Skintegra

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szimy, az összetevőket feltöltötte: esszti, Módosítva: 2021. augusztus 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7200 Ft

A dupla lemosás első lépéséhez tervezett, olajos lemosó, ami víz hatására tejes lotion állagúvá válik a bőrön, és tökéletesen eltávolítja a vízálló sminket, a tartós fényvédőt és a napi szennyeződéseket.

• Gyengéd, mégis alaposan tisztító lemosó a dupla lemosás első lépéséhez
  • Eltávolítja a vízálló sminket és a vízálló, tartós fényvédőt is
  • Hidratáló squalane-nal és keramid elővegyületekkel
  • Nyugtató és antioxidáns összetevőkkel
  • Könnyed olajos textúra, ami masszírozásra, vízzel keveredve tejes lotion állagúvá válik
  • Szuper első lépés dupla lemosáshoz
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 7200 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5500 ft plusz posta , Eladó: micirpicir
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest,IV,XV.ker Újpesti Víztorony vagy Hubay Jenő tér, fizetés: --

Bolgarka

2022. január 16.

Hát... Szeretem nagyon az olajos lemosókat, és tettem ezzel is egy próbát. Árban középkategóriásnak, inkább drágának mondanám. Az állaga nekem nagyon sűrű, szinte géles, jobban szeretem a hígabb állagú olajokat. Lemosás után hagy egy réteget ami szintén fura, de az második lemosóval lejön. Összességében kapunk egy fura, géles állagú olajat 7000 Ft-ért, amit ezért kicsit nehezebb is eloszlatni, és réteget hagy, bár tény, hogy a dolgát teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

SzalayViola

2021. december 26.

Sosem gondoltam volna, hogy olajos lemosót fogok használni, de kaptam egy IUNIK Calendula mintát és nagyon megtetszett, majd itt megnéztem a véleményeket róla és ott vérzett el a dolog, hogy a csomagolásra panaszkodnak, hogy folyik.
Skinsmartról rendeltem ezt a terméket leértékelve.
Nagyon nagyon szeretem, nem folyik, meseszépen tisztít, nekem nem hagy semmilyen réteget az arcomon, egy nyomás bőven elég belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

Skinsmartról rendeltem ezt a terméket leértékelve.

hreka99

2021. október 26.

A purito lemosó olajával tudom összehasonlítani. Ennek sokkal könnyebb állaga van, lemosást követően sem hagy semmilyen érezhetó réteget a bőrön.
Sminket is szuperül eltávolítja. Illata semleges, pattanásokat sem okozott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Sminket is szuperül eltávolítja. Illata semleges, pattanásokat sem okozott :)

sziluetta

2021. szeptember 1.

Az Iunik olajos lemosója után vettem, korábban a TO olajos lemosóját használtam, így ezekkel tudom összehasonlítani. Kellemes olajos állaga van, illatmentes, ezért is esett rá a választásom, mert az Iunik tartalmaz illatanyagot. Kicsit furcsa illatmentes olajos lemosót használni, mert olyan érzésem van, mintha az étolajat kenegetném az arcomon, de persze, ez nem negatívum, csak szokatlan. Vízzel érintkezve probléma nélkül vált tejes állagúra, tökéletesen távolítja az a ragaszkodó vízálló fényvédőt is, illetve nekem a szempillaspirált is remekül oldja. Könnyen lemosható. Nem okozott pattanásokat, vagy bármilyen más kellemetlenséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

wardeclaredonimperfections

2021. augusztus 5.

Eddig a Purito Green Cleansing Oil-ját használtam,de mivel iHerb-ről már nem rendelhető,inkább ezt vettem meg. Egyelőre teljesen jól teszi a dolgát,van egy olyan érzésem,hogy a Skintegra nagyon ért az olajos termékek formulázásához,ugyanis ez a termék is azt a benyomást kelti,mint a "Naro",ugyan olajos és zsíros,de nem "undorító" módon,szépen terül és nem fullasztó érzetű. Illata nem igazán van,ami számomra pozitív. A lepúderezett , erősen vízálló fényvédőt is könnyen lehozza.Vízzel, dörzsölés nélkül leöblíthető.Pattanást vagy bármi egyéb problémát nem okozott. Becsléseim szerint ha valaki nyakra és arcra összesen 3 pumpányit használ el,2-3 hónapig tart ki a kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

bogica915

2021. augusztus 4.

Félve vettem meg. Bár tetszett az INCI, de volt már, hogy megjártam olajos lemosóval (Nivea grapeseed). Eddig The ordinary squalane cleanserét használtam, de vágytam valami újra, és végül nem bántam meg. Teljesen jól működik, hozza, amit egy olajos lemosónak kell, jó az állaga, és nem okozott pattanást!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Lina29

2021. július 23.

Rizikós döntés volt részemről,hogy legelső olajos lemosómnak egy olyat választottam amiről nem nagyon lelhető fel vélemény.
Szerencsés vagyok,mert szuperül bevált! :) Leszedi a sminket is és pihepuha utána az arcom. Mindent teljesít,amit elvártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Squalane eo 1 0