Skin-Cap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: biscorelly, Módosítva: 2014. július 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Alkalmas a beteg fejbõr kezelésére korpa, seborrhoea esetén. Csökkenti a viszketést és a hámlást, természetes úton nedvesíti a fejbõrt, kiküszöböli a zsírosodást. A sampon menthol tartalma hûsíti a fejbõrt.

klaudi0512

2016. szeptember 14.

Bőrgyógyászom ajánlotta ezt is és a krémváltozatát is mert viszketett a fejbőröm. Nagyon szeretem az illatát, tiszta és krémes és szépen tisztítja és nyugtatja a zsíros és viszkető fejbőrt. Most már váltakozva használom a Dr. Organic teafaolajos samponjával. Egy hátránya van,hogy elég drága, de nekem ez volt az egyetlen,ami segített a viszkető fejbőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Hidratálók: Propylene Glycol