Skintegra

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dettusbettus, Módosítva: 2021. szeptember 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Lágyan krémes pórustisztító maszk, ami segít a zsírosság és az eltömődött pórusok miatti bőrproblémák ellen, ugyanakkor nagyon gyengéd és nyugtató hatású is.

• Kétféle agyaggal tisztít és felszívja a felesleges zsiradékot (bentonite + silt)
  • Cinkkel segíti a faggyútermelés normalizálását
  • Ásványi anyagokkal (réz, kén, magnézium, szelén) segíti az egészséges bőrműködést
  • Glicerinnel hidratál, tasmán borssal nyugtat
  • 10 perc után lemosandó
  • Normál, kombinált és zsíros bőrre, érzékeny bőrre is
  • Állatokon nem tesztelték
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tunderke0102

2023. február 15.

Egy darab mintát kaptam ajándékba, így ennek fejében nyilatkozom. Kis pihe puha bőrt csinál, kB mint a sima agyag amit vízzel kikekeverek, csak az 600 Ft ez meg 6000. Annyi ugye hogy ez kész termék, nem kell kevergetve. Nem fogom teljes kiszerelésben megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 15.

Aliz.240

2022. augusztus 1.

Nem lenne maga a termék annyira rossz… de ez a szag…
Agyagmaszkot szerettem volna és nagyon szeretem a skintegra termékeket, ezért választottam a Volcanicát.
Felkenés közben nem annyira vészes, 10 perc alatt megszárad, jól kenhető, puha lesz utána az arcom.
De ez a kénes szag ami vele marad még minimum egy napig elviselhetetlen…És nem lehet lemosni ezt a szagot, beleivódik a bőrbe.
Általában olyankor szoktam használni, ha a férjem éjszakás hogy ne szeressen ki belőlem…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Nem lenne maga a termék annyira rossz… de ez a szag…

henrietta0130

2022. május 28.

Mindenképpen szerettem volna a rutinom mellé egy agyagmaszkot is bevetni, aminek jók az összetevői és megfizethető áron van. Eddigi használatok alapján elégedett vagyok vele, egyáltalán nincs kénszaga, lemosás után pedig puha bőrt eredményez. Remélem hosszabb távú használat mellett a mitesszereken gyakorolt, pozitív hatását is kifejti majd. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

Monicapandaa

2022. május 19.

Már sikerült el használnom. Nem mondanám csodaszernek. Inkább alkalmak/bulik előtt használtam, mert a hatását kb 3-4 óráig éreztem max. Nem szárított a korábban használt agyag maszkokhoz képest (nem volt az a tipikus eltűnt az összes nedvesség a bőrömből érzés) volt bőrlégzésem és nagyon puha lett az arcom, egyáltalán nem irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

ursuska

2022. április 2.

Nekem nagyon tetszik ez a termék, szívesen újra fogom vásárolni! Kellemes az állaga, szépen terül, nem kell belőle sok. A bőröm pihe puha tőle és számomra fontos, hogy nem szárítja szét a bőröm, mivel nem csak pattanásra hajlamos zsíros bőröm van, hanem vízhiányos is. Én semmilyen illatot nem tapasztaltam a használta közben :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Nessy

2021. október 18.

Nagyon szimpatikusak a Skintegra termékek és jelenleg nem volt arcmaszk a rutinomban, így úgy döntöttem adok neki egy esélyt.
Nem használtam túl sokszor, igazából semmi különleges hatását nem vettem észre, pedig jól hangzik a leírás, talán annyi, hogy a faggyút felszívja a pórusokból, de ezt bármelyik agyag tudja. Valóban nem irritál, nem szárít, érzékeny bőrre is jó lehet, nem szárad porosra. Az illata felkenés közben nem vészes, de sajnos még alapos lemosás és zuhanyzás/hajmosás után is kénes szagú marad tőle a bőröm, amit a további rutinom (a szokásos, illatmentes termékek) csak fokoz...ennek fényében nehéz lesz elhasználnom, mert kiadós termék, nem kell belőle sok egy alkalomra...az biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Methylpropanediol, Pentylene Glycol, Betaine

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Bentonite 0 0

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.