Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

1000Ft Sleek Arcpír (Rose Gold árnyalat)
Ár: 1000Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: 2x kipróbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a terméket.
Ár: 1000 , Eladó: muszika
Állapot: néhényszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, vagy Foxpost automatába +990 Ft

Szanszi

2020. július 14.

Rose Gold árnyalatot vettem meg, mert olvastam valahol hogy a Nars Orgasm pirosító mása. Az utóbbi nagyon tetszett de a színében nem voltam biztos, több ezer forintot meg nem volt kedvem kiadni érte, így egy Mülleres utam során megvettem a Skeeket.
Nagyon pigmentalt, kevés kell belőle, nem is áll rosszul de rajtam sajnos nem tartós. Inkább nyári pirosítónak tudom elképzelni, szépen mutat a lebarnult bőrömön.
Összességében nem rossz, de nem ez lett a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Összességében nem rossz, de nem ez lett a kedvenc.

Sztellus

2020. május 1.

Rose gold árnylatban van meg. December környékén vettem, az én világos bőrömön vagyon szépen mutat. De vigyázni kell vele, mert nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

abicicaaa

2020. április 11.

Life's A Peach arnyalat egy hatalmas mellenyulas az en borszinemhez. Ezt figyelmen kivul hagyva sem jo ez a pirosito. Brutal pigmentalt, epitgetni nem lehet. Eldolgozni sem. Puderezett es puderezetlen arcon is probaltam, nem akar ossze olvadni a tobbiekkel.
A pici essence pirositok sokkal jobban kezelhetoek, es fele ennyibe kerulnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

A pici essence pirositok sokkal jobban kezelhetoek, es fele ennyibe kerulnek.

csicsi86

2020. február 10.

Rose Gold árnyalat, nem lehet túltolni. Nekem fehér bőrön is jól mutat. Van hozzá kis tükör. Megérte beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Nonoka009

2019. szeptember 15.

A Rosegold árnyalat van meg nekem is. Szuperül passzol a meleg tónusú bőrömhöz, a termék alapvetően nem rossz de nekem sem a wow arcpír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Uveggalamb

2019. július 29.

Nekem is a RoseGold árnyalat van meg. Nagyon szép szín, tisztára a naplemente jut az eszembe róla , abból is inkább a pinkbe hajló verzió. Szerintem elég jól építhető , lehet szinte észrevétlenül és nagyon erőteljesen is felvinni. Aki sztem a nap folyamán nem fogdossa az arcát állandóan , annak nem kéne h lekopjon, ha meg törölgetjük, fogdossuk, akkor nyilván, ne csodálkozzunk...
Ár -értékarányban sztem tök jó, az viszont valóban igaz, és tényleg nem a termék hibája, hogy ha nem tökéletes a bőrünk, kicsit nagyobbak a pórusaink, akkor bizony ki tudja azt emelni. Okosan használva viszont szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

0bikbik0

2019. július 18.

Évek óta vágyom a Rose Gold árnyalatra, egy időben minden blogon, fórumon a szépségét, tartósságát , kihasználhatóságát lehetett olvasni.
Nem is tudom, miért pont most szántam rá magam, de egy vásárlás során "valahogy" belekerült a kosaramba.
Hát, lehet, hogy túl sokat vártam tőle, de nekem azért annyira nem "A" pirositó. Nem rossz, de annyira nem is kiemelkedő.
Az én példányom nem pigmentált annyira, mint számitottam (ez mondjuk annyira nem baj, igy nem kell óvatoskodni a felvitellel), és tartósnak sem kimagaslóan tartós. 2-3 óra, és a szin helyett csak az arany csillámok maradnak.
Átlagosnak mondanám, de nem kaptam kedvet a többi árnyalathoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Átlagosnak mondanám, de nem kaptam kedvet a többi árnyalathoz...

fannus9

2019. június 17.

Rose Gold arnyalat van meg. Iszonyatosan csillamos fenyes nyari/tavaszi szin. Sajnos nekem a porusaimat kiemeli igy nem szivesen nyulok hozza. Tunder jelmezhet sminknek tokeletes volt vagy fotozasra de a mindennapokra nekem sok! De ez nem az o hibaja, maga a termek tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

poisonvert

2019. május 28.

Tökéletes! A Flushed árnyalatot szereztem be belőle. Az első próbája kemény volt, hiszen reggel hattól fogva majdnem éjfélig viseltem a sminkemet, azonban ez a pirosító nem kopott le, nem tűnt el, még csak nem is halványodott. Tartós, abszolút nem üti ki a bőrömet és imádom, hogy ha rá süt a fény, akkor selymes fényben tündököl. Nagyon kevés is elég belőle, erőteljesen pigmentált. Megéri a pénzét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Agnes3518

2019. május 16.

Nagyon szép valóban a Rose Gold árnyalata. Nem fényes annyira mint mikor csak kézen kipróbáltam a boltban. Szépen építhető. Jó, hogy nagy a felületet, így nagyobb ecsettel is könnyen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)