Sisley

Ár:   72 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. január 26.

Ár:   72 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Arcápoló olaj száraz, érett bőrre

• fekete rózsa kivonatot tartalmaz, mely a legfontosabb hatóanyaga a kisimító, szabadgyök elleni hatásoknak
  • gazdag omega-3 és 6 zsírsavakban
  • olyan növényi alapú hatóanyagokat tartalmaz, melyek táplálják, regenerálják és védik a bőrt
  • tökéletesen előkészíti a bőrt a bőrápolási rutin többi lépéséhez
  • láthatóan kisimítja a ráncokat és a finom vonalakat, valamin élénkíti a bőrt és ragyogóvá teszi arcszínt.
  • bolgár rózsa és magnólia illattal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Terkabarka

2021. október 21.

update:
Most fogyott el az első üvegcse. februárban bontottam, tehát kb 8 hónapig elég volt. Végül a Hada Labo lotion-jébe 2 csepp megoldással használtam, leginkább napi egyszer, néha 2x. Még mindig nagyon szeretem, nagyon szépen hidratál és nagyon kényelmes viselet, akár nappalra, akár éjjelre.
Sajnos hibát is találtam: a pipetta nem ér le az üveg aljáig, így az utolsó 2-3 héten már öntögetni kellett, amivel már nem lehet takarékosan használni. Ilyen árfekvés mellett az a miniumum, hogy tökéletesen használható legyen valami a legvégéig, de pontot nem vonok le, mert maga a termék így is szerelem

2021. március 18.
Ez az illat.... Fürödni tudnék benne, egyszerűen imádom, számomra igazi aromaterápia használni ezt a kis csodát.
A külcsín magával ragadó, határozottan minőségi design az üveg-fém üvegcse, az alján lehet látni azt is, mennyi van még benne. A pipetta viszonylag vékonyka, kis cseppeket ad, ez határozottan előny tud lenni egy ilyen drága termék esetén, nincs pazarlás, kérem szépen :)
Eddig nem rajongtam az arcápoló olajokért, de ezzel a termékkel már rég szemeztem, mivel a fekete rózsás maszkot is nagyon szeretem.
Több módon is próbáltam már:
1.) magában az olajat kenem az arcomra. Ez esetben 3 cseppel megvan az arc és szűken a nyak is. Természetesen így is a rutinomba - az estibe - épült be, tehát előtte szérum, utána még arckrém következett. Gyönyörűen beleillett a rutinba, reggelre sem volt tocsogós a bőröm, csak pihe-puha
2.) beleteszem egy illatmentes valamibe. Én így jobban szeretem használni. Van itthon Hada Labo hialuronsavas lotion, ez egy teljesen illatmentes és majdhogynem víz állagú "kence", anno azért vettem, mert nagy kánikulában nem mindig kívánom a nehéz kencéket. Végül arra nem nagyon használtam, ellenben ehhez a kis olajhoz tökéletes vivőanyag lett. Egy pumpálás a lotion-ből, 2 csepp olaj bele, és meg is van az egész arc-nyak-dekoltázs terület kényelmesen, közben az olaj fenomenális illatát is kiélvezhetem. Szintén rutinba épül így be, estibe és reggelibe is tökéletes (előtte szérum, utána krém)

Mindkét használattal ugyanaz a végeredmény: tökéletesen pihe-puha bőr, határozottan érzem a különbséget, mióta része lett a rutinomnak.

Önmagában, tehát ha semmit nem használnék sem előtte, sem utána, az én száraz bőrömnek kevés lenne, legalábbis most. Nyáron lehet, hogy elég lesz a lotion-olaj kombó magában is.

És akkor végül nézzük a legkényesebb pontját, az árát. Pofátlanul magas :D Minimum 70ezer Ft 25ml olajért még úgy is pofátlan, ha amúgy tényleg kevés is elég belőle.
A D. kiárusított (lehet, nem lesz náluk már Sisley?), 30% kedvezmény volt rá, így most 50ezer alatt volt az ára, ekkor csaptam le rá. Az elsőt boltban vettem meg és egy hét használat után annyira beleszerettem, hogy megrendeltem - valószínűleg az utolsó darabot - a honlapról. A boltban annyira cuki volt az eladó hölgy, pedig engem nem kellett győzködni, célirányosan ezért mentem oda, de elhalmozott Sisley mintákkal (többek között a fekete rózsás arckrémmel is, így azt is próbálgathatom) :)
Hogy újraveszem-e, még nem tudom. A normál ára már nagyon a lélektani határom felett van (ekkora mennyiségért), de bízom benne, hogy látok még máshol is akciósan. Egyelőre el vagyok látva rendesen a 2 üvegcsével.

