Skintegra

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lexi_toth, Módosítva: 2021. június 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nyugtató szérum az érzékeny bőr és a rosacea jeleinek (irritáció, pirosság, viszketés, bőrhúzódás) csökkentésére, ami kellemesen hidratál is.

• PAD (azelainsav származék) + niacinamide kulcshatóanyagokként
  • Segít csökkenteni a pirosságot, az irritáció jeleit
  • Panthenollal, ectoinnal és nyugtató növényi kivonatokkal
  • Könnyed, olajmentes gél állag, ami kellemesen hidratál is
  • Érzékeny és/vagy problémás bőrre
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 3500 Ft , Eladó: kriszticsku
Állapot: 2/3-ig van (20 ml van benne), Helyszín: Budapest 11. ker., fizetés: fizetés előre utalással, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tinkatinka

2022. április 14.

Nagyon untam az azelaint es a niaciamidot külön tárolni es rétegezni, de mindkettőt igenyli a bőröm.
Szintelen szagtalan, kellemes a használata a vizes állagot én jobban szeretem szérumoknál, mint a gélest, szoval nekem tökéletes.
A B-bombot hasznaltam előtte, aminek a hatóanyag tartalma túl magas volt az én bőrömnek, így nekem ez a kombinació jónak tűnik.
Ha valami nem oké jövök updatelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Ha valami nem oké jövök updatelni.

zs001

2021. július 28.

A Skintegra Spectrával együtt használom érzékeny, rosaceas bőrömre. Könnyű, nagyon folyékony, vízszerű szérum. Nekem a 2 szérum együttes használata csökkentette a pirosságot, szerintem látványos a gyulladáscsökkentő hatása. Érzékeny, intoleráns bőrre ajánlom a kipróbálását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 28.

lexi_toth

2021. július 16.

Egy darabig a reggeli rutinomban kapott helyet más bőr nyugtató szérumokkal együtt, igazából nem tett semmit. Jelenleg nem használom és nem tűnik fel a hiánya. Állaga vizes emiatt nehéz adagolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Madecassoside, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Niacinamide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.