Sisley

Ár:   42 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: FMea, Módosítva: 2020. február 24.

Ár:   42 990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szem környéki finom bőrt egy lépésben energetizálja, kisimítja, revitalizálja és ragyógóvá teszi, láthatóan fiatalosabb tekintetet eredményez. A rózsaszín emulzió felkenve friss zselévé változik, és a bőrbe olvad. Esszenciális illóolajok nélkül, a májusi rózsavíz természetes illatával.

Sisley Black Rose Eye Contour Fluid 14 ML
Ár: 30.000 Ft , Eladó: maria51era
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással Postai úton/ vagy utánvéttel Foxposttal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szeliger

2021. június 17.

Szuper termék, a tavaszi-nyári időszakra biztosan. Először is, az oldalán van egy kis ablak, ahol jól látszódik, hogy még mennyi van benne. A kupak kattanással stabilan záródik, az egész toll táskabarát, könnyen hordozható utazáshoz is. Az applikátor is nagyon jó, széles, lapos, a szem alatt kényelmesen használható. Volt nekem hasonló tollam az Estée Laudertől, annak aranyszínű fémes feje volt és picit zavart, hogy nem csúszott a szem alatti finom bőrön, amíg az nem volt teljesen krémes. Itt ilyenről szó sincs, valahogy sikerült úgy megoldani, hogy a kerámia fej a kinyomott krémet eloszlatja a bőrön és szépen siklik. Szeretem még benne, hogy szobahőmérsékleten tárolva is kellemes, hűvős a felülete és a bőr melege ellenére a hűvös érzést végig nyújtja, nem melegszik át.
A krém meg úgy ahogy van, teljesen rendben van. Nem csinál a húszévesekre jellemző feszes bőrt, nem is vártam tőle. A szemkörnyéket frissíti, feltölti, hidratálja, mindezt anélkül, hogy nehéz, ragacsos érzést okozna. Reggelenként használom, kiváló termék, megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

KezdoManias

2021. május 16.

Egy 1,5 ml-es kis tasakos mintát volt alkalmam elhasználni. A Sisley márka kapcsán általában valahogy nem érzek vásárlási késztetést. Nem vagyok egy INCI-géniusz, viszont az az érzésem, hogy ritka, drága, ámde számomra nem könnyen "lenyomozható" hatóanyagokat használnak, amire részben az árcimke épül. Pontosan utánajárni pedig még nem volt időm. Eddig főleg mintákat használtam a márkától, szemkencéből magamtól nem vásárolnék mást, mint a befutó EL és Shiseido kencéim. Az egyéb próbálkozásaim többnyire vásárlás mellé kapott vagy itt beszerzett mintákkal történnek.
Ezt a mintát egy itteni vásárlásom mellé kaptam ajándékba- örök hálám érte!
A kence erőteljesen meglepett, jó értelemben. Nagyon selymes, közepesen testes állagú krém, ami az én bőrömön felvitel után szinte vajszerűen olvad (nem a ragacsos értelemben), majd pillanatok alatt beszívódik. Nagyon kellemes, hidratált, feltöltött érzetet hagy maga után. Tényleg simít - hogy csak optikailag vagy hosszan tartó módon is, eből a mennyiségből nehéz megítélni. Annyi viszont bizonyos, hogy kiváló reggeli szemkrém válhatna belőle, ennél többet nem várhatok a rohanós reggeleken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 16.

Ezt a mintát egy itteni vásárlásom mellé kaptam ajándékba- örök hálám érte!

Tarzicia

2021. április 15.

2020.03.11.
Kis tasakos minta alapján írom a véleményemet, ezért azt nem tudom, hogy használati értékben vajon mennyit ad hozzá a krémhez a flakon csúcsán lévő "hűsítő kerámia applikátor", vagy ez a fajta kivitel inkább csak a benne lévő fluid praktikus adagolására és felvitelére szolgál.
A krém halványrózsaszín, majdnem fehér színű, vékony, inkább fuid-szerű, felkenve érdekesen vizes-zselés átlátszó lesz, a végeredmény pedig matt. Nagyon jól eloszlatható, hamar beszívódik, nem vastag, nincs zsíros-csúszós érzet a bőrön, inkább picit még tapadós is. Kevésbé tápláló, mint pl. a L'Integral Anti-age Eye and Lip Contour Cream, de neki más a funkciója. A Botanical Eye and Lip Contour Balm-nál többet tud, az állaga is jobban tetszik (az zselés, ez fluid), én kb. a zöld Eye Contour Mask továbbfejlesztett, nem lemosandó, krémesebb változatának gondolom. Az azonnali hatása látványos, frissíti a szemkörnyéket, tökéletesen hidratál, szerintem reggeli használatra, és smink alá az igazi. Mivel nem testes krém állagú, a korrektor nem csúszik el rajta, és egyáltalán nem kukacosodik.
Az illatát igazából nem érzem, ha van is valamilyen, az biztos, hogy nem olyan intenzív, mint a feketerózsás krémnek vagy maszknak. Meglepően kevés is elég egy alkalommal belőle, de ha belegondolok, hogy milyen pici adag lapul abban a helyes kis lila, szempillaspirálra hajazó flakonban, az ára még így is elég magas. Szépek az összetevői, szívesen is használnám reggelente, de egyelőre nem érzek ellenállhatatlan késztetést, hogy elrohanjak megvenni, főleg, hogy van még itthon elhasználni való szemkrémem. Az első benyomások alapján simán jár neki az 5 csillag.
2021.04.15.
Azóta megvettem, és csak megerősíteni ill. kiegészíteni tudom a korábbi véleményemet. Jobban megszerettem, mint gondoltam volna. Az utóbbi idők legpraktikusabb szemkréme címet adományozom neki. Ez az adagolós toll nem csak szép, de a benne lévő krém használati értékét - legalábbis számomra - nagyon megdobja. Gyors,csak egy nyomás, nem kell a tégellyel vesződni, tárolni pedig praktikus. A toll forma jól kézreáll, az applikátor feje pedig ergonómiailag tökéletes tervezés, pont jó szögben simul a bőrre. Tényleg hűsít a kerámia, bár én nem hiszem, hogy ha valakinek ödémás a szemkörnyéke, akkor sokat fog segíteni rajta. Az éjszakai szemkrémemet a többi kence-fice mellett tartom, ezt viszont a sminkesfiókomban, állítva, a korrektorokkal együtt. Pont akkora, mint a Sisley Stylo Lumière és a La Prairie Skin Caviar Perfect Concealer. Így reggel mindig kéznél van, és keresgélni sem kell, a színe miatt könnyű megtalálni. Szerintem állandó darab lesz nálam. Dícséretes ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 15.

2020.03.11.
2021.04.15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.