Sisley

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 27.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

• Ez a folyékony smink optimális fedést adva elfedi a bőrhibákat
  • Megvilágítja a bőrt ragyogó arcbőrt adva
  • Color Expert technológiával tiszta színeket biztosít és tartós marad akár 12 órán át
  • Olyan gazdag, természetes összetevőket tartalmaz, mint a frangipani virág, az uborka és a gingko biloba
  • Hihetetlenül puhítja, hidratálja és táplálja a bőrt napról napra
  • Olajmentes, finomított textúrája egyszerű alkalmazást tesz lehetővé és kényelmes érzést ad
  • Alkalmas minden bőrtípusra, beleértve az érzékenyt is

zuzmano

2017. április 16.

Fantasztikus fedése van. Nem szarít. Nem ràncosít :). Nekem sok! De! Keverem egy kis hidratálóval és igen kevés kell belőle. Gazdaságos. Nem csúszkál folyik kukacosodik stb..
Nem rossz gondolkodom ha elfogyott újra vegyem e? Igazából vmi enyhe-közepes fedésű Bb krémet keresek ami tudja mind ezt. Csak ne kelljen előtte kikeverni. Árban Estée L. jobb és kb ezt tudja. Mondjuk az Estée jobban szárít.... legyen 4 mert még nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

Klaunak

2017. január 28.

Nekem nem vált be. Én az Ivoryt és a Sandot kaptam belőle. Nem lett szebb vagy hidratáltabb a bőröm. Nem tetszett a látvány ahogy az arcomon volt. Valahogy nem egyesült a bőrömmel.Csak azért kap egy csillagot, mert szeretem a Sisley termékeket és hátha csak az én bőrőm nem szereti ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

hopihe11

2016. szeptember 10.

Nagyon szereten, a vanilla árnyalat tökéletes a vilagos bőrömhöz. Nincs maszkhatás, jól fed, nem irritál, szépen beleolvad a bőrbe. Az egyetlen negatívuma, hogy nincs benne fényvédő, egyébként tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

mate

2016. július 5.

Mintat kertem belole mert kivancsi voltam,ennyi penzert milyen alapozot adnak. Tobbet is kaptam,de vegul nem hasznaltam el mert nekem nem hozta a vart eredmenyt. Fedese jo,talan mar sok is,kisse maszkszeru,a borom pedig kifenyesedett tole. Az evek ota hasznalt,harmadennyibe kerulo EL Double Wear Light kenterbe veri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Loleita

2016. március 10.

Ez az alapozó valami brutális!!! Nem hiába kerül ennyibe! Tökéletesen fe, építhető textúrájú! Színpalettájában mindenki megtalálja a magának valót! Én a 4-es Honey árnyalatot vettem ( viszonylag sötétebb), mert jön a nyár és elég barna szoktam lenni! Régóta keresem álmaim alapozóját.... Azt hiszem megleltem! Az ára brutális, de ez a nagybetűs minőség!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.