Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
Vegyes 3
Ár: Lásd lenn , Eladó: jucuska61
Állapot: Próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
SsOrsolya

2015. november 17.

Én a Sahara árnyalatot birtoklom, gyönyörű narancsos-barnás árnyalat, felvitelkor még erős a színe, aztán egyre halványul. de nem tűnik el teljesen a nap végére sem. Ha tartósabb lenne akkor 5csillagot kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Norih

2015. november 13.

A flamingo árnyalatot birtoklom. Gyönyörű élénk rózsaszín színe van,egész nap fenn marad, imádom a külsejet, a belső tükröt, csoda kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 13.

sophienyuszi

2015. október 31.

Nyár végén vásároltam meg a Life's a Peach árnyalatot. Szerelem volt első látásra, imádom az ilyen barackos pirosítókat, illik a zöld szem-szőke haj kombóhoz. Pigmentált, viszont nekem nem túlságosan tartós. Igaz, hogy minimális mennyiségben használom, hogy természetes hatása maradjon. Viszont nagyon erősen záródik, sajnos gyakran kell megküzdenem a kinyitásával.

Továbbá nem tudom, hány csillagot adhatnék neki, mert a használata után mindig piros, viszkető foltok jelentek meg az arccsontomon, és sajnos erre a termékre gyanakszom. Egy ideje nem használom, azóta semmi probléma, ezért tűnik annyira valószínűnek, hogy ettől az arcpírtól vannak az allergiás kiütések. Így legyen négyes, mert összességében jó kis darab ez, és másnál nem okozott problémát, így a csalódottság beszél belőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

kebkeb

2015. október 11.

Rose Gold árnyalatban van meg, az árnyalat varázslatos, de a tartósság nem Sleek-színvonal. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

makeupmaniac

2015. október 9.

A Rose Gold nevű árnyalat van a birtokomban ( úgy látom populáris árnyalat ) nagyon NAGYON pigmentált úgyhogy csak éppen hogy hozzáérek az ecsettel használatkor mert különben azonnali bohóc-effectet hoz létre , maga a szín nagyon szép , nagyon pink ( általában naturálisabb árnyalatokat használok ) és őrületesen sok csillám van benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

h.ancsi89

2015. szeptember 30.

Nekem is a Rose Gold árnyalatban van meg, nem rég rendeltem az itteni jó vélemények után. Nagyon kíváncsi voltam rá, képek alapján pont ilyen színűt kerestem. Nagy volt az izgalom mikor először próbáltam, de hát-hát kicsit jobbra számítottam azért. A színe szép, viszont nem fed olyan erősen, mint a Mac pirosítóm és sokkal jobban porol. Minden tiszta csillám használat után, másabb az állaga, mint az előbb említett márkájúnak, ami viszont brutál fedésű és nem porzik. Ezért az árért mondjuk nem bánom, hogy megvettem, most többet sajna nem tudtam kiadni egy pirosítóért, így jó alternatíva, ha nincs pénzük sok ezret kiadni a kedvencünkért, megy a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

nanne

2015. szeptember 29.

Rose Gold, Pomegranate árnyalatok vannak meg. Előttem is sokan leírták, hibátlanok. 5*
A Pomgranate nagy kedvencem úgy az egész sminkkészletemben, nagyon eltalált szín, sok mindent bele lehet látni, télen is, nyáron is hordható, a bőrünk árnyalatától függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

nagy.nikike

2015. augusztus 30.

A legjobb pirosító amit valaha próbáltam. Négy árnyalat van a birtokomban.
Az Antique árnyalat egy szép barnás szín apró csillámokkal és szeritem van egy enyhe lilás beütése, de lehet hogy csak én képzelem bele. Számomra őszi árnyalat.
A Rose Gold egy kellemes barackos-rózsaszines szín sok sok arany csillámmal. Gyönyörű. Inkább alkalmakkor fogom használni.
A Pixi Pink egy szép matt világos rózsaszín igazi tavaszi, nyári szín.
A Promegranate egy szép sötétebb rózsaszín árnyalat csillámokkal. Ránézni is jó. Nekekem ő a favorit mind közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

A legjobb pirosító amit valaha próbáltam. Négy árnyalat van a birtokomban.
A Pixi Pink egy szép matt világos rózsaszín igazi tavaszi, nyári szín.

Nagyanna

2015. augusztus 28.

Én is a Rose Gold szerelmese vagyok, ez az első pirosítóm, eddig abszolút nem használtam, csak kontúrt. Viszont egyértelműen ez a termék felteszi az i-re a pontot, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Lina14

2015. augusztus 22.

a pomegrenate és a flushed van a birtokomban. mindkettő téglás szín, a flushed matt, a pomegrenate pedig pinkesebb, kékes fénnyel. nagyon pigmentáltak, selymesek, kevés is elég belőlük. a doboz egy kicsit talán túl jól zárnak, első kinyitáskor sikerült is belekapnom az egyikbe. nagyon sok szép szín van még a márka kínálatában, és bár kicsit drágább, de nagyobbak a megszokott drogériás arcpíreknél, és mivel jóval pigmentáltabbak, tovább is tartanak. szóval szerintem lesz nekem még sleek arcpírem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)