Sisley

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. május 29.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Puha állagának köszönhetően könnyen felvihető, ezáltal tökéletesen kiemelt lesz a szem. Hatása intenzíven hosszan tart. Vadrózsa kivonatot tartalmaz. Satírozóval és hegyezővel.

Sisley Phyto Khol Perfect Botanikai Szemceruza hegyezője
Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

angyalka1225

2022. május 14.

Végre megtaláltam azt a szemceruzát, ami miatt azt mondom, hogy...ott rohadjon meg az összes, a párszázastól a tizenezresig, mert mind ugyanannyit ér magában: 0. Irigylem, akinek annyiszor és annyit van ideje sminkelni, amennyit szeretne, azoknak biztos jó, ha atombiztos alapra raknak egy atombiztos ceruzát, arra atombiztos port és fixálót, és mindez ér is valamit, mert nem elcs.szett a szemhéjuk, de hajlok a feltevésre, hogy megfelelő időbelefeccöléssel totál felesleges drága akármiket venni, mert tényleg nem tud többet az olcsótól se a közepes, se a "fizesdkisziszegveháthaakkorhasznál". Úgyhogy nótenkjú, többet egy akció se tud berántani semmilyen újabb ceruzára, mert már tényleg minden létezőt próbáltam, amit itt magasztalnak. :-/

Update: Gondoltam, leviszem kettőre az áprilisi véleményem, mert ma rájöttem, hogy ez csípte kicsit a szemem, nem más egyéb, amit épp használtam, meg hogy ebben a melegben a tartósságát már inkább csak percekben lehet mérni, ami botrány ilyen áron. Mivel most látom, hogy már eleve szigorú kedvemben voltam és kettest adtam, ebből most egyeske lesz..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 14.

Tarzicia

2021. augusztus 7.

Amennyire szeretem a Sisley szájkontúrceruzáit, ez annyira nem jött be. A Snow (fehér) színűt vettem meg, és alsó vízvonalra használom, ill. használnám, ha fogna, de többszöri próbálkozásra is alig látszik belőle valami. Nagyon kemény. Kíváncsiságból kipróbáltam a kézfejemen is: ott jobban fog, és látszik, hogy szép, pigmentált fehér, de azért mégiscsak a szememre vettem, jobban örülnék, ha ott működne. Krémességben, puhaságban meg sem közelíti a többi szemceruzámat.
Külsőre ugyanúgy néz ki, mint a Sisley szájkontúrceruzái, tökéletes a kivitelezése, szép is, hiba nincs benne. Ez a fehér ceruza az arany felirattal, a két végén az arany kupakkal meg különösen mutatós. Hegyező is jár hozzá, a ceruza végén pedig satírozófej van. Nekem jobban tetszik ez a lekerekített formájú satírozófej, mint a ferdére vágott fajta, bár ennél a fehérnél ez most mellékes, mert nincs szükségem rá.
Csak ezt az egy színt ismerem, másikat még nem vettem belőle, de nem is fogok.
A Sisley-nek ez a terméke szerintem nem sikerült jól, igazán változtathatnának a formulán. Nagy jóindulattal egy hármast tudok adni neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Csak ezt az egy színt ismerem, másikat még nem vettem belőle, de nem is fogok.

Klaunak

2017. április 16.

Egy jó hete szereztem be a Brown szín belőle. Szuper szemceruza. Pont annyira puha, hogy szépen kenhető legyen,de nem maszatoló.Nagyon jól lehet vele dolgozni, és alkalmas a precízebb vékony vonal vezetésre is. Mindez mellett abszolút tartós. Egész nap viselem anélkül, hogy igazítani kellene. Fogok venni más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

Ashmatiii

2016. február 19.

Tobb szint is probaltam belole es mindet szerettem. Tartos es gyonyoru. Keptelenseg tobbet mondani,onmagaert beszel. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

SzokeJudit

2015. november 14.

Fura barnáslilás színt használok belőle, pont a képen szereplő PLUM árnyalatot. Nagyon jól áll szerintem, szépíti a szemem színét. Természetes hatása van hiába a kicsit lilás/romlott padlizsánszínű barnás szín. Az árára nem emlékszem mert régen megvan, de bevált, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

hopihe11

2015. július 5.

A 'steel' árnyalatot használom évek óta, gyönyörű szürke árnyalat. Jó minőségű, puha, lehet javítani, szépen el lehet dolgozni. A nap végén egy picit igazítani kell. Elég jók az összetevői, jól lehet hegyezni, nálam örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

szeliger

2014. május 19.

Purple. Nem vált be annyira, szerintem kemény és nem kellően pigmentált. A mellé csomagolt hegyező tökéletes, nagyon éles, de ez kevés ahhoz, hogy bármilyen más színben újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate