Skin-Cap

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nora1575, Módosítva: 2016. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

Az atipusos ekcéma, szeborreás dermatitisz és a pszoriázis különbözõ típusaira hajlamot mutató bõr mindennapi higiéniai ápolására alkalmas. Magas nedvességtartalma miatt alkalmas nagyon száraz, felrepedezett bõr kezelésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Samantha

2016. december 20.

Gyanús, hogy miatta ment tönkre a bőröm. Tavaly nyáron enyhe seborrheát állapítottak meg. Mondták, hogy erre csak a steroid van csak, de még nem csúnya és nem kéne szteroiddal elrontani. Nagyon féltem, hogy terjedni fog. Megvettem ezt a krémet, mert seborrhea ügyben ez a krém alap. Bár ne tettem volna. Kb.2 hét, de nem is mindennapos használat után olyan szinten gyulladt be a bőröm, vörös és gennyes lett. Nem tudták, mi baja. Perioralis dermatitisem is lett tőlem. Közben kiderült, hogy Steroid van benne. 😢😢 Állítólag 1-2 év, mire leszokik a bőr róla. Remélem tényleg így van, és lesz még arcom.😢😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 20.

LocusFruit

2016. szeptember 8.

Az itteni jó vélemények alapján próbáltam ki a krémet seborrhoea dermatitiszes bőre (20 éves korom óta időről időre itt ott megjelenik a testemen).

A legutóbbi ilyen kis bőrfelületet kb 5 nap alatt helyrehozta, pedig a krémet csak éjszakára kentem fel.

Szteroidos vagy sem, seborrhoea dermatitiszes bőrre szerintem kötelező. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Szteroidos vagy sem, seborrhoea dermatitiszes bőrre szerintem kötelező. :-)

vfejes

2016. július 13.

Nem tudom mennyit tudtok erről, de ez az FDA (US Food and Drug Administration) főoldalán van, szteroidot találtak benne, ezért tiltólistára került. Majdnem megvettem én is, jó, hogy nem tettem. Ez a hivatalos FDA honlap, szóval nem gondolom, hogy kamu lenne... :-( Nagy kár, csodák pedig nincsenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

juhaszmoncsi90

2016. április 26.

Aki szenved az ekcémájával, KÖTELEZŐ! a szteroidos krémtől, amit a bőrgyógyász írt fel agybajt kaptam, mivel csak a tüneteket kezelte gyorsan, aztán pár nap múlva megint gáz volt a helyzet, a krém mellékhatásairól nem is beszélve. Akkor ajánlotta a kozmetikusom ezt a krémet, amiért azóta is örök hálám, ugyanis 1 nap kellett, hogy teljesen rendbe tegye az ekcémás felületeket. Én megtaláltam a tökéletes krémet, nem kísérletezgetek tovább. Meglátjuk milyen gyorsan jön vissza a bőrprobléma, de egyelőre nagyon bizakodó vagyok :))) 5*!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

staccato

2014. december 29.

Sziasztok!
9 hónapos isbabámnak csúnya ekcémás foltjai voltak 6 hónapos kora óta. Mindent kipróbáltam, összesen kb 70 ezer Ft-ot költöttem a legdrágább fellelhető krémekre, készítményekre, amelyek szinte semmilyen javulást nem mutattak. A legtöbb ilyen jellegű krémet napi 4-5-ször kell használni, jó vastagon, így egy 50 ml-es tubus kb 2 hét alatt elfogy, mivel nálunk kb. 7-8 foltra kellett felkenni. A testápolók árban ugyan kedvezőbbek, de nem olyan koncentrált hatóanyagúak. Egyedül a Psorioderm szenzitív családtól lett némi javulás azokon a foltokon, ahol nem volt gyulladt, hámló, élénk piros a bőr, csak száraz, rücskös. Ezt a krémet a kozmetikusom ajánlotta, és utolsó esélyként próbáltuk ki, aztán az orvos által felírt szteroidos koktél jött volna, ami a testvérénél korábban használt ugyan, csakhát nem szívesen kenegetek ilyennel. Ezt a krémet vékonyan, napi 2x kellett kenni és 2 nap alatt teljesen eltűntek a piros foltok is, alig látszottak a helyei! Én mindenkinek csak ajánlani tudom! Szerintem nagyon megéri az árát, mert egész kis mennyiségben is hatott, nekünk rengeteg maradt belőle! Csodálkozom, hogy ilyen kevés helyen lehet kapni, mi a Volmix weboldaláról rendeltünk. Szerintem tényleg csodaszer!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Sziasztok!

kk831228

2014. október 27.

Üdv!!
Mivel még senki nem írt véleményt erről a nagyon jó termékről én megtenném. :)
Seborrhoea dermatitiszes bőrre vásároltam a krémet. Ez volt a legelső krém amit kipróbáltam kb. 1-1.5 éve. Elég húzós volt az ára, ami azóta kb. 1000ft-al mérséklődött. Miután elfogyott próbáltam volna más krémekkel helyettesíteni : Nizoral, most éppen La Roche Posay Kerium DS de úgy látszik ez se fog működni sajnos... Amit még néztem a Bioderma DS krémje de az ára ugyan ott van mint a Skin-Cap hatása viszont ki tudja... Valószínű hogy vissza kell térnem erre a nagyon jó termékre mivel ez az egy olyan termék ami már az első használat után hatalmas javulást eredményez. Nem kell folyamatosan használni elég akkor ha már érzem a bőrömön hogy előjön ez a sz..r. :) Csodálkozom hogy senki nem vásároltam még ezt a terméket. Én ajánlom kipróbálásra , ha már nem segít semmilyen kence!! Sajnos tényleg mindenkinek másképp hatnak ezek a cuccok, van aki másra esküszik, ami nekem semmit nem hat...
Ez van sajnos. :(
Nagyon jó ez az oldal mert lehet tájékozódni nagyon sok termékről!!!!
KÖSZÖNÖM a működtetőnek!!!

Üdv:
Krisztián

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

Üdv!!
Mivel még senki nem írt véleményt erről a nagyon jó termékről én megtenném. :)
Ez van sajnos. :(
Nagyon jó ez az oldal mert lehet tájékozódni nagyon sok termékről!!!!
KÖSZÖNÖM a működtetőnek!!!

Üdv: