Skinfood

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2017. november 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• A fekete méh propolisz antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatású.
  • A méhméreg erősíti és feszesíti a bőrt.

aranypáva

2018. április 22.

A kollekció többi darabja 1-2 kivétellel ugyanígy irritált. Vörös lett tőle szitne az egész arcbőröm. Egyébként jól hidratál, de nem is tartozik a legolcsóbb maszkok közé, emellett nem tudom, ez a neves márka hogy engedhet meg magának ilyesmit. Kb 10 darabot vásároltam, különböző fajtákból (aloés, epres, csigás stb.) de 8 irritált belőle. Az első 3 után már nem is értem miért próbáltam ki a többit. Sokkal olcsóbb maszkok jobb hatást érnek el. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.