Sissi

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. december 27.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb

Segít felpuhítani a körömágy bőrét.

nicky965274

2014. május 30.

Ebben a kategóriában használt készítmények közül, nekem eddig ez vált be a legjobban. Kb. 350 ft-ért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

bvlgari001

2013. november 5.

Nekem nagyon sokat segít, szebb lesz tőle a körömágyam, nem szakadozik be. Egyszerűen csak rákenem, hagyom hatni néhány percig és körömágybőr kaparóval eltávolítom a felesleges bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak