Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
Vegyes 3
Ár: Lásd lenn , Eladó: jucuska61
Állapot: Próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
Agnes3518

2019. május 16.

Nagyon szép valóban a Rose Gold árnyalata. Nem fényes annyira mint mikor csak kézen kipróbáltam a boltban. Szépen építhető. Jó, hogy nagy a felületet, így nagyobb ecsettel is könnyen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Makk Zsuzsó

2019. március 31.

A Suede árnyalat került hozzám, nem vettem, de valami nem stimmelhet vele, szerintem selejtes darabot kaptam. Méghozzá azért, mert egyáltalán nem pigmentált, az ecset konkrétan semmit sem vesz fel belőle, így kénytelen vagyok púderpamaccsal masszírozgatni, hogy látszódjék valami. Ez az árnyalat is fura, mert nem is pirosítószín, hanem inkább bronzosító, de abból is az, ami csak a sárgás alaptónusú, nagyon kreol, mediterrán bőrön mutat jól. Inkább okker-narancs keverék. Szemhéjfestéknek próbálgatom, hát... összesatírozva földszínekkel még csak-csak, de amúgy borzasztóan sárgásbarna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Jane

2019. március 20.

Hibátlan pirosító! Nagyon szeretem. Ajándékba kaptam de tuti beszerzek még belőle pár árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

cicafun

2019. február 15.

Imádom ezt a pirosítót, tökéletes a színe, az állaga, a tartóssága, a pigmentáltsága. A Rose Gold árnyalat van meg, ami egy nagyon szép barackos-rózsaszínes árnyalat arany csillámokkal. Világos, meleg tónusú arcbőrhöz telitalálat ez a szín. Nálam lepipálta a többi drogériás pirosítót, pedig elég sokfélét kipróbáltam már...Szerintem tavaszra-nyárra tökéletes szín,érdemes vele óvatosan bánni, mert nagyon pigmentált pirosító, cserébe egész nap fenn marad.

Beszereztem még a Pomegranate árnyalatot is, ami egy mély bogyós- burgundi őszi-téli szín.Ez az árnyalat is csillogós, de nagyon szépen mutat a bőrön. Nagyon óvatosan a felvitelével, mert extra pigmentált. Olyan keveset kell belőle használni, hogy szerintem még az ükunokáimnak is elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Renike77

2019. január 12.

Csodálatos színek, jó állag, óriási kiszerelés, de törik és porlik, így nem túl kiadós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Lussi

2018. december 12.

Rose gold árnyalatot használtam, ez az egyetlen pirosító, amit elhasználtam teljesen. Azóta sok pirosítót próbáltam, de egyik sem nyűgözött le teljesen... Nemrég a kollekciómat átnézve eszembe jutott ez a pirosító és rájöttem, hogy ez a szín hiányzik. Holnap megyek és újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Rose gold színben van meg nekem és most hogy már majdnem elfogyasztottam, így eléggé megalapozott a véleményem. Egyrészről kedvelem, de mivel nagyon fényes könnyen túlzásba lehet esni. Problémás texturált bőr esetén nem ajánlom. Nagyon üde hatást lehet vele elérni, de valószínűleg újra nem vásárolnám, manapság már csak matt/szatén pirosítókat viselek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Nagyon tartós, pigmentált babás arcpír amit minden nap szívesen használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Nagyon tartós, pigmentált babás arcpír amit minden nap szívesen használok.

Grafi

2018. július 20.

rose gold árnyalatban van meg, nagyon szépen mutat az arcon egy matt bronzosító melett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

RenaTasi

2018. július 19.

Imádni való kis pirosítói vannak a Sleek-nek. Sosem csalódok!
Tartós, pigmentált, gyönyörű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádni való kis pirosítói vannak a Sleek-nek. Sosem csalódok!
Tartós, pigmentált, gyönyörű!

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)