Sisley

Ár:   41 550 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 25.

Ár:   41 550 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Arcápoló olaj száraz, érett bőrre

• fekete rózsa kivonatot tartalmaz, mely a legfontosabb hatóanyaga a kisimító, szabadgyök elleni hatásoknak
  • gazdag omega-3 és 6 zsírsavakban
  • olyan növényi alapú hatóanyagokat tartalmaz, melyek táplálják, regenerálják és védik a bőrt
  • tökéletesen előkészíti a bőrt a bőrápolási rutin többi lépéséhez
  • láthatóan kisimítja a ráncokat és a finom vonalakat, valamin élénkíti a bőrt és ragyogóvá teszi arcszínt.
  • bolgár rózsa és magnólia illattal

Tarzicia

2018. október 4.

Nagyon kellemes állagú, a Sisley feketerózsás sorozatánál megszokott finom illatú olaj. Könnyen beszívódik, nekem érzékeny a bőröm, mégsem irritál. Nem ragacsos, nem érzem azt, hogy túl sok, és le kellene törölni. Én főleg télen használom, akkor is inkább éjszakára, nappal szeretek minél kevesebb, minél vékonyabb krémréteget használni, pláne ha utána még alapozó is jön rá. Anti-aging termék, és hosszabb távon hozza meg a hatását, ezért nem is lehet összehasonlítani a maszkkal. A fiatalabb korosztálynak szerintem még felesleges, de vízhiányos, fáradt vagy netán idősebb bőrre viszont bárkinek ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Klaunak

2017. január 28.

Ezt az illatot imádom. Mintát kaptam. Nagyon szuper termék, bár venni nem fogok, mert a bőröm nem igényli, mert nem száraz. Viszont úgy gondolom, hogy egy száraz bőrnek egy áldás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

wishes

2015. január 7.

szeliger szuperül megfogalmazta már előttem a lényeget: ez az olaj igencsak túlárazott, de ha nem hiányzik az ára sehonnan, akkor kellemes kis eleme lehet az arcápolási rutinnak.
Először is isteni finom illata van, azt tényleg senki nem vitathatja el tőle, hogy csomagolása és az illata nem tükrözi híven az árkategóriát, amibe tették... Én úgy tudom, hogy a márka "primerként" ajánlja a használatát, vagyis krém és szérum előtt ajánlott felvinni a bőrre, szóval én így is szoktam, annak ellenére, hogy a szakirodalom jobban javasolja a krémezés utáni használatot (segít a bőrbe zárni a krémezéssel előzetesen bevitt vizet). Az illata miatt más krémekbe nem szeretem belekeverni, de nem is szükséges, mert szuperül teríthető, 2-3 cseppel végig is lehet menni az arcon. Szuperül beszívódik, és nem irritál, sőt, nagyon jól esik a bőrömnek.
Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy egy nagyon elhanyagolt állapotú bőrön mennyit segíthet, mivel én baromi lelkiismeretesen bőrápolok, és nincsenek nagy hiányosságaim (már csak az életkorom miatt sem), viszont szépen karbantartja a bőt, ez tény.
Summa summárum: semmiképp sem nélkülözhetetlen darab, de azért nem porosodna sokáig egy polcon sem, az egész biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

szeliger

2014. december 20.

Megpróbálok elvonatkoztatni attól a ténytől, hogy milyen elrettentően drágán mérik. Az általam próbált 0,5 ml minta két reggelre és két estére volt elég, nagyon kiadós, szerintem üvegből cseppentővel még kiadósabb, mert azért a mintából nem tudtam olyan pontosan adagolni, folydogált mindenfelé. Kellemes virágillatú olaj, az illat egy az egyben a feketerózsás maszk illata. Az olaj formulához képest hamar beszívódik, én külön krémet már nem használtam utána. Ugyan a reggeli használat után a sminkeléssel nem volt probléma, mégis kényelmesebbnek tűnik az esti használat, a bőrt szépen kisimítja, puhítja, a száraz bőrűek biztosan szeretni fogják. Azt a látványos hatást, amit a maszknál tapasztaltam azonban messze nem hozza. Egy jól használható arcolaj, ugyanakkor hasonló hatású olajak kedvezőbb áron is hozzáférhetők, szerintem nagyon túlárazott, még a Sisley termékvonalában is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil

Squalane eo 1 0

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.