Sisley

Ár:   25 000 Ft és 55 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: parfumvilag, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   25 000 Ft és 55 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Revitalizáló, hidratáló és nyugtató kezelés minden bőrtípusra. A komplex növényi összetevők (indiai köldökfű, a ginzeng, a rozmaring, a komló és zsurló) nedvességgel látják el a bőrt, így jobban ellenáll a környezeti hatásoknak, és egy egészséges megjelenést kölcsönöz annak.

Tarzicia

2021. június 11.

Látom, több, mint két éve nem született róla vélemény.
Ez is egy olyan Sisley termék, amit rég óta használok, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez egy "sima" hidratáló-tápláló alapkence nálam, amolyan mindenes, ami mindig van itthon.
A parfümériában, ahol jó pár évvel ezelőtt a legelsőt vettem, emlékszem, azt mondták, hogy gyógynövények vannak benne, és annyira kíméletes, hogy még babák bőrére is jó. Na azért az érdekes lenne, ebben az árfekvésben. De lehet, hogy nálunk szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban, pl. Svájcban, ilyen is előfordul. Az tény, hogy minden bőrtípusra jó, mindenki bőrének jót tesz.
Fehér színű emulzió, enyhén gyógynövényes illata van. Nagyon szeretem az állagát, vékony, mégis érezhetően tartalmas, nem vizes. (A Sensai Cellular Performance Emulsion III-hoz tudnám hasonlitani, de annál táplálóbb.) Egy pumpányi mennyiség elég egy alkalommal az egész arcomra, kettőnél már a nyakamra is jut bőven belőle.
Jól terül, könnyen eloszlatható, és rövid masszírozásra is alkalmas, mert kell neki egy-két perc, hogy teljesen beszívódjon. Nem ragacsos, a finish-e a selyemfényű és a matt között van valahol.
Kipróbáltam, smink alá is jó, de arra nekem van másik, jól bevált krémem. Ebben se fényvédő, se szilikon nincs. Akkor használom, ha valami miatt kicsit irritáltnak vagy háklisnak érzem a bőröm, vagy egyszerűen csak pihentetni szeretném, pl. éjszakára, vagy ha egész nap otthon vagyok. Azonnal megszünteti a vízhiányt, a húzódást, és nem csak táplálja de nyugtatja is a bőröm. Ez után már nem bombázom a bőröm anti-aging hatóanyagokkal, és nekem nem is kívánkozik utána már semmilyen másik krém. Önmagában is tökéletesen elég, csak tonikot használok előtte.
A Sisley-nél megszokott magas ára van, érdemes kivárni egy akciót, de a 125 ml-es kiszerelés nagyon kiadós.
A pumpás üveg praktikus is, jól is néz ki. Néha limitált kiadásokat is ki lehet fogni, idén egy érdekes kék virágmintás kapható.
Aminek még külön örülök: ez az egyetlen kence, amit a férjem is szívesen használ este. Néha elfelejti, olyankor emlékeztetnem kell, de győzködni sose.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 11.

Látom, több, mint két éve nem született róla vélemény.

szeliger

2019. február 3.

Nagyon jó kis bőrápoló. A nevének megfelelően könnyed, lotion jellegű, a bőrön könnyen eloszlatható, szépen, problémamentesen beszívódik, nagyon kényelmes, hidratált érzést hagy maga után. Önmagában az én száraz bőrömnek kevés, ugyanakkor az esti rutinban nagyon szívesen használom közvetlenül az arctisztítás után, tartalmas hidratáló krém előtt. A tisztítás után a bőröm szinte rögtön húzódni kezd, száraz és felkeményedett, olyan érzés, mintha páncél vagy porcelán réteg kerülne rá. Nos ez az, amit ez a hidratáló azonnal enyhít és a bőr rögvest megkönnyebbül. Ráadásul az éjszakai, tartlamasabb krém beszívódását is könnyíti, ha nálam kimarad egy ilyen lotion vagy szérum jellegű termék, akkor jó hosszú ideig várogathatok, amíg a krém beszívódik, a száraz felület egyszerűen nem engedi át.
A kence illata intenzív gyógynövényes, rozmaringos, részemről rendben van. Csak pszichés hatás vagy valódi, nem tudom, de én érezni vélem a bőrnyugtató hatást, irritációnak nyoma sincs. Szerelmetes termék, kerek nagy ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Klaunak

2017. január 28.

Egy nagyon könnyű, tejszerű állaga van, mégis kicsi elég belőle és nagyon hatékony. Teljesen beszívódik és jól táplált érzetet hagy maga után. Ezekben a téli hideg napokban is szépen behidratálja a bőröm Sminkelni is szépen lehet rá. Én nappali krémként használom és nem krém alá. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak