Skintegra

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szimy, az összetevőket feltöltötte: esszti, Módosítva: 2021. augusztus 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7200 Ft

A dupla lemosás első lépéséhez tervezett, olajos lemosó, ami víz hatására tejes lotion állagúvá válik a bőrön, és tökéletesen eltávolítja a vízálló sminket, a tartós fényvédőt és a napi szennyeződéseket.

• Gyengéd, mégis alaposan tisztító lemosó a dupla lemosás első lépéséhez
  • Eltávolítja a vízálló sminket és a vízálló, tartós fényvédőt is
  • Hidratáló squalane-nal és keramid elővegyületekkel
  • Nyugtató és antioxidáns összetevőkkel
  • Könnyed olajos textúra, ami masszírozásra, vízzel keveredve tejes lotion állagúvá válik
  • Szuper első lépés dupla lemosáshoz
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 7200 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

saretta

2024. január 15.

Mindent tud, amit egy olajos lemosónak tudnia kell. Szemre micellás vizet használok, de a könnyed alapozót, fényvédőd jól leszedi, könnyű lemosni, elég híg, de nem folyik szanaszét, nagyon szép és tiszta lesz utána a bőröm, akár önmagában is, de én most épp GG jelly jokerrel használom, elég jók együtt. Meghát nem mellékesen gyönyörű a csomagolása, és nem büdös, nincs átható étolaj vagy fritőz szaga (bár ahogy írták korábban a kommentekben, egy nagyon halvány popcorn szag tényleg befigyel :D) Mindent egybevetve isteni cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 15.

norafrancsics

2023. november 11.

Nagyon szépen tisztítja a bőröm a szennyeződésektől és sminktől! Elhasználtam egy teljes üveggel és árérték arányban is megéri. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 11.

dragonfly88

2023. augusztus 18.

Próbálkoztam most a GG Mighty Melt-jével, de visszatérek erre a lemosóra dupla lemosás 1. lépéseként, mert annyira bevált nekem korábban. Sokáig elég, gyönyörűen terül, mindent lehoz, testre is használom fényvédő leszedéshez. Sose volt vele semmilyen problémám. Második, géles lemosónak egyébként nem a Skintegra lemosóját használom, hanem a GG Jelly Joker-t, az tökéletesen megfelel a célra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

CsiziLili

2023. június 15.

Egész jó olajos lemosó, viszont árban nem biztos, hogy megéri. Nagyon hamar elfogyott és folyt a flakonja is. Ennél jobbat is lehet találni, de plusz pont, hogy pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 15.

AlizPeter

2023. május 31.

Kis mintam volt belőle kipróbáltam tetszett jó az állaga és szépen tisztit könnyen lemoshato. Ezelőtt még soha nem használtam olajos lemosot mert soha nem sminkelek és nem éreztem szükségét. Nemtudom hogy aki nem sminkel annak is ajánlott e a használata vagy felesleges ez eddig nem volt világos. De ha használnak olajos lemosot akkor ezt vennem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 31.

NovakneViki

2023. május 24.

Amióta létrehozta a G&G a mighty melt balzsamját azóta az a kedvencem, de mivel a népszerűsége miatt készlethiányos is, ezért szereztem be ezt a sminklemosó olajat, mert 100 ml-re átszámítva ugyanolyan kedvező áron kapható.
Állagát tekintve érdekes módon sűrűbb, mint az átlag drogériás lemosó olajak. Ahogy a leírásában szerepel lehozza a vízálló sminket, a fényvédőt, minden egyéb szennyeződést. Kiváló darab a dupla lemosás első lépéséhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 24.

Formidable

2023. február 25.

Szuper olajos lemosó, nagyon örülök, hogy rengeteg vacillálás után megvettem. 😊 Nekem körülbelül 1,5 pumpányi kell a teljes arcomra, így napi használat mellett nagyjából 4 hónapig tart ki egy flakon. Vízzel érintkezve szépen átvált tejes állagúra, géles tisztítóval (Balea Waschgel) pedig könnyen le tudom mosni. Maradéktalanul leszedi a vízálló fényvédőt és a sminket is. Eleinte a szememen nem mertem használni, de idővel megbarátkoztam a gondolattal és kipróbáltam ott is. Gyorsan és szépen leszedi a szemsminket és a vízálló szempillaspirált is. 😊 Ha valaki hozzám hasonlóan tart ettől, nekem ezek voltak a tapasztalataim: amíg a szemem tisztítom vele, addig szorosan be szoktam csukni őket, míg le nem mosom a géles lemosóval is az arcom - bár előfordult már, hogy kinyitottam még az olajos lemosás közben a szemem, akkor sem csípett, inkább amiatt volt kellemetlen, mert homályosan láttam tőle. :D
Amit még említenék, hogy sérült barrier, érzékeny bőr esetén is jó választás lehet. Volt egy időszakom, amikor eléggé szétcsaptam a bőrömet, és hiába álltam vissza alaprutinra (lemosás, hidratálás, fényvédelem), hetek alatt sem múlt el. Egy kímélőbb lemosóra való átállás hozta meg az áttörést, de az, hogy a micellás vizet lecseréltem olajos lemosóra, határozottan hozzátett ehhez.

Update: Már kétszer-háromszor vettem újra, és még mindig imádom, le nem cserélném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 25.

KKDDNor

2023. február 25.

Termékmintát próbáltam ( kb 3 alkalomra volt elég) és azt kell hogy mondjam, engem megvett kilóra. Nagyon kellemes érzet a bőrön, a sminket teljes mértékben lehozza. Utána Jelly Jokert használtam és a végeredmény baba popsi bőr lett. Meg fogom venni, egyelőre jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 25.

Szeos

2023. január 10.

Hibátlan olajos lemosó, első lépésként használom, már a flakon végénél vagyok. Fényvédőt szépen letisztítja, smink nagyrészét is, kellemes használni. Ára miatt nem veszem újra, szerintem brutál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

CSzandi

2022. december 5.

Szépen lehozza a sminket és könnyű lemosni.
Ár-érték arányban viszont lehet ennél jobbat is találni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 5.

Szépen lehozza a sminket és könnyű lemosni.
Ár-érték arányban viszont lehet ennél jobbat is találni.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.