Skincare by Beauty Bay

Ár:   $7.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. május 2.

Ár:   $7.50
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nem habzó, nem szárító hatású gél állagú lemosó, amely prebiotikumokat és avokádó olajat tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csevi22

2020. október 11.

Szerettem volna szeretni, de egyszerűen nem jött össze. Parfümmentes, ami fontos szempont volt nekem, de mégis nem szeretem a természetes illatát, engem valamilyen állati eredetű zsírra emlékeztet.. Ha az arctisztítás második lépéseként használom nem bírkózik meg az olajos sminklemosó maradványaival, sokszor kétszeri lemosás után is érzem, hogy a bőröm még mindig olajos bizonyos helyeken. Ez sajnos meglátszik a bőrömön is, mivel a rutinomban egyedül ő volt az új belépő és mióta használom úgy érzem, hogy pattanásosabb a bőröm olyan helyeken is, ahol korábban nem volt jellemző.
Én biztosan nem fogom újravenni, elhasználni elhasználom, de maximum reggeli cleanserként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Antioxidánsok: Syzygium Luehmannii Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Panthenol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.