Skintegra

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bolgarka, Módosítva: 2022. szeptember 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kombinált, középerős AHA & BHA hámlasztó szérum, ami kifejezetten az eltömődött pórusok miatti bőrproblémákat célozza.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és pattanások esetén
  • A bőrfelszínről és a pórusokból is segít eltávolítani az elhalt hámlsejteket
  • Segít egységesebbé tenni a bőrtónust
  • Vízkönnyű, hamar beszívódó állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Nanomi

2022. július 26.

Másik kettő hámlasztóval felváltva használom ritkábban. ( Pl. mikor este nagyon fáradt vagyok és nincs kedvem kencézni. Még hidratálót sem kenek fel ezután.) Nagyon szeretem az állagát, az érdekes illatát, a bőröm is szereti, csak ebben a brutális kánikulában nem használom, ilyenkor nem komfortos. Ősszel - télen ezt használom a legtöbbet. Amit ígér, azt nálam hozza, ezért 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 26.

henrietta0130

2022. június 2.

Az őszintét megvallva, engem eléggé zavar a kellemetlen illata, és éppen emiatt is csak a hátamra használom, mivel azon a területen is fontosnak tartom a hámlasztást. Arcra néhány alkalommal kipróbáltam, de valahogy számomra nem volt az igazi, valószínűleg ez az olajos állagának és egyben furcsa illatának tudható be. Ezt leszámítva jó kis termék.

Update: Továbbra is csak a hátamra használom, ott igazán jónak bizonyul a hatása, de a Skinsmart oldalán nézelődve megláttam, hogy felemelték az árát. Egyszóval nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 2.

Pluviam

2022. május 3.

Elsődlegesen a vízhiányos, hámó bőrömre és miteszereimre szántam gyógyírként a Skintegra ezen termékét. Már korábban is használtam BHA hámlasztókat, amit egy kis AHA-val kívántam kombinálni. Ár-érték arányban is tökéletesnek tűnt a termék. Az első pár hétben heti 2-3 alkalommal használtam, de nem tapasztaltam változást. Mindannapos használat mellett viszont szépen rendben tartotta a bőrömet, noha csodákat távábbra sem tett.
Biztos vagyok abban, hogy a termék nélkül igazi csatatérré változott volna az arcom, ezért négy csillagot adok, viszont aligha lesz újravevős. Az én arcbőrömnek ennél többre van szüksége.
A pipettás kiszerelés, és vízkönnyű, gyorsan beszívódó állag nagyon tetszett. Az illatával sem volt probléma. Kissé különösnek tartottam, de hamar hozzá lehet szokni és még meg is szeretni.

Normál/ érzékenyebb arcbőrre tökéletes enyhe hámlasztó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 3.

Normál/ érzékenyebb arcbőrre tökéletes enyhe hámlasztó lehet.

PotaSaci

2022. április 13.

Kombinált AHA és BHA hámlasztót szerettem volna, mert így kicsit egyszerűbb dolgom van a rutin-beosztás terén. Elsősorban mitesszerek, pattanások, és pattanás utáni foltok ellen szántam. Nagyon vizes állagú, szóval óvatosan kell vele bánni. Ultra gyorsan becuppantja a bőröm, nem hagy semmilyen réteget maga után. Kétnaponta használom este, és másnap reggelre mindig érzem, hogy babapopsi a bőröm. Pattik, meg mitesszerek ellen is szuperül működik, a folthalványításról meg még nem nagyon tudok nyilatkozni (ahhoz kell pár hónap). Van egy kis ibolyás virágos illata, de nagyon kellemes, és hamar el is illan (ez lehet gondolom a Phenethyl Alcohol) és egyáltalán nem bántja a bőrömet (pedig nekem extra érzékeny az illatanyagokra). Maga a márka is nagyon szimpatikus volt, és így hogy ennyire bevált a termékük csak még jobban tetszik. Ez volt az első Skintegra termékem, de tuti nem ez lesz a z utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

.sonia.111

2022. április 2.

Első hámlasztóm, azért rá esett a választásom, mert valami enyhével akartam kezdeni (természetesen), és a pattanásaim miatt BHA, a pattanás utáni pigmenfoltjaim miatt pedig AHA is kellett volna, és ebben mindkettő megvan, +szimpatikus volt a márka is. Heti 1x majd heti 2x használtam, mostmár heti 3x is néha. Klassz termék, szeretem az illatát. Vízes és olajos egyben ami elég fura érzés, de meg lehet szokni, utána jól ráhidratálok és reggel extra sima bőrrel ébredek. Sokáig elég, újra venni nem fogom, mert valami erősebbre váltok, de örömmel használom el mert még van benne bőven.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

Bolgarka

2022. március 20.

Mindegyik hámlasztóra ezt mondom, de eddig tényleg ez a legjobb! Pont megfelelő az erőssége, én kétnaponta használom, és így is teljesen jól működik, nem bánt, nem sok. Rövidtávú hatása, hogy már másnapra simább, puhább lesz a bőr, hosszú távon pedig egyelőre én a folthalványító hatását látom, de a pattanásokra is beválik. Nekem 5/5, pattanásos, kombinált bőrre tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Esztrrr

2022. január 31.

Illata nagyon kellemes, ibolya szerű. Szépen beszívódik, én Niát és hidratálót használtam fölé.
Elég gyengének érzem, konkrétan semmilyen hatását nem vettem észre a hónapok alatt.
Próbáltam már az Ordinary 5%os Tejsavat és 7% Glikolsavat, GG Cheer up-ot is..
Szerettem kenegetni, egy üveggel elhasználtam, de nem veszem újra.
Most rendeltem meg a TO 30%os lemosós hámlasztóját, remélem a "rinocérosz" bőrömön lesz hatása.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Próbáltam már az Ordinary 5%os Tejsavat és 7% Glikolsavat, GG Cheer up-ot is..
Szerettem kenegetni, egy üveggel elhasználtam, de nem veszem újra.

utasiszilvi

2022. január 31.

Sajnos nagyon nem vált be ez a termék. Rettentően pattanásos lettem tőle, és az egész arcom égett. :( Ez volt az első Skintegra termék amit próbáltam, de lehet, hogy az utolsó is, mert elment tőle a kedvem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

ttelokinkojpa

2022. január 29.

Nagyon szeretem, kellemes az állaga, ami gyorsan beszívódik. A savak mennyisége pont ideális a bőrömnek, de a hideg miatt egyelőre heti 1-2 alkalommal használom csak.
Bár az illata órákkal később is érződik, nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Bár az illata órákkal később is érződik, nem zavaró.

Yolandaa

2022. január 6.

Hú én nagyon szeretem! Még júliusban vettem és hamarosan el is fogy egy üvegcsével, úgy átlagban kb 2-3x biztosan használtam egy héten, de az én bőrömnek nem volt új sem az aha, sem a bha, így bátran használgattam. Látványosan letisztította a bőröm, nagyon finom illata van, vizesebb állagú, nekem olyan spa élmény szerű, amikor esténként felkenem, utána az Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA-val tovább rétegezem. És úgy mellékesen tényleg szép az üvege, nagyon jó érzés rá nézni! Most a rutinomon picit változtatok, mivel alapból van mandula savam és inkább bha-ra van szükségem a mitesszerek miatt, így most a g&g porefectlyjét próbálom ki reggelenként, de szivesen visszatérnék rá, mert nagyon meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol