Sisley

Ár:   41 534 Ft, 58 179 Ft és 85 124 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 15.

Ár:   41 534 Ft, 58 179 Ft és 85 124 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Megjelenés éve: 2021.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: mandarin, fekete ribiszke, kardamom

Szívjegyek: rózsa, frézia, magnólia

Alapjegyek: pacsuli, vanília, ambroxán, labdanum

Sisley Izia la Nuit EDP 50ml
Ár: 39.000Ft , Eladó: vls
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/fox
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

GeorginaH

2021. április 25.

Ízlések és pofonok...Mondhatni.
Sisley és ez a kis dögös fekete üvegcse első pillantásra lehengerel ,letarolja a fantáziádat és azonnal tudnod ,érezned kell mit is rejt.
Már -már elegánsnak,kifinomultnak éreznéd önmagadat ,amikor is az első fújás energiája egy villanás alatt tönkretenne mindent...
Igen, mindent.
Mert a pacsuli mindent elrontana -ha ez valóban nem csak egy pillanat műve lenne.
De szerencsére az,mert viszonylag
hamar el is illan.
Megkönnyebülés...
És most engedjük szabadjára a fantáziánkat - előbújnak a virágos- gyümölcsös illatjegyek.
Nekem inkább citrus ,némi rózsával fűszerezve.
Ettől még ez az illat mégsem tucat-darab ,
különleges és már-már akár bájosnak is mondhatni.

Még a végén elhiszem hogy fiatalság örökké is tarthat...
A titok nyitja talán a fekete üveg tartalmában rejlik....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 25.

Ízlések és pofonok...Mondhatni.
Igen, mindent.
De szerencsére az,mert viszonylag
hamar el is illan.
Megkönnyebülés...
Nekem inkább citrus ,némi rózsával fűszerezve.
Ettől még ez az illat mégsem tucat-darab ,
különleges és már-már akár bájosnak is mondhatni.

Még a végén elhiszem hogy fiatalság örökké is tarthat...
A titok nyitja talán a fekete üveg tartalmában rejlik....

abodri

2021. március 10.

Álmomban nem gondoltam volna, hogyan lehetséges ennyi pénzért ennyire nulla tartósságú parfümöt kreálni. Rajtam nagyon szépen működnek a parfümök. Fújtam az Izia la Nuit illatocskából, és 1 perc múlva teljes egészében el is tűnt. Nem akartam elhinni, ezért újra fújtam jócskán belőle, és ugyanúgy semmi. A parfüm friss bontású volt, egy napos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 10.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. február 27.

"2017. december 3. Mindent romba döntő lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, gondoljunk csak bele. Egyetlen parfüm, vagy bármi más elég lenne, és mindenki ugyanazt viselné illatban, ruhában, brrrr... Hát ebbe belegondolni is rossz." - "klasszikustól" idéztem, anno az Iziához írtam ezeket a sorokat, amelyek ma is aktuálisak.

Izia - örök illatszerelmeim egyike, és ha egy parfüm elnevezésében szerepel ez a név, akkor nem tudom máshoz hasonlítani, csakis az ős Iziához.
Amíg az Izia szinte kirobbanóan energikus, a La Nuit inkább elcsendesedő, nyugalmasabb, kellemes, de... számomra meg sem közelíti azt, amihez hasonlítom. Teljesen más élmény, az nem kétséges. Szinte túlzó udvariassággal, jóval hátrébb lépett benne a rózsa, a többi illatjeggyel együtt.
Adott volt a vitathatatlanul sikeres design, ami a La Nuit elnevezéshez illően most feketébe és némi aranyba öltözött. Így az illat viselője sem munkába indul, hanem este hazatér egy inkább elegáns társaságból, lepihenni készül, és a levetett ruháján nyomokban érzi még az indulás előtt felfújt parfüm kellemes illatát.
Tartóssága rajtam gyengécske, hatótávolsága abszolút bőrközeli.
Ha nem ismerném Iziát, inkább felfelé kerekítenék, de mivel nagyon is ismerem, ezért három csillagot kaphat csak a La Nuit. Számomra messze nem szól akkorát, mint 2017-ben az Izia. Sokkal kevésbé felismerhető alkotás, hiányzik belőle az egyediség, ami az Iziát Iziává tette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 27.

Tartóssága rajtam gyengécske, hatótávolsága abszolút bőrközeli.

Asianlover

2021. február 7.

Abszolùt csalòdàs a szàmomra ez az ùj megjelenès. A nyitàny igazàn erős, "infàmis" öreges fűszeressèg. Köze nincs az eredeti Iziàhoz semmilyen èrtelemben. Hamarosan előbùjik az intenzìv ròzsaillat, de tovàbbra is àt van itatva ezzel az avìtt fűszeressèggel. Nem nekem talàltàl ki, az biztos. Ùgy 60 èv alatt nem ajànlanàm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

Tarzicia

2021. február 1.

Megtévesztő a La Nuit név és az üveg színe, én másra számítottam. Sokkal nehezebb, édesebb, urambocsá' bujább illatot képzeltem bele ebbe a fekete üvegbe, az eredeti Izia érettebb, komolyabb változatát. Gondoltam, ha az Izia fiatalos, friss, lendületes illat, akkor ez biztos valamiféle éj királynője lesz. Hát nem egészen.
A nyitányban megkapjuk azt a jellegzetes, nyálcsorgató, üde, Izia-citrusosságot, de itt most kicsit más, sokkal szelídebb, és szépen érezhető a fekete ribiszke is, kis túlzással finom háziszörpre hajaz. Sajnos a kardamom nekem elbújt valahová, pedig direkt fentem rá a fogamat. A rózsa egyértelműen ugyanaz, de most van még más fajta is mellette, ettől kicsit lágyabb, mélyebb, bársonyosabb az egész. A You Tube-n látható egy video, ahol Isabelle D'Ornano, a Sisley alapítója elmondja, hogy ez a rózsa évente egyszer virágzik, mindössze két hétig, és hihetetlen illata van. Valószínűleg az lesz az. Az illat végig könnyed marad, nem fűszeres, nem édes. Az alapjegyek nagyon jó arányban vannak egymással, egyik sem lesz domináns, talán a pacsulit és a labdanumot tudtam beazonosítani, vanília például nem tűnt fel, hogy lenne benne. Szerencsére.
Az üveg ugyanolyan, mint az Izia-é, csak fekete, jól néz ki az arany bemélyedésekkel. Ehhez az illathoz én egy sötétbordó színű üveget tudtam volna inkább elképzelni, a reklámfilmben is van olyan gyönyörű, bordó színű rózsa, majdnem fekete, de ez már csak kekeckedés a részemről. A reklámfilm forgatási helyszíne egyébként egy francia kastély volt, és az esti képek nagyon jól visszaadják az illat hangulatát. Álomszerű, titokzatos, romantikus. A kastélyban az a kék terem...stukkók, aranyozott díszek, régi festmények, sejtelmes félhomály, libbenő függönyök...és egy gigantikus méretű rózsaszín-bordó rózsacsokor előtt áll földig érő ruhában az a hosszú, vörös hajú fiatal hölgy, a Sisley reklámarca...hát az valami káprázatos kép. Érdemes megnézni.
Összefoglalva, szerintem akinek az eredeti Izia tetszik, ezt is szeretni fogja. Dráma és komolyság nincs, ez egy szép, könnyed és szerethető illat. Tartóssága nem az erőssége, rajtam kb 4 óra hosszat volt jelen. Nekem sokkal jobban tetszik, mint a sima Izia, az szerintem túl friss, én csak nyáron szeretem viselni, de kánikulában pl. nagyon jól esik. A La Nuit négy évszakos, jobban kihasználható. A Sisley-től a kedvencem változatlanul a Soir d'Orient marad, őt évek óta nem tudom megunni, de az Izia La Nuit-nak is megadom az öt csillagot. Megérdemli.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol