincs az az érzésem utána, mint sok más ajakápolónál, hogy fél óra múlva még szárazabb a szám, mint bekenés előtt. Illata nincs.
Az éjjeliszekrényemen tartom, és télen-nyáron, minden este ezt használom. Néha kipróbálok mást is, de csakis a miheztartás végett. Most épp a Chanel Hydra Beauty tégelyes változatát és Adrienne Feller ajakbalzsamát is használom, mindkettő jó, csak nekem kevés, táplálást tekintve a Sisley nyomába se érnek.
A tégelyes kiszereléstől először nem voltam elájulva, de mivel csak este, lefekvés előtt, tiszta kézzel használom, a higiénia miatt nem kell aggódnom. Az biztos, hogy ez nem egy táskába bedobós, útközben használatos ajakápoló, arra a célra nekem a Sisley Phyto-Lip Twist 16-os színtelen balzsamja vált be, a maga kategóriájában az is verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 9.

Frissítem és kiegészítem az egy évvel korábbi véleményemet.
Ez egy csodaszer.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.