Sisley

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2017

Fejjegy: aldehidek, bergamott, rózsabors

Szívjegy: rózsa, virágos jegyek, angelika

Alapjegy: ámbra, cédrus, mósusz

Ár: 4000+szállítás , Eladó: Beatrix123
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után postán maradó, Foxpost, személyes átvétel csak Nyíregyházán
5/10 ml - Sisley Izia

powderwoman

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 3.

Update: Eddig is tudtam, hogy hűséges típus vagyok, de még mindig hozzám tartozik. Gondoltam, ezt megerősítem 2020-ban is.

2019. július 24. A termékleíráshoz további kiegészítés: "A nők minden generációjához szól, modern és egyben varázslatos illat. A természet formálta: a hajnali harmat gondoskodó simogatása.
Az Izia a rózsák legfontosabb és legértékesebb részét az eszenciáját tartalmazza. Friss és merész, akár egy rózsacsokor. Az illat megtestesíti a májusi hónapok pillanatait, amikor a rózsák a legszebb pillanatukat élik.

Az Izia öt nő történetét meséli el, akiket egy titokzatos illat köt össze.
Amandine Clerc-Marie oly módon hozta létre az Iziát, ahogyan az ember elkészít egy remekművet. Önmagában is egy mestermű, mely a szerencsének, tehetségnek, összetartásnak köszönheti kibontakozását.
Az üveget a rózsa árnyalattal és az arany metszettel, a lengyel szobrász, Bronisław Krzysztof tervezte. Egy absztrakt darab mely két üvegszobor egymásra helyezve, a mű Isabelle elképzelésének a megvalósulása.
A mű 2017-ben kelt életre." www.parfumeden.hu

2019. június 28. Hozzám tartozik... ameddig csak létezik, továbbra is ezt vallom! Imádom, ahogy 6-8 óra múlva is finoman körbeleng. Magabiztosságot nyújt, jobban érzem magam a bőrömben, ha őt viselem.

2018. augusztus 20: öröklistás lesz, úgy tűnik. 2018-ban sem illatoltam még minőségben hozzá hasonlót az újdonságok között. Kell nekem. Most és ameddig csak létezik. Ennyi.

2017. december 3. Mindent romba döntő lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, gondoljunk csak bele. Egyetlen parfüm, vagy bármi más elég lenne, és mindenki ugyanazt viselné illatban, ruhában, brrrr... Hát ebbe belegondolni is rossz. Miről is vitatkoznánk akkor, ha nem lenne mit véleményezni? És bizony akkor KM sem lenne...
Viszont csak megerősíteni szeretném, hogy az Izia a mai napig meg tudta őrizni a saját, 2017-es listámon a helyét.

2017. augusztus 6. Végre!!! Nálam van a drága, most már biztonságban:) Jöjjenek is a nagy szavak: bár még csak az év felénél járunk, de illatkompozícióban nálam ez a parfüm biztosan benne van és marad is a 2017-es TOP3-ban. Messzemenően megvan benne az a különlegesség, ami miatt egy-egy parfüm mellett döntök. A tartósságáról: nekem őt is utána kell fújni, de nála még ezt is elnézem, mert ilyenkor teljes intenzitással újra érezhetem a különlegesen finom, nőies és kifinomult illatot, ami nagy kedvencem lesz, abban biztos vagyok! 25 fölötti, eleganciát kedvelőknek ajánlom, de nekik nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Az Izia öt nő történetét meséli el, akiket egy titokzatos illat köt össze.
A mű 2017-ben kelt életre." www.parfumeden.hu

Vaslady

2020. július 7.

