Skinfood

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2013. március 17.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ásványokban és vitaminokban gazdag pakolás, mely hatékonyan megszabadítja a bőrt az elhalt hámsejtektől és egyben revitalizálja azt.

Adwoa

2021. december 9.

Spatulával könnyű felvinni és elkenni, néha csöpög, de nem rossz az íze :) Szépen radíroz, szemmel láthatóan tartalmazza a cukorszemcséket. Hetente egyszer használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

siposanni

2019. november 30.

Én csak pakolásként használtam, mert nem hiszek a mechanikai arcradírokban, inkább hámlasztok.Úgy nagyon szerettem. Az arcom pihepuha és sima lett a használata után. Azonban mióta jobban odafigyelek az összetevőkre, sajnos nekem csalódás volt, hogy természetes kozmetikai termékként nem parabénmentes. Ez sajnos kiüti nálam a szuper kategóriából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

szacska

2019. január 8.

Hosszú távon nem értem el nagy változást a bőröm állapotában, de a használata után pihe-puha az arcom legalább egy napig. Mindig hajmosás előtt használom, így ha esetleg belemegy a hajamba se hagy nyomot rajta. Utána sokkal jobban felszívódik a hidratáló és másnap sokkal szebben mutat rajtam a smink. Pont ezért alkalmak előtt is szoktam használni. Az illata nagyon kellemes citromos, a szemcséi kicsit durvák, de pont ezért hatásos is, vízzel lágyabbá lehet tenni. Az árát abszolút megéri, kis mennyiséget kell egyszerre használni belőle. Ebayről szereztem be.
Jelenleg a kémiai hámlasztással kísérletezem, de ha nem jön be visszatérek ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

adrii1223

2018. április 15.

Kicsit félve rendeltem meg, mert eddig amiket vettem a drogériákban bőrradírokat, olyan durvák voltak a bőrömnek hogy a homlokom pattanásos lett, nem is kicsit. Ezt heti egyszer használom (mert könnyen túl is lehet hámlasztani a bőrt) és teljesen meg vagyok vele elégedve. A használata után nagyon puha a bőröm! Általában a vizes arcomra teszem fel, így kicsit puhább lesz és biztos nem pattogok ki, kicsit masszírozom majd olyan 15-20 percig rajta hagyom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Katsu

2018. március 6.

Kicsit több, mint 1 éve kezdem használni és most fogyott el. Eleinte heti 2x használtam, mire a végére értem már csak kb 2 hetente kentem fel. Szerintem heti 1-2 használattal 1 évig kitart, úgyhogy nem egy drága termék, ha ezt nézzük. Én kb 2400-2600 ft-ért rendeltem Koreából.
Az illatába beleszerettem, legszívesebben megenném *-*
Nagyon szépen radíroz, elég durvák a szemcséi, de utána a bőröm olyan puha, mint semmi mástól, amit eddig használtam. Sajnos a hatás max 1 napig tart, utána eltűnik a babapopsi bőr.
Alapvetően szerettem használni, de a zsíros pattanásos bőrömmel nem igazán kezdett semmit. Emiatt újra nem fogom venni, de ha valaki egy jó arcradírt keres, annak jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Az illatába beleszerettem, legszívesebben megenném *-*

souzanna

2017. augusztus 31.

Az általam idáig használt arcradírok nem sokat értek, de annyi pozitív komment érkezett erre a termékre, hogy úgy gondoltam teszek egy próbát a márkával és a termékkel.

x a maszk állaga furcsa, de nagyon könnyen kenhető és bevallom már a felhelyezése is csodálatos érzés
x az illata meglepő, citrusos, nem feltétlen ezt vártam, de nagyon kellemes
x a lemosás kellemes, utána az arcbőröm pihe puha és selymes

Idáig azért nem vittem túlzásba a használatát, de elégedett vagyok vele és a bőröm is jól tolerálja. Még a végén kipróbálom a termékcsalád többi tagját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

x az illata meglepő, citrusos, nem feltétlen ezt vártam, de nagyon kellemes
x a lemosás kellemes, utána az arcbőröm pihe puha és selymes

hajduanett950804

2017. augusztus 3.

Szeretem használni ezt a radírt,mert érzékeny bőrömet nem irritálja! Fölrakom, 10-20 percig fönn marad az arcomon,majd langyos vízzel lemosom. Így pihe bőr lesz a végeredmény! :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Fashionlover

2017. július 6.

Nekem ez van csak még eperrel kombinálva hát annak valami isteni az illata nagyon imádom és a cukor mellett még az eper magjai is masszírozzák a bőrömet! Valóban durvább de én szeretem ha érzem is hogy dolgozik a bőrömön! Én is heti 2x max. 3x használom bőven elég ilyen sűrűn. Imádom a pihe puha bababőrt utána!!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Craftastic

2017. július 3.

Szeretem használni ezt a radírt, bár nekem önmagában túl durva, tehát langyos vízzel fölhígítom így finomabb szemcsékre bomlik le és úgy használom. Majd fönnhagyom 10-15 percig és pihe puha babapopsi bőr a végeredmény. Viszonylag ritkán használom, így a tégely sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

erynis

2017. június 17.

Egyre jobban és jobban lenyűgöznek a koreai termékek, eddig egy sem okozott csalódást, ahogyan ez sem. Egy sűrű állagú radírról van szó, én nem higítom, a nedves bőrre viszem fel, és masszírozom egy darabig. Elég durvák a szemcsék, aki a finomabbat szereti, az higítsa szerintem, de én pont az ilyesmit szeretem, nem érzem durvának. Kb. 10-15 percig fennhagyom, és lemosás után hihetetlenül pihe-puha lesz a bőröm, utána jöhet a toner, majd egy jó kis fátyolmaszk. Más radírt már nem is használok az arcomon, mióta ezt kipróbáltam. Szerintem sokáig elég lesz heti két használattal is, én nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Lanolin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.