Skinfood

Ár:   $2   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nussera, Módosítva: 2016. november 28.

Ár:   $2
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratáló fátyolmaszk aloe verával. A maszk anyaga pamut, így gyengéd a bőrhöz, segíti a hatóanyagok könnyebb bőrbe jutását.

aranypáva

2018. február 1.

Sosem voltam még ilyen rossz véleménnyel egy termékről. Évek óta használok ilyen maszkokat és sosem volt probléma. Felbuzdulva rendeltem egy csomagot, amiben 10 db különböző Skin Food maszk volt.
Az első amit kipróbáltam az áfonyás volt. Kb 20 percig volt fenn, különösebben nem éreztem, hogy irritálna. Mikor lehúztam vörös volt az egész homlokom, az arcom több területén is gyulladt vörös foltok jelentek meg, másnapra több gyulladt pattanásom is lett, főleg a homlok részen, annyira, hogy kálciumot kellett bevennem.
Gondoltam adok egy második esélyt, hátha csak pont ezzel az áfonyással jártam meg.
Másodszor az aloe verásat próbáltam kb 1 héttel az előbbi eset után. 5 perc sem kellett, már csípte a bőröm, főleg száj és orr környékén, szóval le is szedtem.
Évek óta használok ázsiai termékeket és nem volt gond. Ezeket a maszkokat azthiszem senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

nussera

2017. május 6.

Sajnos nem az igazi számomra. Olyan értelemben jó termék, hogy nyugtatja a bőrt, kellemes érzés a használata. Azonban az intenzív hidratálás (amit ígér) nálam sajnos elmaradt. Kicsit ragacsos érzést hagyott maga után a szérum, de legalább jó sok van a tasakban! Tipikusan az a sheet maszk, amiből szinte csöpög az esszencia, és még a tasakban is marad bőven. Összességében nem rossz termék, nyáron lehet teszek vele még egy próbát a kedvező ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycereth-26

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.