Hosszú idő után, tegnap sikerült eljutnom a douglasba, mivel legközelebb tőlem csak a fővárosban van . Az új illatokat akartam tesztelni, vagy legalábbis papír csíkon hazahozni.Azonnal sietett egy eladó lány a segítségemre, de mondtam neki hogy csak nézelődök. Fújtam egy parfümöt, de mielőtt megillatoltam volna, jött a másik lány "segítséget" nyújtani. Szintén elismételtem neki hogy csak nézelődök. Szóval az Alive illatot fújtam, és nyúltam az Izia parfumért, amikor jött a harmadik eladó lány hogy segítsen. Szó szerint pattantak az idegeim, hogy most hülyének néznek, hogy nem tudok pár illatot kiprobálni 🤔. Roppant idegesítő számomra, hogy ők akarnak ajánlani, és levegőt sem hagynak venni 😜. Szóval kezemben a két mintával jövök kifelé a boltból amikor letámad a negyedik eladó lány, itt telt be a pohár. Valószínű jó darabig nem megyek a douglasba 👍. Az illatról :Mivel csak papircsikon sikerült megkaparintanom, bőr teszt nem volt. Az illat rózsás citromos pacsuli, nagyon intenzív még ma is uralja a szobát. Vidám illat, de nekem nem nyári, mert túl erős, de az év többi időszakában szívesen viselném. Az üvege is különleges. Viszont az ára eléggé borsos, nagyon meggondolnám, hogy valamelyik kedvencem le e cseréljem a kedvéért. Az 5 csillag 🌟 azért jár neki ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

auberginecat

2020. május 19.

Röviden a történet; sosem érdekelt különösebben, de egyszer megfogtam egy parfümériában és nagyon megtetszett mind a belbecs, mind a külcsín. Szerelmes voltam belé, nagyon kellett, meg is vettem jó drágán, na azóta nem tetszik, túl citromosnak és savanyúnak érzem. Nagyon sajnálom, mert az elején tényleg valami jót éreztem, most meg minden elromlott közöttünk. Az üvege viszont továbbra is gyönyörű. Ha valakit esetleg érdekelne egy 30 ml-s pár fújás hiánnyal, szóljon bátran, hátha én is megválok végre tőle bátran.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Savajuj

2020. január 27.

Alapból a mély, fűszeres illatokért vagyok oda-vissza, de ez egy igazi különlegesség..
Nem a szokványos mű-rózsa, hanem az az élmény, amikor befújod magad, és tényleg ott érzed magad egy régi rózsakertben, háttal egy körtefának dőlve, kezedben egy pöttyös könyv, melletted a tea és csak annyi a dolgod, hogy elolvasd délután. (ha egész konkrét akarok lenne, akkor Révai József Aranygyűrűje volt a könyv, nagyon szerettem)
Nem tolakodó, de határozottan jelen van, egy egy hirtelen mozdulatnál megcsap és boldogságot okoz.
Azt hiszem erre valóak a parfümök, úgyhogy csillagos 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Azt hiszem erre valóak a parfümök, úgyhogy csillagos 5ös.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. szeptember 11.

ez a 2. sisley amit próbáltam és szerintem igazi nyári finom és különleges illat, jó érzés viselni és finoman körbeleng, szeretnék majd ilyet :-)
2019.ősz talán most még finomabb mint melegben, érdemes tesztelni, időt szánni rá nálam 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

micsmics

2019. augusztus 16.

Újdonságokat vadásztam(nem találtam egyiket se) és meg ne kérdezze senki, hogy miért, de felvettem a polcról, és már fújtam is a kezemre. Szerintem kb. milliószor eljöttem mellette, de még csak rá se néztem sosem. Most se kellett volna. Ez valami döbbenetesen jó illat! Azóta persze pörög az agyam...jujjj de kéne....pedig nem kéne, mert ha még tíz életem lenne se fogyna el a már meglévő készlet. Na, most van baj. Persze, hogy 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Erina

2019. február 21.

Kár érte 😞 kifújáskor nagyon finom, virágos illat, de amint leszárad, rajtam nagyon férfias lesz. Tartóssága nagyon jó, tetszik a letisztult üvege is, de sajnos hosszú távon nem tudom elképzelni a használatát. Talán hűvösebb időben teszek még vele majd egy próbát, mert izgatja a fantáziám. Remélem akkor jobban teljesít, mert most ez így túl sok, túl erőteljes illatnak érzem. Demona jut róla eszembe 😁 Nem pontozom le, mert ezt az én bőrömön produkálja, máson valószínűleg szebben muzsikál. Ezért is szubjektív a parfümök véleményezése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Yeticica

2019. február 16.

Nem értem a negatív értékeléseket (tudom, tudom, ez egy szubjektív biznisz, nade attol meg, hogy nekem nem all jol egy illat, ellenben szep es minosegi, nem fogom lepontozni). Mondjuk nekem tobb illatszerelmem is igencsak silanyulnteljesit km-an es fragin is, szoval ez nalam nem mervado.
Egyetlenszer teszteltem ot boron, oooooorakig illatozott brutalis erovel. Akkor kiutotte ot a versenybol a Manifesto Elixirje, hiszen tel volt, hideg, es hiaba vilt mar akkor is csudalatos, nem ot valasztottam.
Most viszont mar lelkiekben tavaszolok, vagyom a frissebb, tavasziasabb illatokat. Igy megrendeltem gyorsan. Teny, hogy az eleje elegge orrbavago, az a brutal szappanos aldehidesseg erotprobalo 😉.
De aztan marad egy rozsas - szappanos, borsos illat, ami nap vegeig erosen ontja az illatat. Innentol kisse linearis az illat (ami nalam oriasi plusz), es egyszeruen gigamegatartos.
Regen nagy szerelem volt a Chloe, franciaorszagban eltunk epp, amikor eloszor talalkoztam vele egy szoke, torekeny holgyon - azonnal beleszerettem (nem a nobe). Viseltem is, egeszen addig, mig egy kozelei csakadtagom meg nem erezte rajtam, es azonnal szignaturaillatava tette - igy viszont en mar nem voltam hajlando / kepes hordani tovabb. Azota is kereszm melto utodjat.
Csak a rozsa es a szappanossag a hasonlosag, es nekem ennyi eleg is, az Izia engem ne szur annyira, es a bors ad neki egy cseppnyi pikanteriat, amit kulon imadok. Reszemrol csillagos szazas igy tavaszra, nyarra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Tarzicia

2018. október 1.

Amikor megjelent, azonnal kipróbáltam. Ha rózsaillat, arra én azonnal rárepülök.
Elsőre borzasztó tolakodó citrusos férfiparfümnek tűnt, csalódott is voltam, hogy: de hát hol itt a lágyság, a nőiesség, és főleg hol az a rózsa... ?
Második nekifutásra jött a megvilágosodás: ez egy mennyei, ropogósan friss, vidám, citrusos....romantikus rózsa! Bár az üvege elég fura, a színe viszont illik a parfümhöz.
Energiát ad, felfrissít, jókedvre derít és fiatalít 😜! Kimondottan függőséget okozott nálam. Tavaly egész nyáron ezt használtam, még otthon vagy a kertben is. Nagyon különleges, szikrázóan üde-nőies. Nem édes, nem krémes, nem szappanos, nem fűszeres, nem púderes, nem mélyvörös rózsa. Olyan, mint egy meleg nyári estén frissen a pohárba töltött gyöngyöző rosé pezsgő. Nyárra telitalálat, és szerintem minden korosztályhoz illik. Annak ellenére, hogy friss, meglehetősen tartósnak bizonyult. Sisley...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 1.

Judittttt

2018. július 4.

Nekem nagyon ízlik ez az illat, nagyon édes és virágos, rózsás, de fanyar a citrusos vonal miatt. Én ezt szeretem a legjobban, ha édes és fanyar egyszerre. Ez a parfüm elég erős és tartós. Még másnap is bőven éreztem a csuklómon (igen, szoktam fürdeni :D ). Nem mondanám amúgy egy klasszikus iroda/kifinomult nő illatnak, de el tudom képzelni. Az egyszerű illatjegyeivel együtt elég izgalmas és érdekes maga a kompozíció, és mézesen édes. Nekem nyári naplementében a búzatáblán szaladgálás jut róla eszembe. :D Szóval nekem tetszik de azért én mégis burtál drágának találom és sose fogom ennyi pénzért megvenni. Szerintem egy parfüm ami ennyibe kerül akkor legyen maximálisan kihasználható, mindenhova jól komponáló, és ez szerintem azért nem teljesen ez a kategória, egy simán alkalmi parfüm (inkább nyárra, de télre is el tudom képzelni). Ára miatt minusz 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Benzyl Salicylate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40 Aluminum Lake

Részletesebb információ a smartskincare-en.