Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: kato17
Állapot: 2x használtam. , Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés banki átutalással, postaköltség a mindenkori postai díjak alapján
Ár: 1000 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --
Jane

2019. március 20.

Hibátlan pirosító! Nagyon szeretem. Ajándékba kaptam de tuti beszerzek még belőle pár árnyalatot.

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

cicafun

2019. február 15.

Imádom ezt a pirosítót, tökéletes a színe, az állaga, a tartóssága, a pigmentáltsága. A Rose Gold árnyalat van meg, ami egy nagyon szép barackos-rózsaszínes árnyalat arany csillámokkal. Világos, meleg tónusú arcbőrhöz telitalálat ez a szín. Nálam lepipálta a többi drogériás pirosítót, pedig elég sokfélét kipróbáltam már...Szerintem tavaszra-nyárra tökéletes szín,érdemes vele óvatosan bánni, mert nagyon pigmentált pirosító, cserébe egész nap fenn marad.

Beszereztem még a Pomegranate árnyalatot is, ami egy mély bogyós- burgundi őszi-téli szín.Ez az árnyalat is csillogós, de nagyon szépen mutat a bőrön. Nagyon óvatosan a felvitelével, mert extra pigmentált. Olyan keveset kell belőle használni, hogy szerintem még az ükunokáimnak is elég lesz.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Renike77

2019. január 12.

Csodálatos színek, jó állag, óriási kiszerelés, de törik és porlik, így nem túl kiadós.

Renike77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Lussi

2018. december 12.

Rose gold árnyalatot használtam, ez az egyetlen pirosító, amit elhasználtam teljesen. Azóta sok pirosítót próbáltam, de egyik sem nyűgözött le teljesen... Nemrég a kollekciómat átnézve eszembe jutott ez a pirosító és rájöttem, hogy ez a szín hiányzik. Holnap megyek és újraveszem.

Lussi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Rose gold színben van meg nekem és most hogy már majdnem elfogyasztottam, így eléggé megalapozott a véleményem. Egyrészről kedvelem, de mivel nagyon fényes könnyen túlzásba lehet esni. Problémás texturált bőr esetén nem ajánlom. Nagyon üde hatást lehet vele elérni, de valószínűleg újra nem vásárolnám, manapság már csak matt/szatén pirosítókat viselek

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Nagyon tartós, pigmentált babás arcpír amit minden nap szívesen használok.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Nagyon tartós, pigmentált babás arcpír amit minden nap szívesen használok.

Grafi

2018. július 20.

rose gold árnyalatban van meg, nagyon szépen mutat az arcon egy matt bronzosító melett

Grafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

RenaTasi

2018. július 19.

Imádni való kis pirosítói vannak a Sleek-nek. Sosem csalódok!
Tartós, pigmentált, gyönyörű!

RenaTasi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádni való kis pirosítói vannak a Sleek-nek. Sosem csalódok!
Tartós, pigmentált, gyönyörű!

Cat21

2018. július 14.

Nekem is a Rose gold àrnyalat van, fényes, közepesen tartós, könnyen felvihető formula. Nagyon jó hogy tükör is van hozzà.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Anheszenamon

2018. július 10.

Rose Gold árnyalatban van meg, csodás szín. Lehet, hogy nem a legtartósabb pirosító a világon, de ennyi pénzért nem is várható tőle. Gyönyörűen pigmentált, jól záródó kis kompaktban, tükörrel hatalmas adag terméket kapunk. Megérdemli az 5 csillagot.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)