Ha valakinek belefér a keretbe, vegye meg, zseniális cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

update:

2021. március 18.
Több módon is próbáltam már:

Ha valakinek belefér a keretbe, vegye meg, zseniális cucc.

Asianlover

2021. július 2.

Mintàt kaptam belőle, ami 5 estère volt elèg. Szuper! Hidratàl, feltölt, megszèpìti a bőrömet. Pàr perc alatt szinte teljesen be is szìvòdik. Nappalra azèrt ezt sem hasznàlnàm, de arcolajokhoz kèpest igazàn nem hagy tùl sok felesleget maga utàn. Az illata klasszikus ròzsa. Eddig Adrienn Feller Aminea olaja vokt a csùcs, de ez jobb annàl.
Gondolkodàs nèlkûl ajànlanàm, ha nem volna arany àrban. Valòszìnû, hogy meg fogom venni, akkor majd visszatèrek egy update-re, hogy hosszùtàvù hasznàlat mellett megèrte-e ez nekem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

Tarzicia

2018. október 4.

Nagyon kellemes állagú, a Sisley feketerózsás sorozatánál megszokott finom illatú olaj. Könnyen beszívódik, nekem érzékeny a bőröm, mégsem irritál. Nem ragacsos, nem érzem azt, hogy túl sok, és le kellene törölni. Én főleg télen használom, akkor is inkább éjszakára, nappal szeretek minél kevesebb, minél vékonyabb krémréteget használni, pláne ha utána még alapozó is jön rá. Anti-aging termék, és hosszabb távon hozza meg a hatását, ezért nem is lehet összehasonlítani a maszkkal. A fiatalabb korosztálynak szerintem még felesleges, de vízhiányos, fáradt vagy netán idősebb bőrre viszont bárkinek ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Klaunak

2017. január 28.

Ezt az illatot imádom. Mintát kaptam. Nagyon szuper termék, bár venni nem fogok, mert a bőröm nem igényli, mert nem száraz. Viszont úgy gondolom, hogy egy száraz bőrnek egy áldás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

wishes

2015. január 7.

szeliger szuperül megfogalmazta már előttem a lényeget: ez az olaj igencsak túlárazott, de ha nem hiányzik az ára sehonnan, akkor kellemes kis eleme lehet az arcápolási rutinnak.
Először is isteni finom illata van, azt tényleg senki nem vitathatja el tőle, hogy csomagolása és az illata nem tükrözi híven az árkategóriát, amibe tették... Én úgy tudom, hogy a márka "primerként" ajánlja a használatát, vagyis krém és szérum előtt ajánlott felvinni a bőrre, szóval én így is szoktam, annak ellenére, hogy a szakirodalom jobban javasolja a krémezés utáni használatot (segít a bőrbe zárni a krémezéssel előzetesen bevitt vizet). Az illata miatt más krémekbe nem szeretem belekeverni, de nem is szükséges, mert szuperül teríthető, 2-3 cseppel végig is lehet menni az arcon. Szuperül beszívódik, és nem irritál, sőt, nagyon jól esik a bőrömnek.
Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy egy nagyon elhanyagolt állapotú bőrön mennyit segíthet, mivel én baromi lelkiismeretesen bőrápolok, és nincsenek nagy hiányosságaim (már csak az életkorom miatt sem), viszont szépen karbantartja a bőt, ez tény.
Summa summárum: semmiképp sem nélkülözhetetlen darab, de azért nem porosodna sokáig egy polcon sem, az egész biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

szeliger

2014. december 20.

Megpróbálok elvonatkoztatni attól a ténytől, hogy milyen elrettentően drágán mérik. Az általam próbált 0,5 ml minta két reggelre és két estére volt elég, nagyon kiadós, szerintem üvegből cseppentővel még kiadósabb, mert azért a mintából nem tudtam olyan pontosan adagolni, folydogált mindenfelé. Kellemes virágillatú olaj, az illat egy az egyben a feketerózsás maszk illata. Az olaj formulához képest hamar beszívódik, én külön krémet már nem használtam utána. Ugyan a reggeli használat után a sminkeléssel nem volt probléma, mégis kényelmesebbnek tűnik az esti használat, a bőrt szépen kisimítja, puhítja, a száraz bőrűek biztosan szeretni fogják. Azt a látványos hatást, amit a maszknál tapasztaltam azonban messze nem hozza. Egy jól használható arcolaj, ugyanakkor hasonló hatású olajak kedvezőbb áron is hozzáférhetők, szerintem nagyon túlárazott, még a Sisley termékvonalában is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil

Squalane eo 1 0

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.