Skintegra

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szimy, az összetevőket feltöltötte: esszti, Módosítva: 2021. augusztus 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7200 Ft

A dupla lemosás első lépéséhez tervezett, olajos lemosó, ami víz hatására tejes lotion állagúvá válik a bőrön, és tökéletesen eltávolítja a vízálló sminket, a tartós fényvédőt és a napi szennyeződéseket.

• Gyengéd, mégis alaposan tisztító lemosó a dupla lemosás első lépéséhez
  • Eltávolítja a vízálló sminket és a vízálló, tartós fényvédőt is
  • Hidratáló squalane-nal és keramid elővegyületekkel
  • Nyugtató és antioxidáns összetevőkkel
  • Könnyed olajos textúra, ami masszírozásra, vízzel keveredve tejes lotion állagúvá válik
  • Szuper első lépés dupla lemosáshoz
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 7200 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szeos

2023. január 10.

Hibátlan olajos lemosó, első lépésként használom, már a flakon végénél vagyok. Fényvédőt szépen letisztítja, smink nagyrészét is, kellemes használni. Ára miatt nem veszem újra, szerintem brutál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

CSzandi

2022. december 5.

Szépen lehozza a sminket és könnyű lemosni.
Ár-érték arányban viszont lehet ennél jobbat is találni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 5.

Szépen lehozza a sminket és könnyű lemosni.
Ár-érték arányban viszont lehet ennél jobbat is találni.

Birkin22

2022. november 15.

Első lemosónak jó, semmi extra, a dolgát teszi. Én olcsóbb termék felfedezése miatt cseréltem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

ABarbara

2022. november 7.

Sajnos nem lesz a kedvenc lemosóm :(

Az arclemosás első lépéseként használom a sminkem eltávolítására, nagyon szépen teszi a dolgát, egy meleg vizes arctörlővel maradék nélkül eltávolítható, kellemes a használata, viszont a szememet nagyon csípi, így nem tudom használni a szemsmink eltávolítására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

Sajnos nem lesz a kedvenc lemosóm :(

Regi23

2022. október 21.

Szuper olajos lemosó, dupla lemosás első lépésének tökéletes választás. Gyengéden tisztít, nem irritálja a szememet sem és a sminket is szuperül eltávolítja. Használtam olyankor is, amikor túlhámlasztottam, akkor sem volt irritáló. Kb 2 pumpányit használok egyszerre, és már hónapok óta kitart az első üveg. Egyetlen hátránya, hogy nálam mikor megpróbáltam szállítani akkor kicsit kifolyt, de lehet, hogy csak hibás csomagolású terméket kaptam. Ennek ellenére újraveszem, eddigi legjobb lemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 21.

luna.nova

2022. szeptember 22.

Imádom! Vízálló sminkemet is pikk-pakk leszedte, nem marad olajos érzetű utána a bőröm, vízzel is tökéletesen lejön, szaga sem kellemetlen. Az ára fájdalmas nekem csak egyedül, de 200ml, szóval jó sokáig elég. All in all legjobb olajos lemosó amit eddig használtam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

lumos

2022. szeptember 10.

A kedvenc olajos lemosóm. Előtte az Iunik olajos lemosóját használtam és akkor nagyon meg is voltam vele elégedve, bár az első olajos lemosó volt, amivel barátkoztam. Viszont a beszerzési macera miatt egy másik alternatívát kerestem és akkor jelent meg a skinsmart oldalán és gondoltam kipróbálom. Ég és a föld számomra, sokkal jobban tisztít, nem rakoncátlankodik a bőrömmel, egyedül az illata az, amivel meg kellett barátkoznom, nagyon nem tetszett az elején. Egyetlen negatívuma, hogy egyre drágább, úgyhogy elindult az olcsóbb kategória keresgetése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 10.

SzReni85

2022. augusztus 17.

Valahol írták , hogy popcorn szag😅 Úristen mennyit matekoltam mire emlékeztet és tényleg 😅🙏 De persze halványan csak, és egyáltalán nem zavaró. Bevallom sok összehasonlítási alapom nincs, mert micivizet használtam eddig, de mivel durván elkezdtem hámlasztani,próbálok mindent kimélőbb és ápolóbbra cserélni 😇
Az első tapasztalat jó, nekem két pumpányi kell belőle, de az már arc nyak dekoltázs! Kellemes simogatni vele az arcom majd mikor felhabzik is jó érzés 🙂 Kellemes ápoló összetevők, lemosás után tényleg ragad de ezt a második lemosó leszedi,és úgy tudom ilyennek kell lennie egy olajos lemosónak🙂 Ami miatt csak 4 csillag az az hogy drága.. Hisz sokan egy "sima" mandulaolajat használnak,azt hiszem ha elfogy én is nézek valami hasonló olcsóbb alternatívát 🥲🥲🥲

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Formidable

2022. augusztus 9.

Szuper olajos lemosó, nagyon örülök, hogy rengeteg vacillálás után megvettem. 😊 Nekem körülbelül 1-1,5 pumpányi kell a teljes arcomra, így egészen sokáig kitart napi használat mellett is (később update-elem, pontosan mennyi idő alatt fogyott ki). Vízzel érintkezve szépen átvált tejes állagúra, géles tisztítóval (Balea Waschgel) pedig könnyen le tudom mosni. Maradéktalanul leszedi a vízálló fényvédőt és a sminket is. Eleinte a szememen nem mertem használni, de idővel megbarátkoztam a gondolattal és kipróbáltam ott is. Gyorsan és szépen leszedi a szemsminket és a vízálló szempillaspirált is. 😊 Ha valaki hozzám hasonlóan tart ettől, nekem ezek voltak a tapasztalataim: amíg a szemem tisztítom vele, addig szorosan be szoktam csukni őket, míg le nem mosom a géles lemosóval is az arcom - bár előfordult már, hogy kinyitottam még az olajos lemosás közben a szemem, akkor sem csípett, inkább amiatt volt kellemetlen, mert homályosan láttam tőle. :D
Amit még említenék, hogy sérült barrier, érzékeny bőr esetén is jó választás lehet. Volt egy időszakom, amikor eléggé szétcsaptam a bőrömet, és hiába álltam vissza alaprutinra (lemosás, hidratálás, fényvédelem), hetek alatt sem múlt el. Egy kímélőbb lemosóra való átállás hozta meg az áttörést, de az, hogy a micellás vizet lecseréltem olajos lemosóra, határozottan hozzátett ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

hippiesaur

2022. július 9.

Nekem tökéletesen bevált ez a lemosó, még a legmakacsabb sminkkel is simán megbírkózik. Kicsit popcorn szaga van, amikor vízzel vegyítem, de ez semmit sem von le az értékéből. :D Első lemosóként kiváló választás és elég kiadós adag is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Squalane eo 1 0