Skintegra

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bolgarka, Módosítva: 2021. június 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kombinált, középerős AHA & BHA hámlasztó szérum, ami kifejezetten az eltömődött pórusok miatti bőrproblémákat célozza.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és pattanások esetén
  • A bőrfelszínről és a pórusokból is segít eltávolítani az elhalt hámlsejteket
  • Segít egységesebbé tenni a bőrtónust
  • Vízkönnyű, hamar beszívódó állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2500 + posta , Eladó: Lyl
Állapot: A címke tetejéig van, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: --

aloha

2021. szeptember 9.

Könnyed vizes, mégis olajos állag, ami nem hagy olajos réteget a bőrön, nem nehezíti el, hamar beszívódik, lehet rá rétegezni. Egyik legjob AHA-BHA hámlasztóm. Nagyon szép a csomagolása is. Negyedik Skintegra termékem, eddig minddel maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

indiigo

2021. augusztus 7.

Nagyon látványos! Azt már tudtam, hogy a glikol- és a szalicilsav kombója csodákat tesz a bőrömmel, de mindennapos használatra ez az első ilyen szérumom. Néhány hete használom, nagyon szépen dolgozik, a miteszerek száma folyamatosan csökken, a brutál, bőr alatti pattikkal is felveszi a harcot. Az illata határozottan virágos, nagyon kellemes. Az állaga vizes, de mégis valahogy olajos, emiatt nagyon kellemes felkenni. Beszívódás után elillan, nem hagy semmi zsíros érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

kovacsanett43

2021. június 23.

Második hámlasztóm, amit előtte használtam, attól elég sok pattanásom jött ki hoszabb távon is, valamiért nem szerette a bőröm, így elajándékoztam és ezzel próbálkoztam. Abszolút hirtelen felindulásból választottam a márkát, a skinsmarton akkor fedeztem fel, pedig eredetileg TO-t szerettem volna venni. Nem bántam meg, nem irritál, gyönyörűen egységesít, valóban kevesebb a mitesszerem, pedig csak pár hete használom. Azelainsavat, nacinamidot és retinolt használtam eddig is a pattanásokra és mitesszerekre hajlamos bőrömre, de ez tette fel a koronát. :) Jó az állaga, nem érzem túl nehéznek, könnyen beszívodik, bár ha hámlasztok (2x egy héten), akkor csak lemosót, niát, hámlasztót és hidratálót használok, nem tudom, több rétegben hogy viselkedik. Engem meggyőzött, nem utolsó sorban pedig tetszik a csomagolása, igazán elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol