Skin-Cap

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Khariszok, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   Patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Bõrünk túlzott igénybevétel esetén az erõs ingerekre (napfény, szél, hideg/meleg levegõ, öröklött adottságok, nem megfelelõ bõrápolás, fertõzések), hámlás, viszketés, fokozott allergia hajlam, bõrgyulladás formájában válaszolhat.

Lilla16

2018. július 26.

Gyerekkorom óta Seborrhoeás dermatitis-szel küzdök, sajnos ez egy olyan betegség ami nem igazán múlik el, csak kezelni lehet időszakosan. Erről a márkáról lehet olvasni, hogy tartalmaz szteroidot, ami miatt Amerikában be is tiltották. Engem őszintén szólva már ez sem érdekel, mert ez az egyetlen olyan termék amitől tényleg 1-2 nap alatt elmúlnak a viszkető piros foltok, a legdurvább állapotról is. A spray változat ár-érték arányban szerintem egész jó, én nem tapasztaltam semmi mellékhatását, pedig évek óta használom, és használja a család többi tagja is. Sajnos aki ebben a betegségben szenved az tudhatja, hogy a legtöbb termék ami garantáltan szteroid-mentes az bizony nem is ér kb semmit, (amikor először voltam orvosnál hónapokig szedtem vagy 6 féle vitamint, diétáztam, kaptam többféle krémet, lemosót, teljes pénzkidobás..) így szerintem sok választás nincs, ez a termék tényleg használ legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate